#794
Een Louis-Philippe wandspiegel in mahoniehouten lijst.
#294
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#293
Een butlerspiegel in verguld houten lijst. Beschadiging.
#179
#614
Een rechthoekige spiegel met notenhouten lijst.
#649
Een ovale spiegel in verguld houten lijst.
#774
#632
Un miroir ovale à encadrement sculpté et polychrome en bois.No longer availableDim. 87 x 68 cmEstimate: € 30/50
#778
Een sierterrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend.
#452
Een zeilbootje van filigraanwerk. Onder stolp.
#89Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#100
Een 18 karaats geel gouden geweven schakelketting.
#346
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#350
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met vier rozetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de quatre rosaces en de brillants ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 25 gEstimate: € 1000/1200 -
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#58
#140
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van ± 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en onyx.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un diamant central de ± 1,00 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 18,31 gEstimate: € 1400/1600 -
#398
Een lot van 9 kunstboeken, ed. Arcade en andere:- “Sint Martens Latem”.- “Veranneman”.- “Het glas in België”.- “Pol Bury”.- enz.
Un lot de 9 livres d’Art:- “Sint Martens Latem”.- “Veranneman”.- “Het glas in België”.- “Pol Bury”et autres.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#538
Un bol en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de fleurs.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 85/100 -
#310
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en een centrala saffier van ± 2 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct et d’un saphir de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 9,30 gEstimate: € 800/1000