#106Een beker en twee potjes van sterling zilver. Gemerkt.
#49Strook Turnhoutse kant met personages.
Dentelle de Turnhout décorée de personnages.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#76Een commode van notenhoutfineer met vier laden en een marmeren blad en versierd met sober ingelegde biesjes.
Une commode en bois de placage noyer à quatre tiroirs et tablette en marbre .No longer availableDim. 103 x 75 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#726Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#744Een vaas van Doyen glas uit Havré-Ville . Tijdperk art deco.
#655Casio & RodaniaTwee roestvrij stalen herenhorloges. Gedragen.
#157Een houten tuinbank.
#193Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#321FuerstenbergEen driedelig koffiestel van monochroom wit porselein met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt. Deksel suikerpot manco.
#523Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre polychrome Murano.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100