#274Jean-Baptiste CoenePeriod: 1859 - 1946Een paar stillevens met rozen, olieverf op doek. Eén gesigneerd.
Une paire de natures mortes aux roses, huile sur toile. Une signée.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#198Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Vaas met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase avec des fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 67 x 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#510Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
#100Twee 22 karaats geel gouden munten. King George V. Gold Sovereign 1914 en 1918.
#3Groepje van veelkleurig biscuit. Italiaans werk.
#97Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
#157Gustave Kasteleyn“Buste van een jonge vrouw”. Terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1885. Op houten sokkel.
Buste de jeune femme . Terre cuite. Signé et daté 1885. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 69 cmEstimate: € 400 / 500 -
#776Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.
#416Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
#657Twee schelpen van meerkleurig Muranoglas.
#462“Moskee te Caïro”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘W.’.
Mosquée du Caire . Aquarelle sur papier. Monogrammé W. .No longer availableDim. 22 x 14 cmEstimate: € 40 / 60