#414“Terugkomst van de jacht”. Drie groepen van meerkleurig biscuit. Enkele restauraties.
“Retour de la chasse”. Trois groupes en biscuit polychrome. Quelques restaurations.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60 / 90
#190Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct. en een saffier van ± 1,14 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,21 ct et d’un saphir de ± 1,14 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#443K. Overstrijd, La HaveEen schouwpendule van roze marmer en brons met een geëmailleerde wijzerplaat. Werk te reviseren. XIXe eeuw.
#127Een karaf met vergulde randen en van groen, rood en wit glas.
#255Een ronde barometer met houten kast.
Baromètre rond en bois.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#8Een bloemenrank van geblazen kleurloos glas naar Murano.
#705Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
#2Een lot van vijf verschillende schilderijen. Allen olieverf op doek.
Lot de cinq peintures en huile sur toile.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#353Een lot kristal, bestaande uit twee aperitiefschalen van Bacarat en een kommetje op een schotel met een gesatineerd bladermotief, gemerkt Lalique.
Lot de cristaux comprenant deux plats de décoration de Baccarat et un bol et un présentoir décoré de fleurs satinées avec la marque de Lalique.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#641Een XIXe eeuws geweer met vuursteenslot van het voorlaadtype. Gemerkt.
Fusil à silex du XIXe siècle, chargeur frontal. Avec marque.No longer availableEstimate: € 120 / 200