#344
Een houten kolompendule met inlegwerk. Met slinger en sleutel
#559
Een paar gegoten wandconsoles met engeltjes.
#278
Een lampenvoet in de vorm van een moriaan met schelp. Op zuiltje. Gepolychromeerd composiet.
Un pied de lampe en forme de maure avec une coquille. Sur une colonne. Composite polychrome.No longer availableDim. h: 72 + 110 cmEstimate: € 120 / 200 -
#533
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, d'oiseaux et de papillons.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#474
“Landschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening achteraan ‘Beer’ en 1985.
Paysage . Huile sur toile. Signée au dos de Beer et 1985.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#294
Twee opgezette reeënkoppen.
Deux têtes de cerfs empaillées.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 80 -
#554Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Fermes en Campine”. Huile sur toile. Signée. Petites perforations.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100 / 180 -
#521
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de personnages de la cour en cartouches et de pivoines sur fond brun rouille.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#715
Een Engelse schommelstoel.
Une chaise berçante anglaise.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#483
Een Thais personage van gepatineerd en verguld hout.
#371
Een lot van drie koppels van meerkleurig Duits porselein, waarbij twee onderaan gemerkt.
Un lot de trois couples de porcelaine allemande multicolore, dont deux sont marqués en bas.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#138
“De Dormitie van de Moeder Gods”. Bronzen icoon met lichtblauw email.
La Dormition de la Mère de Dieu . Icône en bronze avec émail bleu clair.No longer availableDim. 27 x 23 cm:Estimate: € 150 / 200