Similar lots by type
-
#382
Een inktstelletje van meerkleurig porselein met een bloemenmotief.
Petit encrier en porcelaine polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#273
Een pop met porseleinen hoofdje.
Poupée à la tête en porcelaine.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100/120 -
#688
Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.
Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 60/80 -
#528
Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels en bloemen.
Carreau en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 160/200 -
#278
Een lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein, versierd met een meisje met bloemenmand.
Pied de lampe en porcelaine de Saxe polychrome décoré d’une fille à la corbeille de fleurs.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/40 -
#603
Een vijfdelig kaststelletje van blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en drie dekselvaasjes.
Une garniture de cheminée en cinq pièces en porcelaine chinoise bleue et blanche, comprenant deux vases balustre et trois vases à couvercle.No longer availableDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 320/400 -
#647Hutschenreuter
Eetservies van wit porselein met vergulde en verzilverde reliëfrand. Theepot, sauskom, bowl, dienblad, suikerpot, melkpot, groenteschaal, 11 grote borden, 18 kleine borden, 11 kopjes en 12 schoteltjes. Onderaan gemerkt.
Service à dîner en porcelaine blanche à décor doré et argenté. Théière, saucière, bol, plateau, sucrier, pot à lait, légumier, 11 assiettes, 18 assiettes à dessert, 11 tasses et 12 soucoupes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#223Royal Doulton
Een lot van vijf meerkleurig porseleinen beeldjes van dames in jurk. Gemerkt.
Lot de cinq statuettes en porcelaine polychrome représentant des femmes. Avec marque.No longer availableDim. h: 16 - 20 cmEstimate: € 170/200 -
#733
Twee hoornvaasjes en een Madonna met Kind van Brussels porselein. XXe & XIXe eeuw.
Deux cornets et une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/70 -
#697
Een balustervaasje en een dekselvaasje van Cantonporselein.
Vase balustre et potiche en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 30 & 33 cmEstimate: € 60/80 -
#799
“Koppel in traditionele klederdracht”. Een beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Oost-Europees werk.
”Couple avec des habits de période”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#395
Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een lichtblauwe fantasiesteen.
Bague en argent 900‰ sertie d’une pierre bleue claire.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 80/120 -
#501
Een Chinees porseleinen vaas met sang-de-boeufglazuur.
Vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 150/180 -
#727
Een paar theepotjes van meerkleurig Imari-porselein.
Paire de théières en porcelaine d’Imari polychrome.No longer availableDim. h: 8 & 10 cmEstimate: € 40/60 -
#237Royal Doulton
Een lot van zes polychroom porseleinen beeldjes van dames in jurk. Onderaan gemerkt.
Lot de six statuettes en porcelaine polychrome représentant des femmes. Avec marque.No longer availableDim. h: 11 - 13 cmEstimate: € 120/160 -
#798
Een emmertje van Frans porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
Petit seau en porcelaine française à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 25/35 -
#553
Een paar bolle gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in een tuin.
Paire de pots à gingembre sphériques en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 180/200 -
#713
Een bord van Chinees porselein met een blauw-wit decor in de geest van de Wanli.
Assiette en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc dans l’esprit des Wanli.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 90/110 -
#533
Een zeshoekige theepot van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Théière hexagonale en porcelaine de Chine à décor polychrome.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/100 -
#523
Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor de fleurs bleu et blanc.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/140 -
#268
Een pop met porseleinen hoofdje.
Poupée à la tête en porcelaine.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100/120 -
#541
Een paar dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van pioenen en vogels en het deksel getooid me een fo-hond.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine décorés de pivoines et d’oiseaux de paradis en bleu et blanc. Fretels en forme de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 280/340 -
#709
Een lotje van twaalf porseleinen beeldjes, waarbij enkele kerstversieringen
Lot de douze statuettes en porcelaine dont quelques décorations de Noël.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#551
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en langlevenstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de calligraphie.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150/180
Other lots in this auction
-
#123
Een fijn gesculpteerde ivoren Corpus Christi met INRI en doodskop. Vlaanderen, XVIIIe eeuw.
Crucifix baroque en ivoire sculpté, complet avec INRI et crâne de mort. Flandres, XVIIIe siècle.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 800/1200 -
#260
Geelgouden Portugaleser van 100 Mark 1886, ontwerp J. Lorenz. Gemonteerd als hanger. Ter herdenking van de eerste steenlegging van het Rathaus van Hamburg, dat afbrandde in 1843.
Portugaleser de 100 Mark 1886 en or jaune. Dessin J. Lorenz. Montée en pendentif. Commémorant la construction de l’Hôtel de Ville de Hambourg, détruit dans l’incendie de 1843.No longer availableDim. 36,8 g brutoEstimate: € 2000/3000 -
#136
Een XIXe eeuws mahoniehouten bed. Met baldakijn.
Lit à baldaquin en acajou.No longer availableDim. 203 x 105 cmEstimate: € 80/120 -
#517
Een geisha van gesculpteerd ivoor. Op houten voetstuk. Chinees werk, begin XXste eeuw.
Geisha en ivoire sculpté. Sur socle en bois. Travail chinois début XXe siècle.No longer availableDim. h: 16 cm (z.s.)Estimate: € 200/300 -
#600
Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à déux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 210 x 162 x 72 cmEstimate: € 150/250 -
#100
Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer.
Collier en or jaune 18 K.No longer availableDim. 112,70 gEstimate: € 3400/3600 -
#253Christofle France
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Onderaan gemerkt. In originele dozen (op dienblad na).
Service à café et à thé quatre piéces et avec plateau. Marque sous la base. Dans les boîtes d’origine (sauf le plateau).No longer availableDim. h: 10 - 21 cmEstimate: € 400/500 -
#631
Een geslepen kristallen glasservies, bestaande uit elf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen (ééntje met minieme schilfer), tien aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. Model Val St. Lambert, 1952.
Service à verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, huit à vin blanc (un à éclat minuscule), dix verres à apéritf, douze gouttes. Modèle Val Saint St-Lambert, 1952.No longer availableDim. h: 10, 12, 13 & 15 cmEstimate: € 120/180 -
#206
Een eikenhouten eendeurskast, versierd met gesneden geometrische motieven.
Meuble en chêne ouvrant à une porte décorée de motifs géométriques.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 50/100 -
#661
Een geglazuurd aardewerken theeservies met meerkleurig decor. Omstreeks 1930.
Service à thé en faïence à décor polychrome. Vers 1930.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#778
“Goudfazanten”. Een Chinees borduurwerk op zijde.
“Faisans dorés”. Broderie chinoise sur soie.No longer availableDim. 34,5 x 57,5 cmEstimate: € 50/70 -
#375
Drie 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,54 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,26 ct.No longer availableDim. 7,35 gEstimate: € 500/600