Other lots in this auction
-
#427Goebel
Een paar meerkleurig porseleinen wijwatervaatjes, waarbij één naar ontwerp van M.I. Hummel en het andere naar M. Spötl. Bijgevoegd een jonge Christus van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.
Paire de bénitiers en porcelaine polychrome dont un par M.I. Hummel, l’autre par M. Spötl. Ainsi qu’un Christ en porcelaine blanche. Tous avec marque.No longer availableDim. h:11 cmEstimate: € 25/35 -
#150
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,04 ct.No longer availableDim. 6,82 gEstimate: € 1500/1600 -
#642
Een laat XIXe eeuwse Belgische officiershoed met pluimen.
Chapeau d’officier belge de la fin du XIXe siècle. Avec plumes.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#46
Een piëdestal van beige marmer.
Piédestal en marbre beige.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40/50 -
#644
Een XIXe eeuwse Belgische kolbak van bont.
Bonnet à poile belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#742
Een met in het papier gedrukte vormen opgebouwde en ingekleurde moderne compositie. Zonder signatuur.
Composition imprimé en relief et colorée à la main. Sans signature.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80/100 -
#83
“Sint-Joris en de draak”. Messingen triptiek.
“Saint-Georges et le dragon”. Triptyque en laiton.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#629
Een officierstschako van de infanterie der Belgische burgerwacht. XIXe eeuw.
Shako d’officier de l’infanterie de la garde civique belge. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#534
Een luitenantskepie van de Belgische lijninfanterie, model 1892.
Képi de lieutenant de l’infanterie de ligne belge, modèle 1892.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#676
Een design armstoel met metalen frame, houten armleuningen en met lederen kussens.
Fauteuil design en métal et bois. Coussins en cuir.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 80/120 -
#238
Een paar cassolettes van meerkleurig marmer met verguld bronzen monturen in de vorm van bloemenguirlandes.
Paire de cassolettes en marbre polychrome aux montures en bronze doré formant des guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 120/180 -
#70
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,14 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants avec un poids combiné de + - 0,36 ct. Et deux rubis avec un poids combiné de + - 2,14 ct. Et deux perles.No longer availableDim. 4,76 gEstimate: € 600/800