#451Lot eierschaalporselein, Japans en Chinees met diverse kopjes en schoteltjes.
#656Sarouk MahalEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#743Een grote messingen obus uit de Eerste Wereldoorlog. Gemerkt FN 1918.
#694Een paar houten bustes met houten halssnoeren.
#139Een schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Renaissancestijl.
Trumeau en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 138 x 129 cmEstimate: € 40 / 50 -
#659Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
#658Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Carreau en porcelaine de Chine à décor de fleurs bleu et blanc.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#646Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#127“Triomf”. Een allegorisch bronzen beeld op zwart marmeren sokkel.
#100Twee 22 karaats geel gouden munten. King George V. Gold Sovereign 1914 en 1918.
Petite vitrine art déco avec deux petite portes sur les côtés décorées de marquetterie fleurie.No longer availableDim. 125 x 125 x 40 cmEstimate: € 200 / 300