Similar lots by type
-
#789
Een zeshoekige balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van krijgers.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100/200 -
#625Chelsea
Tamboerijn spelende jongen met zijn hond. “Bocage” beeldje van polychroom porselein. Achteraan gemerkt met een verguld anker.
Garçon jouant le tambourin et son chien. Statuette “bocage” en porcelaine polychrome. Marque au verso avec ancre doré.No longer availableDim. 10,5 cmEstimate: € 100/120 -
#440
Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#570
Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 83 cmEstimate: € 4000/5000 -
#525
Een gemberpot en een dekselvaas van meerkleurig Japans porselein, versierd met een jardinière met vogels en bloesems in het decor en de dekselvaas getooid met een tempellleeuw. Onderaan gemerkt.
Pot à gingembre et vase couvert en porcelaine du Japon polychrome. Décor d’une jardinière fleurie et d’oiseaux. La potiche surmontée d’un chien de pho. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#644
Een cachepot van Chinees porselein met een blauw en wit decor van paradijsvogels. Onderaan gemerkt.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux du paradis. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 220/260 -
#773
Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
Guanyin en porcelaine monochrome blanche dite Blanc de Chine.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/180 -
#470Limoges
Een servies voor twaalf personen van meerkleurig porselein met een decor van vogels en vissers. Onderaan gemerkt.
Service pour douze personnes en porcelaine polychrome à décor d’oiseaux et de pêcheurs. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#560
Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 2000/3000 -
#411Rudolstadt
Een siervaas van meerkleurig porselein in de vorm van een door een zuil gedragen coupe met drie handvatten met vrouwenhoofden en onderaan geflankeerd door een zittend kind met bloemen. Restauratie aan een beentje. Gemerkt met ‘RW’ in een bekroond schild.
Vase décoratif en porcelaine polychrome en forme d’une coupe supportée par une colonne. Trois anses en têtes de femme, le bas flanqué d’un enfant assis aux fleurs. Restauration à une jambe. Marque RW dans un écusson couronné.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50/80 -
#590
Grote balustervormige vaas van cloisonné op geel koper. Decor van bloemenvazen in de geest van de famille noire. Chinees werk.
Grand vase balustre en cloisonné sur cuivre jaune. Décor de vases fleuris dans l’esprit de la famille noire. Travail chinois.No longer availableDim. H. 78 cmEstimate: € 400/500 -
#425Spode
Drie grote koppen met onderborden van blauw en wit Engels porselein met een decor van Italiaanse romantische zichten. Onderaan gemerkt.
Trois grandes tasses et soucoupes en porcelaine anglaise bleue et blanche à décor de vues romantiques italiennes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#630
Een balustervaas van Chinees porselein met een fô-honden in ijzerrood en kalligrafische tekens in het decor. XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré de deux chiens de pho et de la calligraphie. XIXe siècle.No longer availableDim. H 42,5 cmEstimate: € 150/200 -
#665
Een Chinees vaasje van blauw en wit porselein met draken in het decor. Schilfer aan de rand.
Petit vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons. Un éclat.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#580
Paar beursvormige vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Verbredende kragen omringd door een serpent. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Met hun houten sokkels
Paire de vases boursiformes en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Serpents sur les épaules. Cols évasés. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Avec leurs socles en bois.No longer availableDim. H. 61,5 cmEstimate: € 2000/3000 -
#450KPM
Een gedeelte servies van blauw en wit porselein met een “immortelle de Saxe”-decor, bestaande uit vier terrines, waarvan twee met onderschotel, drie koffiepotten in verschillende groottes, een schaaltje, vier grote schotels en zestien borden.
Partie de service en porcelaine bleue et blanche à décor à l’immortelle de Saxe, comprenant quatre terrines dont deux aux présentoirs, trois cafetières de différentes tailles, un petit plat, quatre grands plats et seize assiettes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#600
Grote vaas van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buik, lichtjes verbredende basis. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kraag met oren in de vorm van Fohonden. Decor in rechthoekige uitsparingen met militaire scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Turquoise achtergrond, bezaaid met vogels en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Met haar houten sokkel.
Grand vase en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panse ovoïde, base légèrement élargie. Couples de qilong sur les épaules. Col évasé accosté de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves rectangulaires de scènes militaires dans des intérieurs et d’oiseaux et de fleurs. Fond turquoise aux semis de fleurs et d’oiseaux. Canton, période Qing, XIXe siècle. Avec son socle en bois.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 2000/3000 -
#490Goebel
Drie figuurtjes van van meerkleurig porselein naar ontwerp van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Trois figurines en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#781
Een XIXe eeuwse siervaas op voet van wit en verguld porselein met een handgeschilderd landschapsdecor.
Vase sur piédouche en porcelaine blanche et dorée à décor d’un paysage peint à la main. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#465Limoges
Een theeservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Enkele restauraties. Compleet voor twaalf personen.
Service à thé en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Marque sous la base. Quelques restaurations. Complet pour 12 couverts.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#505
Een liggende Guan yin van gesculpteerd jade op houten sokkel en een balustervaas van Cantonporselein.
Guanyin couchée en jade sculpté sur socle en bois, ainsi qu’un vase balustre en porcelaine du Canton.No longer availableEstimate: € 100/1290 -
#410
Een serviesje van meerkleurig Japans porselein.
Petit service en porcelaine polychrome du Japon.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#480
Een paar vazen van meerkleurig porselein met een decor van personages. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100/120 -
#526
Paar lage sokkels van gebeeldhouwd hardhout. Met rond marmeren blad. Chinees werk, einde XIXde eeuw.
Paire de socles bas en bois dur sculpté. Tablette ronde en marbre. Chine, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#725
“Constructivistische compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening.
“Composition Constructiviste”. Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 43 x 43 cmEstimate: € 100/150 -
#306
Een mahoniehouten secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.
Secrétaire en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à un tiroir en doucine au dessus de deux portes pleines.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 180/240 -
#366
Een oude houten schoolbank.
Banc scolaire ancien en bois.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#94Vlaanse School
“Winters dorpszicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de village en hiver”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 38 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#399
Een groot lot tin, bestaande uit drie koffiekannen, bestek, pollepels, schotels, maatbekertjes, enz.
Grand lot d’étains dont trois cafetières, des couverts, des louches, des plats, des mesures etc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#746
Een mahoniehouten tweedeurskast met twee gevitreerde deuren met groen glas, geflankeerd door twee zwartgelakte zuiltjes met koperbeslag.
Vitrine à deux portes vitrées en acajou. Verre vert. Deux colonnettes laquées noir et aux montures en cuivre sur les coins.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 100/120 -
#662
Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de longues élises dans un jardin. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/120 -
#606
Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout met koperen beslag. XIXe eeuw.
Garde-robe à deux portes en chêne sculpté aux montures en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 230 x 160 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#623
“Moeder met kinderen”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Mère et enfants”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 240/300 -
#71B&G Kopenhagen
“Ijsbeer”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt.
“Ours polaire”. Statuette en porcelaine polychrome. Avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 20/25 -
#318
Kleine regulateur. Met achteraan oud label: “Coin de Westende, Meir Anvers”.
Petit régulateur. Ancienne étiquette au verso: “Coin de Westende, Meir Anvers”.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 80/120 -
#551
Een paar struisvogeleieren.
Paire d’oeufs d’autruche.No longer availableEstimate: € 20/30