#100Twee 22 karaats geel gouden munten. King George V. Gold Sovereign 1914 en 1918.
#614Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder glazen stolp.
#252Een hoge glazen stolp met tien vlinders.
#353Een grote siercoupe coupe van blauw Muranoglas.
#442“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
#236Een Napoléon III buffet van zwart perenhout met Boulle marqueterie, met een in accolade gebogen front en met één deur ingelegd met geel koper en rood schildpad. Witmarmeren blad, vergulde bronzen monturen. Lichte letsels aan het fineer.
Buffet Napoléon III en poirier noirci et marqueté dans la façon de Boulle. Front en accolade ouvrant à une porte incrustée de cuivre jaune et d’écaille rouge. Tablette en marbre blanc, montures en bronze doré. Légers dégâts au placage.No longer availableDim. 104 x 112 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#125Een 18 karaats geel gouden munt gemonteerd als oorbel. George V, 1913.
#450Een lang halssnoer met grijze parels.
Une lionne marchant à patine sombre sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 260 / 300