#16
Een gepolychromeerde piedestal van hout en plaaster.
Un socle polychrome en bois et plâtre.No longer availableDim. h:94 cmEstimate: € 40 / 60 -
#337Val St. Lambert
Kleine vaas, deels rood gekleurd in de massa, geribd. Onderaan gemerkt.
#138
#268
Een gestileerde zwartgelakte metalen bronzen panter.
#21Kern
Een tafelklokje in kast van messing en glas. Werkende staat.
#624
Een tableau met vijf moderne aardewerken tegels.
#604
“Ponte dell'ammiraglio te Palermo”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Ponte dell'ammiraglio à Palerme . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 200 / 300 -
#195
Een 18 K geelgouden schakelarmband voor horloge. Te herstellen.
#526
Een 18 K geelgouden schakelarmband met naamplaatje.
#156
#209
#347
Een geuten kolenbak.
Un seau à charbon.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 40 / 50