Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een groen en goudgepatineerde luchter met zes lichtpunten en versierd met vrouwenfiguren en onderaan met een geslepen glazen coupe. Omstreeks 1900.

Een groen en goudgepatineerde luchter met zes lichtpunten en versierd met vrouwenfiguren en onderaan met een geslepen glazen coupe. Omstreeks 1900.

Lustre en vert et or avec six lumières et décoré de personnages féminins, le dessous avec coupe en verre taillé. Vers 1900.
Dim. h: 91 cm
SKU: 2710200654.
Category: Verlichting.
Auction day: 28 October 2020 19:00
Catalogue #654
Estimate: € 300 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #391

    Een paar gedraaid eikenhouten lampenvoeten.

    Une paire de pieds de lampe en chêne tourné.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #659

    Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.

    Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #771

    Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.

    Un lustre en laiton massif avec dix bras lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #446

    Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.

    Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. 42 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #595

    Een paar aluminium designlampvoeten.

    Une paire de pieds de lampe design en aluminium.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #718

    Een Napoleon III hallantaarn, versierd met guirlandes en getooid met een adelaar. Met geslepen en gesatineerde coupe.

    Lanterne de hall Napoléon III, décorée de guirlandes et ornée d'un aigle. Avec coupe taillée et satinée.
    No longer available
    Dim. l: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #751

    Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.

    Une lampe design en métal avec trois abat-jour en verre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #342

    Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.

    Paire de pieds de lampes en métal orné de formes de souliers anciennes en bois.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm (m.k.)
    Estimate: € 100 / 120
  • #183

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.

    Girandoles en bronze à six bras légers et décorées de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #449

    Een opaalglazen olielamp met beeltenis van Napoleon.

    Lampe à huile en opaline avec représentation de Napoléon I.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #639

    Een luchter met vijf dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre à cinq bras doubles, décoré de pendentifs en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #217

    Een paar vergulde kandelaars, gedragen door bronzen moriaantjes op een marmeren zuiltje.

    Une paire de bougeoirs dorés, soutenus par des landes en bronze sur une colonne de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #358

    Een vol messingen kandelaar in barokke stijl, gemonteerd als lamp.

    Un chandelier en laiton de style baroque monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #86

    Een smeedijzeren luchter met gekleurde glazen coupe. Gemerkt.

    Lustre en fer forgé à coupe en verre coloré. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm Ø: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #701

    Een luchter met albasten coupe en vijf lichtpunten met bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.

    Un lustre avec coupe en albâtre et cinq points lumineux avec abat-jour en verre en forme de fleur. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. Ø: 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #691

    Een messingen luchter met acht lichtarmen en versierd met geslepen pendeloques.

    Un lustre en laiton à huit bras lumineux et décoré de pendeloques taillés.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #644

    Een cilindervormige bronzen hanglantaarn, versierd met strikken.

    Lanterne suspendue cylindrique en bronze décorée d'arcs.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #731

    Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.

    Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #386

    Een staande lamp van gedraaid notenhout.

    Lampadaire en noyer torsadé.
    No longer available
    Dim. h: 172 cm (m.k)
    Estimate: € 40 / 60
  • #176

    Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.

    Paire de lanternes en fonte et cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 270 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #343

    Een lot van drie paar decoratieve smeedijzeren appliques.

    Un lot de trois paires d'appliques décoratives en fer forgé.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #615

    Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.

    Lustre en laiton à abat-jour en verre taillé. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #688

    Een Vlaamse kroon van messing met acht lichtarmen.

    Une couronne flamande en laiton à huit bras légers.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #622

    Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.

    Un lustre en bronze avec dix points lumineux et abat-jour en albâtre.
    No longer available
    Dim. Ø: 102 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #39
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    “Havenzicht” & “Natiepaarden”. Twee werken op papier, het eerste aquarel, het andere inkt. Beide gesigneerd en het tweede gedateerd 26-9-56.

    Harbour view & Nation horse . Deux oeuvres sur papier, la première aquarelle, l'autre encre. Les deux signées et la seconde datée du 26-9-56.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 & 12,5 x 19 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #564

    Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.

    Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #560

    Een Engelse mahoniehouten vierladenkast.

    Meuble à quatre tiroirs anglais en acajou.
    No longer available
    Dim. 114 x 120 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #766

    Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.

    Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.
    No longer available
    Dim. 143 x 93 & 153 x 88 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #229

    “Madame de Barry” Een terracotta buste. Kleine beschadiging.

    Madame du Barry. Buste en terre cuite. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #599

    “Mao Xe Dong”. Een reeks van tien ingekaderde zeefdrukken naar het werk van Andy Warhol uit 1972.

    Mao Tse Tung . Une série de dix sérigraphies encadrées basées sur le travail d'Andy Warhol de 1972.
    No longer available
    Dim. 90 x 90 cm
    Estimate: € 700 / 900
  • #141

    Een bronzen beeldje van een klein meisje op een stoel. Achteraan toegeschreven aan Auguste Moreau, maar naar een werk van Juan Clara.

    stATUETTE en bronze d’une petite fille sur une chaise. Attribution à Auguste Moreau au verso mais d’après un oeuvre par Juan Clara.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #497

    Twee gedreven verzilverde theedozen op hoog dienblad. Oosters werk.

    Deux boîtes à thé en métal argenté sur un plateau haut. Travail oriental.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 24 cm; Ø: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #636
    Val Saint-Lambert

    Een geslepen kristallen punchstel met vergulde rand en punchlepel. Onderaan gemerkt. Voor 12 personen.

    Une garniture à punch en cristal taillé serti d'un bord doré et avec sa louche à punch. Marqué en bas. Pour 12 personnes.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #626

    Een gefineerd mahoniehouten Engels meubel met drie kleine en drie grote laden in het opzet en drie in de gordel. XIXe eeuw.

    Meuble anglais en placage d’acajou ouvrant à trois petits et trois grands tiroirs vers le haut et trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 168 x 102 x 58 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #308
    Gloria

    Een mokkaserviesje van bordeauxrood en verguld Duits porselein. Voor zes personen. (Eén oortje gerestaureerd). Onderaan gemerkt.

    Un ensemble moka en porcelaine allemande bordeaux et dorée. Pour six personnes. (Une anse restaurée). Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #288

    “Accordeonist” & “Ballerina”. Twee beelden van meerkleurig Spaans porselein. Het eerste gemerkt van Nao, het andere van Miquel Requena.

    Accordéoniste et Ballerine. Deux statuettes en porcelaine polychrome espagnole. La première par Nao, l’autre par Miquel Requena.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More