#47Een messingen lampenvoet in barokke stijl, gedragen door vier putti.
#383Een lot postzegels in tien albums, alsook een doos losse zegels.
#114Edmond DefroyennesPeriod: 1896 - 1977“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#157Gustave Kasteleyn“Buste van een jonge vrouw”. Terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1885. Op houten sokkel.
#581Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
#494“Flamingo’s”. Aquarel op papier. gemonogrammeerd ‘SS’.
#285Een 18 karaats wit gouden ring met bijpassende oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en drie parels.
Une bague en or blanc 18 carats avec des boucles d'oreilles assorties serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,10 ct. Et trois perles.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 250 / 300 -
#484“Paar composities”. Olieverf op doek. Toegeschreven achteraan ‘Del Pezzo’.
#585Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge de cire et son enfant sous une cloche.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60