Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een groep van meerkleurig aardewerk in de vorm van een lachend personage bij een ketel. Japans werk, omstreeks 1870. Onderaan gemerkt.

Een groep van meerkleurig aardewerk in de vorm van een lachend personage bij een ketel. Japans werk, omstreeks 1870. Onderaan gemerkt.

Groupe en faïence polychrome représentant un personnage riant tenant un récipient géant. Travail japonais vers 1870. Marque sous la base.
SKU: 2709160731.
Categories: Aziatisch, Beeld.
Auction day: 28 September 2016 19:00
Catalogue #731
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #644

    Een cachepot van Chinees porselein met een blauw en wit decor van paradijsvogels. Onderaan gemerkt.

    Cache-pot en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux du paradis. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #526

    Paar lage sokkels van gebeeldhouwd hardhout. Met rond marmeren blad. Chinees werk, einde XIXde eeuw.

    Paire de socles bas en bois dur sculpté. Tablette ronde en marbre. Chine, fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #520

    Een paar balustervaasjes van cloisonné op messing, versierd met een decor van bloemen.

    Paire de petits vases balustres en cloisonné sur laiton, décorés de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #485

    Een jongen van wit composiet. Klein letsel aan één van de vingertjes.

    Garçon en composite blanche. Petit dégât à une doigt.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #560

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #505

    Een liggende Guan yin van gesculpteerd jade op houten sokkel en een balustervaas van Cantonporselein.

    Guanyin couchée en jade sculpté sur socle en bois, ainsi qu’un vase balustre en porcelaine du Canton.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 1290
  • #770

    Een lot bestaande uit twee stuks Afrikaans en Aziatisch houtsnijwerk.

    Lot comprenant deux pièces sculptées africaines et asiatiques.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 72 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #510

    Een paar balustervaasjes van meerkleurig cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en vogels.

    Paire de petits vases en cloisonné polychrome sur laiton décorés de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #525

    Een gemberpot en een dekselvaas van meerkleurig Japans porselein, versierd met een jardinière met vogels en bloesems in het decor en de dekselvaas getooid met een tempellleeuw. Onderaan gemerkt.

    Pot à gingembre et vase couvert en porcelaine du Japon polychrome. Décor d’une jardinière fleurie et d’oiseaux. La potiche surmontée d’un chien de pho. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #530

    Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.

    Grand plat en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons.
    No longer available
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #665

    Een Chinees vaasje van blauw en wit porselein met draken in het decor. Schilfer aan de rand.

    Petit vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons. Un éclat.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #787

    “Voetballer”. Een beeld van gesculpteerd hout. Onderaan gesigneerd ‘E. Simeon’.

    “Joueur de foot”. Sculpture en bois. Signée E. Simeon.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #475

    “De lezeres”. Een beeld van monochroom wit biscuit naar een werk van Détrier.

    “La liseuse”. Sculpture en biscuit monochrome blanc d’après un oeuvre de Détrier.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #773

    Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.

    Guanyin en porcelaine monochrome blanche dite Blanc de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #632

    “Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.

    “Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. H 43 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #630

    Een balustervaas van Chinees porselein met een fô-honden in ijzerrood en kalligrafische tekens in het decor. XIXde eeuw.

    Vase balustre en porcelaine de Chine décoré de deux chiens de pho et de la calligraphie. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H 42,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #734

    “Warriors”. Een groep van zwartgepatineerd zamak op houten sokkel.

    “Warriors”. Groupe en régule à patine noire sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #419

    Een damesbuste van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.

    Buste de femme en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #775

    Een Guan-Yin van meerkleurig geglazuurd aardewerk naar een voorbeeld uit de Tang.

    Guanyin en grès polychrome d’après la Dynastie T’ang.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #480

    Een paar vazen van meerkleurig porselein met een decor van personages. Chinees werk. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #410

    Een serviesje van meerkleurig Japans porselein.

    Petit service en porcelaine polychrome du Japon.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #823

    Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.

    Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 20à / 260
  • #570

    Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 83 cm
    Estimate: € 4000 / 5000
  • #590

    Grote balustervormige vaas van cloisonné op geel koper. Decor van bloemenvazen in de geest van de famille noire. Chinees werk.

    Grand vase balustre en cloisonné sur cuivre jaune. Décor de vases fleuris dans l’esprit de la famille noire. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 78 cm
    Estimate: € 400 / 500

Other lots in this auction

  • #272
    L. Schuermans

    “Zicht op Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “La Tour Saint-Rombaut à Malines”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 57 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #799

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

    Tapis persan en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 390 x 290 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #576

    Een eikenhouten spiegelkast met een lade onderaan in art decostijl.

    Armoire au miroir en chêne. Un tiroir en ceinture basse. Style art déco.
    No longer available
    Dim. b: 95 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #716

    Een kleine Chinese kast van gelakt hout met twee maal twee laden.

    Petit meuble chinois en bois laqué ouvrant à deux fois deux tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #120

    Een parelsnoer met zilveren sluiting.

    Collier de perles. Fermoir en argent.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 400
  • #711

    Een paar kraagvazen van blauw en wit Chinees porselein, versierd met een decor van bloesems. Eén met restauratie.

    Paire de vases aux cols allongés en porcelaine de Chine bleue et blanche décorés de fleurs. Une restauration.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #118

    Een kandelaar met twee lichtpunten en een solifiori van zilver. De eerste 185 g aan 925‰ zilver, de tweede Engels.

    Candélabre à deux lumières 925‰ et un soliflore en argent. Le premier ± 185 g. Le deuxième aux poinçons anglais.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #681

    Een aardewerken schotel met een blauw decor van de Verenigde Oost-Indische Compagnie. XXe eeuw.

    Plat en faïence à décor bleu de la Compagnie des Indes. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #98

    De Vrienden van het Nationaal Scheepvaartmuseum 2013. Flor Van Otterdyk & Luc van Coolput. “België op zee. Verhalen rond schepen uit de 19e en 20e eeuw” (hardcover, nieuwstaat, drietalig).

    De Vrienden van het Nationaal Scheepvaartmuseum 2013. Flor Van Otterdyk & Luc van Coolput. “België op zee. Verhalen rond schepen uit de 19e en 20e eeuw” (hardcover, état neuf, trilingue).
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #139

    Een filmaffiche van “The Sound of Music”. Ingelijst.

    Affiche de cinéma pour “The Sound of Music”. Encadrée.
    No longer available
    Dim. 59 x 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #298

    “Dansende muzen”. Een paar beeldjes van zamak. Kleine beschadigingen. Omstreeks 1900.

    “Muses dansantes”. Paire de statuettes en régule. Petits dégâts. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #786

    Een wandspiegel van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.

    Miroir en chêne sculpté de style Renaissance malinois.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More