Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
-“Een godverdomme....”. Ingekleurde prent door Frans Van Immerseel.-”De Wasvrouw”. Miniatuurtje.
-“Een godverdomme....”. Ingekleurde prent door Frans Van Immerseel.-”De Wasvrouw”. Miniatuurtje.

-“Een godverdomme....”. Ingekleurde prent door Frans Van Immerseel. -”De Wasvrouw”. Miniatuurtje.

-“Een godverdomme....”. Estampe en couleurs par Frans Van Immerseel. -”La lavandière”. Petite miniature.
Online only
SKU: 2006180216.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #216
Estimate: € 30 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #208

    Een paar reproducties van Griekse iconen.

    Paire de reproductions d’icônes grecques.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41 x 31 en 39 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #371
    Constant Troyon
    Period: 1810-1865

    “Landschap met hoeve bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage à la ferme au bord d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #139

    Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.

    Deux bordures en dentelle machinale noire.
    No longer available
    Online only
    Dim. 230 x 9 en 520 x 9 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #38

    Een klein waterfonteintje van meerkleurig porselein met een bloemenmotief.

    Petite fontaine en porcelaine polychrome à décor de fleurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    Een voorstelling van Garuda van donkergepatineerd brons.

    Statuette de Garuda en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #137

    Een Mariabeeld met kind van kunststof onder stolp.

    Statuette de la Vierge à l’Enfant en plastique. Sous globe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #322
    Fre Steeman

    “Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.

    “Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #154

    Een Kongolees houten masker. Herstelling aan de horen.

    Masque congolais en bois. Réparation à l’une des cornes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #162

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.

    Un service à café et thé en argent sur plateau.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #294

    “Compositie met kleurkrijt en collage”. Gemonogrammeerd CB en gedateerd 1993.

    “Composition”. Pastel et collage. Monogrammé CB et daté 1993.
    No longer available
    Online only
    Dim. 97 x 69 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #313
    Jan Keustermans

    “Winterlandschap.” Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1970. We voegen twee boeken over de kunstenaar toe.

    "Paysage hivernal". Fusain sur papier. Signé et daté 1970. Nous ajoutons deux livres portant sur l'artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 51 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #80

    Een vaas van bruin glas.

    Vase en verre brun.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More