#343Een lot van drie paar decoratieve smeedijzeren appliques.
#615Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
#688Een Vlaamse kroon van messing met acht lichtarmen.
#342Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.
#386Een staande lamp van gedraaid notenhout.
#644Een cilindervormige bronzen hanglantaarn, versierd met strikken.
#771Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
#358Een vol messingen kandelaar in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
#176Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
#595Een paar aluminium designlampvoeten.
#622Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
#751Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
#391Een paar gedraaid eikenhouten lampenvoeten.
#449Een opaalglazen olielamp met beeltenis van Napoleon.
#446Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
#22Een reeks van veertien reproducties naar werken van Raphal Kirchner. Engels werk. Met ingekaderde flyer van de tentoonstelling.
Une série de quatorze reproductions d'après des oeuvres de Raphal Kirchner. Travail en anglais. Avec flyer encadré de l'exposition.No longer availableDim. 25 x 16 cmEstimate: € 70 / 80 -
#597Een zittende wijze met griffel van brons.
#467Drie porseleinen eieren versierd met Chinese personages (verschillende afmetingen) en een oosters koperen schaaltje met een emailversiering met centraal een pauw.
Trois oeufs en porcelaine décorés de personnages chinois. Différentes tailles. Ainsi qu’un petit plat oriental en cuivre à décor d’un paon.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#476Moderne consoletafel met plexiglazen voet en tablet, gedragen door twee slagtanden van imitatie-ivoor.
#195Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. en 24 smaragden een gezamenlijk gewicht van +- 4,40 ct.
Montre à bracelet en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,44 ct et de 24 émeraudes ayant un poids total de +- 4,40 ct.No longer availableDim. 17,70 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#139Een schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Renaissancestijl.
#678Een klein porseleinen balustervaasje met een meerkleurig decor van een vrouw met bloemen en een Chinees porseleinen kommetje met een decor van goudvissen in cartouches op gele fond. Het eerste onderaan gemerkt.
Un petit vase balustre en porcelaine à décor multicolore représentant une femme aux fleurs et un bol en porcelaine de Chine à décor de poissons rouges en cartouches sur fond jaune. Le premier est marqué en bas.No longer availableDim. h: 23 cm & Ø: 12 cmEstimate: € 32 / 50 -
#486Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
Kilim en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 80 / 100