Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een groep van monochroom wit biscuit in de vorm van een moeder met haar dochter bij een hekje. Beschadiging aan de hoed en het hekje.

Een groep van monochroom wit biscuit in de vorm van een moeder met haar dochter bij een hekje. Beschadiging aan de hoed en het hekje.

Groupe en biscuit monochrome blanc représentant une mère et sa fille devant une grille. Chapeau et grille accidentés.
Online only
Dim. h: 35 cm
SKU: 1006170028.
Categories: Beeld, Biscuit.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #28
Estimate: € 15 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #107

    Een meisjesbuste van terracotta.

    Buste de jeune fille en terre cuite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #111

    “Boogschutster met fazanten”. Een groep van brons op zwart marmeren sokkeL Eén fazant opnieuw te montereren. Boog beschadigd. Jaren ‘30.

    “Archère aux faisans”. Groupe en bronze sur socle en marbre. Un faisan à remonter, arc accidenté. Années 30.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #118

    “Slapende Bacchus”. Een beeldje van met koper overtrokken gips naar een werk van Jaquet. Op marmeren sokkel met een bloemvormig lampje met glazen kapje. Te restaureren.

    “Bacchus dormant”. Statuette en cuivre sur plâtre d’après une oeuvre de Jaquet. Sur socle en marbre et avec petite lampe en forme de fleur en verre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #23

    Een sierstuk van monochroom wit biscuit in de vorm van een jongen, een meisje en een zwaan bij een fontein. Met bijgevoegd marmeren voetstuk.

    Pièce décorative en biscuit monochrome blanc représentant un garçon, une fille et un cygne près d’une fontaine. Base en marbre rapportée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #25
    Gerold Porzellan

    Een lamp van monochroom wit porselein, versierd met putti en engelenhoofdjes. Onderaan gemerkt.

    Lampe en porcelaine monochrome blanche décorée d’un putti et des têtes d’angelots. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #117

    “Zittende jonge vrouw”. Een gipsen beeld met meerkleurig patina.

    “Jeune femme assise”. Sculpture en plâtre à patine polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #27

    “Snap het dan!”. Een beeld van composiet.

    “Snap het dan!”. Groupe en composite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #90

    Een lot meerkleurig biscuit, bestaande uit twee meisjes met een bal, een dame met hoed en een boerinnetje met mand.

    Lot de biscuits polychromes comprenant deux petites filles et un ballon, une dame au chapeau et une paysanne au panier.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 - 28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #43

    “Clown met meisje op de arm”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.

    “Clown avec une fille sur le bras”. Statuette en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #146

    Een lot van zeven verschillende wijwatervaatjes van biscuit en porselein. We voegen er een engel van monochroom wit biscuit aan toe. (Schade aan de voet).

    Lot de sept différents bénitiers en biscuit et en porcelaine. Nous ajoutons un angelot en biscuit monochrome (accident au pied).
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 - 20 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #110

    “Masanielo & Fenela”. Een beeld van zwartgepatineerd terracotta. Hoofd gerestaureerd.

    “Masanielo et Fenela”. Sculpture en terre cuite à patine foncée. Tête restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #113

    Een jongedamesbuste van groengepatineerd plaaster op een sokkel van natuursteen.

    Buste de jeune femme en plâtre à patine verte sur socle en pierre naturelle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #26

    Een groep van monochroom wit biscuit in de vorm van een engeltje met een bloemenkrans bij een kruis.

    Groupe en biscuit monochrome blanc en forme d’un angelot tenant une guirlande de fleurs près d’un crucifix.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #116

    Twee beelden van zamak zonder sokkel.

    Deux statuettes en régule sans socles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 & 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #141

    Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.

    Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 98 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #192

    “De kruisoprichting” (H: 70 cm B: 50 cm) en “Naakten bij de rivier”

    (H: 44 cm B: 30 cm). Twee lithografieën, resp. naar Rubens en Boydell.

    “L’élévation de la Croix” ( H: 70 cm L: 50 cm) et “Nus au bord de la rivière”. (H: 44 cm L: 30 cm). Deux lithographies d’après Rubens et Boydell.
    No longer available
    Online only
    Dim.
    Estimate: € 100 / 120
  • #131

    Een theepot van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor. Omstreeks 1900. Niet gemerkt.

    Théière en porcelaine polychrome et doré à décor de fleurs peint à la main. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #150

    Een olielamp van koper en zamak, onderaan versierd met druivenranken. Gemonteerd op elektricitieit. We voegen een tinnen kandelaar aan toe, versierd met florale motieven en met vier kristallen pendeloques.

    Lampe à huile en cuivre et régule, le bas décoré de vignes, montée à l’éléctricité. Nous ajoutons un candélabre en étain décoré de fleurs et à quatre pendeloques en cristal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 & 31 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #92

    Een paar siervazen van monochroom wit porselein. Niet gemerkt. Gaaf.

    Paire de vases en porcelaine monochrome blanche. Sans marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #67

    Drie paar koperen kandelaars.

    Trois paires de bougeoirs en cuivre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 - 25 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #155

    Een lot van vier verschillende serveerschotels van verzilverd metaal.

    Lot de plats de service en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #109

    Een lot van zeven koperen kandelaars in verschillende maten en uitvoeringen, waarvan drie gemonteerd als lampenvoet.

    Lot de sept candélabres en cuivre dont trois montés à l’électricité.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 - 50 cm
    Estimate: € 35 / 60
  • #53

    Een lot aardewerk, bestaande uit twee schenkkannen, een kruik en een vaas. De beige schenkkan met barst.

    Lot de faïences comprenant deux verseuses, une cruche et un vase. Une verseuse accidentée.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #14
    Koninklijke Goedewagen

    Een serie van vier borden van meerkleurig aardewerk met spreuken over de seizoenen. We voegen er een bord met een blauw op wit bloemendecor aan toe. Allen gemerkt.

    Suite de quatre assiettes en faïence polychrome aux textes sur les saisons. Nous ajoutons une assiette en bleu et blanc aux fleurs. Avec marques.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 & 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #34

    Een kruikje en een siervaas in de vorm van een Franse lelie. Beide van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Petite cruche et vase décoratif en forme d’une fleur de lys française. Les deux en faïence polychrome. Marque sous les bases.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 & 27 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #9

    Een paar boekensteunen van monochroom wit porselein, versierd met twee figuren.

    Paire de serre-livres en porcelaine monochrome blanche décorés de deux personages.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #58

    Een kat en een zeehondje van monochroom wit biscuit, waarbij het tweede een uitgave van de Franklin Mint uit 1987.

    Chat et phoque en biscuit monochrome blanc dont le deuxième par Franklin Mint 1987.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 & 7 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2017

Deze veiling staat open voor biedingen tot 28 juni. Hierna worden loten toegewezen aan het hoogste schriftelijke bod.

28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More