#681
Een Garuda van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost Azië.
Un Garuda en bois dur sculpté. Asie Sud-Est.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#785
Vaas van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.
#725
Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
#365
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 8,86 gEstimate: € 400 / 500 -
#15
Een zilveren one ounce met de afbeelding van A. Lincoln. 999 fine.
Lingot en argent “one ounce”, représentant Lincoln. 999 fine.No longer availableDim. 32,70 gEstimate: € 40 / 50 -
#521
Een replica van een Samuraizwaard.
#181Muller Frères, Luneville.
Een art nouveau vaasje van meerkleurig glas, versierd met een geëtst decor van bomen. Gemerkt.
Petit vase art nouveau en verre polychrome décoré d’arbres gravés. Avec marque.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#85
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een 22 karaats geel gouden munt.
#145
Bracelet en or jaune 14 K serti de diamants de taille ancienne et de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 8,66 gEstimate: € 250 / 350 -
#534
#691
“Tempelwachter.” Aziatisch beeld uit gesculpteerd hout.
”Gardien de temple”. Une statue en bois sculpté asiatique.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#327
Een paar lampenvoeten van onyx en messing.
Paire de pieds de lampes en onyx et laiton.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40