#741Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
#787Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
#371Een lot oude boeken, vooral m.b.t. Antwerpen.
#379Een lot boeken over kunst en cultuur in België. O.a. ‘De schoonheid van België’ (A.J. Delen); Anton van Wilderode - “Gedichten een drieluik” (met dedicatie). En 100 jaar plastische kunsten in België.
#576KirmanEen handgeknoopt wollen Perzisch karpet
#762“Heilige Maagd met kind.” Gravure naar P.P. Rubens. Genummerd I.B.11 - 142. Recent gerestaureerd.
”Vierge à l’Enfant”. Une gravure d’après P.P. Rubens. Numérotée I.B. 11 - 142. Restauration récente.No longer availableDim. 17,5 x 12 cmEstimate: € 60 / 100 -
#384Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#526Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
#325Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 500 / 700