#80Een 18 karaats geel gouden slavenarmband met een gouden munt van 20 FF.
#442Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
#462LiebigEen gemengd lot Chromo’s en postkaarten.
Un lot de Chromos et de cartes postales.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#141Een cassolette van albast en verguld brons, versierd met kariatiden en figuren van cloisonné. Zonder deksel.
Une cassolette en albâtre et bronze doré, décoration de cariatides et figures en cloisonné. Couvercle manquant.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#370Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen in de vorm van een hart bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct en forme de coeur, serti de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et de tanzanites ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#448Een rood metalen kinderpedaalwagen.
#437“The seven Swabians”. Een gepolychromeerd houten groep.
#330Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1,17 ct. J. SI1 en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,44 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,17 ct J. SI1 et de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 2700 / 3000 -
Un coucou finement sculpté. Suisse,+- 1870. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 100 / 150