Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grijsgepatineerde houten kandelaar in barokke stijl. Gemonteerd als staande lamp.

Een grijsgepatineerde houten kandelaar in barokke stijl. Gemonteerd als staande lamp.

Candélabre en bois à patine grise de style baroque. Monté en lampadaire.
Dim. h: 110 cm
SKU: 1012190039.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #39
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #534
    Steinherz (?)

    “Midden-Oosters stadszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1940.

    ”Vue de ville, Moyen-Orient”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1940.
    No longer available
    Dim. 23 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #47

    Gemarquetteerd handspiegeltje.

    Un petit miroir de main à marqueterie.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #271
    A. Fagotto

    “Belgische leeuw”. Een beeld van gepatineerd terracotta. Gesigneerd.

    ”Lion belge”. Une statue en terre cuite à patine. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 1200 / 140
  • #41

    Een Liebig Chromo-album.

    Un album de chromos Liebig.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #771

    Een likeurstelletje, bestaande uit een karafje en zes borrelglaasjes op presentatiespiegeltje.

    Une garniture à liqueur comprenant une petite carafe et six petits verres sur un plateau miroir.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #281

    Een lot van acht bronzen voorwerpen/ bodemvondsten.

    Un lot de huit objets/trouvailles en bronze.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #386

    Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.

    Un tapis d’Afghanistan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 248 x 154 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #333

    Een paar verguld houten tafellampen met metalen ringen. Te monteren op elektriciteit.

    Une paire de lampes de table en bois, annaux en métal.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #767

    Een uitgebreid bestek van verzilverd metaal met een Lodewijk XV-motief. Voor twaalf personen.

    Un service de couverts pour douze convives en métal argenté à motifs Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #410

    Een 18 karaats geel gouden graveerde ring bezet met een parel.

    Bague en or jaune 18 ct gravée et sertie d’une perle.
    No longer available
    Dim. 3,47 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #497

    Een paar bronzen kandelaars in de vorm van palmbomen.

    Une paire de candélabres sous forme de palmiers en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #701

    Een lot van vijf verschillende imari borden van porselein (één met haarscheur).

    Un lot de 5 assiettes Imari en porcelaine (une avec cheveu).
    No longer available
    Dim. l 28 Ø 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More