#342George Karner
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 12 cmEstimate: € 80/100 -
#426
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#684Aloys De Lignière
“Stilleven met tulpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte aux tulipes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 100/150 -
#516
#31Altex Paris
Een messingen theaterkijker.
#200
#188
#264L. Blanpain
“Rijkswachtofficier te paard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1887.
”Officier de la Gendarmerie à cheval”. Huile sur panneau. Signé et daté 1887.No longer availableDim. 28 x 32 cmEstimate: € 180/220 -
#788
Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
#721
Een handbeschilderd porseleinen bord met surrealistische voorstelling.
#670Dinh Van
Twee zilveren ringen. 925 ‰.
#316
Un lustre Marie-Thérèse à six bras et orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/160