#534Steinherz (?)“Midden-Oosters stadszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1940.
”Vue de ville, Moyen-Orient”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1940.No longer availableDim. 23 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#47Gemarquetteerd handspiegeltje.
Un petit miroir de main à marqueterie.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#271A. Fagotto“Belgische leeuw”. Een beeld van gepatineerd terracotta. Gesigneerd.
”Lion belge”. Une statue en terre cuite à patine. Signée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 1200 / 140 -
#41Een Liebig Chromo-album.
Un album de chromos Liebig.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#281Een lot van acht bronzen voorwerpen/ bodemvondsten.
Un lot de huit objets/trouvailles en bronze.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#386Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#333Een paar verguld houten tafellampen met metalen ringen. Te monteren op elektriciteit.
#410Een 18 karaats geel gouden graveerde ring bezet met een parel.
Bague en or jaune 18 ct gravée et sertie d’une perle.No longer availableDim. 3,47 gEstimate: € 100 / 150 -
#497Een paar bronzen kandelaars in de vorm van palmbomen.
Un lot de 5 assiettes Imari en porcelaine (une avec cheveu).No longer availableDim. l 28 Ø 21,5 cmEstimate: € 50 / 60