Other lots in this auction
-
#576KirmanEen handgeknoopt wollen Perzisch karpet
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 251 x 147 cmEstimate: € 80 / 100 -
#749Gustaaf De Bruyn“Moeder en kind”. Een ets. Buiten de plaat gesigneerd.
”Mère et enfant”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#699Simonne Beardswood“Tropische plant met groene sprinkhaan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd Trinidad 1970.
”Plante tropicale et une sauterelle verte”. Huile sur panneau. Signé et daté Trinidad 1970.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#298UrgosEen tafelklok met maanwijzer. Werk UW20/8.
Une pendule de table avec cadran lunaire. Travail UW20/8.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#487“Moderne kunst zien en begrijpen”. Gottlieb Leinz. Ed. Atrium. Weert, 1987.
“Moderne kunst zien en begrijpen”. Gottlieb Leinz. Ed. Atrium. Weert, 1987.No longer availableEstimate: € 32 / 36 -
#761Lot van 15 chromoboeken. ‘S Lands Glorie - 1 t.e.m. 6. Uitgeverij Fort Itegem 3 boeken betrekking tot fauna en flora van België. En 6 boeken Artis Historia met verschillende onderwerpen.
Un lot de 15 albums Chromos. ‘S Lands Glorie - 1 à 6. Edition Fort Itegem, 3 livres en relation avec la faune et flore de la Belgique. et 6 livres Artis Historia, sujets différents.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#398Een lot van 9 kunstboeken, ed. Arcade en andere:- “Sint Martens Latem”.- “Veranneman”.- “Het glas in België”.- “Pol Bury”.- enz.
Un lot de 9 livres d’Art:- “Sint Martens Latem”.- “Veranneman”.- “Het glas in België”.- “Pol Bury”et autres.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#506Twee Chinese piëdestals van gebeeldhouwd hout, met roze marmeren blad.
Deux piédestaux chinois en bois sculpté, tablettes en marbre rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#52“Damesportret”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 31 x 36cmEstimate: € 80 / 120 -
#10Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een beertje.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme d’ourson.No longer availableEstimate: € 170 / 250 -
#620DKNYEen roestvrij stalen horloge in originele doos.
Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#317“De Weg Terug”. Jaargang 1, vanaf Februari 1931. Ingebonden.
De Weg Terug. Première année, Février 1931. Première parution. Reliure.No longer availableEstimate: € 50 / 80

