#117Een gekleurde en geslepen Boheems kristallen coupe op voet.
#221Staffordshire“Flight to Egypt” en “Return from Egypt”. Twee groepjes van polychroom aardewerk. Achteraan gemerkt: Walton. Eerste helft XIXde eeuw. Kleine letseltjes.
“Flight to Egypt” et “Return from Egypt”. Deux groupes en faïence polychrome. Marque au verso: Walton. Première moitié du XIXe siècle. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 400 / 500 -
#370Een paar oorbellen van 10 karaats wit en geel goud bezet met kleine diamantjes.
#526Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en zijde.
#42Een lot van zeven handgeschilderde miniaturen, waarbij enkelen op ivoor. XIXe eeuw.
Lot de sept miniatures peintes à la main dont quelques sur ivoire.No longer availableDim. h: 4 - 14 cmEstimate: € 400 / 600 -
#770Een notenhouten wandconsole.
Console en noyer.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 30 / 50 -
#290Twee relaxfauteuils met elektrisch systeem van het merk Hukla.
#383KayserzinnPeriod: 1890 -1919Een tinnen kan met een vissendecor en een vide-poche met een libel in het decor, ontworpen Hugo Leven. Onderaan gemerkt. Het eerste model 4022 - 1896, het tweede 4204.
Verseuse en étain à décor de poissons et un vide-poche décoré d’une libelle dessinée par Hugo Leven. Marque sous la base: modèle 4022-1896 et modèle 4204.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
Tête à tête en porcelaine à décor polychrome de paysages. Théière (couvercle manque), pot à lait (éclat au bord), deux tasses et deux soucoupes. Niedervillers, première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 9 - 14 cmEstimate: € 40 / 50