Similar lots by type
-
#207
Een messingen klokstel in eclectische stijl. Driedelig.
Un ensemble de cheminée en trois pièces, laiton, style éclectique.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#863
Twee Brusselse hoornvaasjes onder stolpen.
Deux cornets en porcelaine de Bruxelles sous cloches.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 25/45 -
#531
Een vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.
Un vase en pâte de verre polychrome italien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65/80 -
#644Daum, Nancy
Een grote glazen vaas met een met het wiel gegraveerd landschapsdecor op een oranjebruine achtergrond, eindigend in een donkere voet. Voluit gemerkt en met het kruis van Lotharingen. Begin XXe eeuw.
Un grand vase en verre, décor gravé à la roue de paysage sur fond orange brun, se terminant en pied brun. Avec marque et une croix de Lotharingen. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 1000/1500 -
#551
Grote glazen art deco vaas met metalen montuur in de geest van Majorelle.
Un grand vase en verre Art Déco, montures en métal dans l’esprit de Majorelle.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 50/60 -
#794
Twee Japanse églomisés met erotische scènes. Gesigneerd.
Deux églomisés japonais aux scènes érotiques.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 100/140 -
#298Val Saint Lambert
Een ronde coupe in rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Une coupe ronde en cristal taillé et doublé. Porte une marque.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 160/180 -
#747
Chinese glazen snuffbottle.
Un flacon chinois dit ‘snuff bottle’.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 140/160 -
#167Val Saint Lambert
Een hoge, ranke vaas van blauw en groen glaspasta. Gemerkt Val Saint Lambert en gemonogrameerd llsjh voor Louis Leloup en Samuel J. Herman. Circa 1970.
Un grand vase svelte haut en verre de pâte vert et bleu. Marque Val Saint Lambert, monogramme Ilsjh pour Louis Leloup et Samuel J. Herman. Vers 1970.No longer availableDim. h: 42,5 cmEstimate: € 300/340 -
#147Louis Leloup
Cilindervormige vaas van glaspasta. Gesigneerd.
Un vase de forme cylindrique en verre de pâte. Signé.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 160/180 -
#461
Vijf stuks rood gekleurd kristal/glas. Vier vazen en een ijsemmertje.
Cinq pièces en verre et cristal rouge, dont quatre vases et un seau à glace.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#881
Vijf stuks rood gekleurd kristal/glas. Drie vaasjes en een schaaltje.
Cinq pièces en cristal et verre rouge. Trois vases et un petit plat.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#267
Een bronzen girandole met zes armen en versierd met kristallen pendeloques.
Une girandole en bronze à six branches et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120/180 -
#845Val St. Lambert
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#428
Een lot gekleurd glaswerk, bestaande uit drie karafjes en twee vazen. Twee stoppen manco.
Un lot de verre de couleur, comprenant trois carafes et deux vases. Deux bouchons manquants.No longer availableDim. h: 14 - 20 cmEstimate: € 25/30 -
#775
Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen.
Un lot de trois presse-papiers en verre avec une décoration de fleurs polychromes à l’intérieur.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 80/120 -
#241
Een likeurkaraf in geslepen en gegraveerd kristal met zilveren montuur en zes kleine zilveren bekertjes, samen op verzilverd schaaltje van WMF.
Une carafe à liqueur en cristal gravé et taillé, montures en argent et six petits verres, le tout sur un petit plateau argenté WMF.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 160/180 -
#471
Drie stuks gekleurd kristal/glas. Twee vazen en een coupe.
Trois pièces en verre et cristal de couleur, dont deux vases et une coupe.No longer availableEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#797
Twee jardinières van Chinees porselein met veelkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Deux jardinières en porcelaine chinoise, décor polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 Ø 26,50 cmEstimate: € 50/80 -
Een paar mahoniehouten bijzettafeltjes met klapbladen en een lade.
No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 25/50 -
#582Karel AppelPeriod: 1921 - 2006
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 74/75 buiten de plaat.
”Composition”. Une lithographie. Signée et numérotée 74/75 hors planche.No longer availableDim. 57 x 74 cmEstimate: € 350/500 -
#842N. Hans
“Neerstortende bommenwerper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Bombardier qui s’écrase”. Une aquarelle sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 49 x 66 cmEstimate: € 80/100 -
#28Staffordshire
Een doedelzakspeler van polychroom zachte pasta.
Une statue en pâte douce représentant un joueur de cornemuse.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 60/100 -
#530
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd ijzerhout met een rond marmeren blaadje.
Un piédestal chinois en bois de fer à tablette ronde en marbre.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 80/100 -
#163
Een lot van 4 atlaskaarten van Europa gedateerd 1590 en één 1587. Met de hand ingekleurd.
Un lot de quatre cartes Atlas de l’Europe datées 1590 et une 1587. Mise en couleurs fait main.No longer availableDim. ± 36 x 45 cmEstimate: € 160/200 -
#732
”Portret van een vrouw”. Olieverf op board.
”Portrait d’une femme”. Huile sur carton.No longer availableDim. 34,5 x 32 cmEstimate: € 120/140 -
#773
Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor bleu et blanc de personnages.No longer availableEstimate: € 35/60 -
#179Jacques Van GingelenPeriod: 1801 - 1864
“Jongen bij de paardenstal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Garçon auprès des étables”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 41 cmEstimate: € 250/300 -
#665
Een paar aardewerken tuinvazen met blauw glazuur.
Une paire de vases d’extérieur en faïence à glaçure bleue.No longer availableDim. h: 48 Ø 40 cmEstimate: € 200/250 -
#552Joz Mous
“Naakt.” Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Nu”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 30/50