Other lots in this auction
-
#134Henri De Clerck“Stilleven met haring”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, hareng”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 64 cmEstimate: € 100 / 150 -
#179Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.
Trumeau en bois doré surmonté d’une coiffe de style Louis XV.No longer availableDim. 217 x 63 cmEstimate: € 200 / 220 -
#108Een lot zilveren toiletgarnituur, bestaande uit zes borstels en twee handspiegels. 800 & 830‰.
Un lot de garnitures de toilette en argent, comprenant six brosses et deux miroirs. 800 & 830 ‰No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#630Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,18 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 450 / 550 -
#612Luchter van kristal, glas en koper.
Un lustre en cristal, cuivre et verre.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#767Een uitgebreid bestek van verzilverd metaal met een Lodewijk XV-motief. Voor twaalf personen.
Un service de couverts pour douze convives en métal argenté à motifs Louis XV.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#304“Duitse Keizerrijk” & “Russisch Keizerrijk”. Twee oude ingekleurde kaarten. Rome, 1797.
”Empire allemand” & “Empire russe”. Deux anciennes cartes en couleurs. Rome, 1797.No longer availableDim. 60 x 44 cmEstimate: € 120 / 140 -
#347Een lot van vijftien verschillende sigaren- en sigarettendoosjes.
Un lot de quinze boîtes à cigarettes et à cigares différentes.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#435Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,22 ct. H. SI1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,22 ct. Couleur H. SI1.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 300 / 400 -
#172Van de Vijver“Herfstlandschap met drie personen en een schaap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage d’automne à trois personnes et un mouton”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 200 / 240 -
#735Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti en rectangle de brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 11,30 gEstimate: € 600 / 800 -
#368I.M. HummelKerststalgarnituur in vier oorspronkelijke doosjes. Gemerkt: Goebel.
Une garniture de crèche de Noël en cristal dans quatre boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 50

