#628Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
#775Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
#690Een staande lamp van onyx en messing.
#417Een paar messingen kandelaars in neogotische stijl met vijf kaarsenhouders.
#755Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
#418Een vol messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#632Een ronde bronzen hanglantaarn.
#617Een paar grote ijzeren wandlantaarns met muurbevestiging.
#634Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
#602Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#209Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#693Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#592Een bolle lantaarn van brons en glas.
#609Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#306Een notenhouten dagbed. XIXe eeuw.
#515Zwart houten Edwardian muziekmeubeltje met bovenaan twee spiegeldeurtjes en een gedraaide houten galerij, onderaan zes uitklapbare partituurhouders. Vier poten met messingen wieltjes. Achteraan met zegel “Stubleys Patent n° 578”. Begin XXste eeuw.
#385Een zilveren armband bezet met citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 8,50 ct.
#556Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.
#144Theo Vuylsteke de LapsPeriod: 1895 - ?Twee boszichten. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
#351Royal DoultonZeven herdenkingsbekers van Engels aardewerk m.b.t. de Britse koninklijke familie. Daarbij drie diverse koppen m.b.t. het jubileum van Queen Victoria.
Sept gobelets de commémoration en faïence anglaise concernant la famille royale. Ainsi que trois tasses diverses concernant le jubilé de Queen Victoria.No longer availableDim. h: 3 - 10 cmEstimate: € 50 / 80 -
#414Een klein Venetiaans glazen kastspiegeltje.
#505Diverse munten in etuis: V.S. : proof set (6 st), 1976; set Olympics 1983 (6 st); 250 jaar George Washington (AG 900/1000); 1$ Olympics (AG 900/1000) 1983. Canada: 1$ 1981 (2 st).
Plusieurs pièces de collection en étui: E.U.: proof set (6 p.), 1976; set Olympics 1983 (6 p.); 250 ans George Washington (AG 900/1000); 1$ Olympics (AG 900/1000) 1983. Canada: 1$ 1981 (2 p.).No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#608Balustervaas van polychroom Chinees porselein. Decor van personages en bloemen in uitsparingen, omgeven door bloemen in roze en groen. Vooraan talrijke personages in een interieur, achteraan een optocht. Oren in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw. (Restauratie aan oren).
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome. Décor famille rose de personnages et de fleurs dans des cartouches, entourés de fleurs en rose et vert. Le front présentant de nombreux personnages, l’arrière un cortège. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle. (Restauration aux anses).No longer availableDim. H. 59,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#691“Tempelwachter.” Aziatisch beeld uit gesculpteerd hout.
”Gardien de temple”. Une statue en bois sculpté asiatique.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 40 / 60