#473
#540
Een tweeledig eikenhouten lakenkast.
Een eikenhouten kofferbank met gesculpteerd front en neerklapbaar blad.
Banc-coffre en chêne avec front sculpté et dossier abattant.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 100/150 -
#285
Een lederen tweezitsbank.
#92Charlie DelhauterPeriod: °1919
“La main du diable”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“La main du diable”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 100/150 -
#591
Een paar kindjes van zandsteen.
#628
Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
#640
#270Certina
Een herenhorloge in 18 karaats geelgouden kast. In werkende staat.
Montre à bracelet homme à boîtier en or jaune 18 K. En état de marche.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#284Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 -1983
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 78 x 67 cmEstimate: € 100/120 -
#131Montjoye - Legras
Een siervaas van bruingroen glas met een met zuur geëtst, handgeschilderd en geëmailleerd decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Frankrijk, omstreeks 1890.
Vase décoratif en verre brun et verre décoré à l’eau forte et peint et émaillé à la main représentant des fleurs. Marque sous la base. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250/350 -
#374
Een kolenbak van zwart gietijzer met een barok motief.
Un bac à charbon en fonte noire à motif baroque.No longer availableDim. L. 50 cmEstimate: € 40/50