#378Val St. Lambert
Twee vaasjes van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt, waarbij één ‘pièce unique’.
#477
Een Chinees porseleinen bord met een famille rose en capucinedecor.
#775
Een 18 karaats geel gouden dasspeld.
#145
Een 18 karaats wit en geel gouden ring met bijpassende oorbellen.
#755Pomellato
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#602
Een sobere roodgepatineerde houten kist.
#381
Une farde avec des jeux en papier.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#478
#572Mary Verloop VLB
“Mission” Kartondruk en collage. Gesigneerd.
”Mission”. Estampe sur carton et collage. Signée.No longer availableDim. 35 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#866
Een sobere eikenhouten kapstok met zes messingen haken.
#718Boucart, Paris
Een banjobarometer in mahoniehouten kast. XIXe eeuw.
Un baromètre banjo dans une armoire en acajou. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 120 / 280 -
#245
Een 18 karaats geel gouden horlogeketting. Lengte: 57 cm.
Une châtalaine en or jaune 18 ct. Longeur: 57 cm.No longer availableDim. 42,24 gEstimate: € 900 / 1000