Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een groepje van schakende dames van porselein. Merk van Dresden. Klein letsel.
Een groepje van schakende dames van porselein. Merk van Dresden. Klein letsel.

Een groepje van schakende dames van porselein. Merk van Dresden. Klein letsel.

Un groupe de dames en porcelaine jouant aux échecs. Marque de Dresde. Dégât mineure.
Dim. 23 x 29 cm
SKU: 1312220610.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #610
Estimate: € 65 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #306

    Een kleine eikenhouten tafel met rond blad, drie gedraaid poten met vernauwingen en dwarsverbinding. Holland, XVIIIe eeuw.

    Une petite table en chêne avec une tablette ronde, trois pieds tournés avec des étranglements et une entretoise croisée. Hollande, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 67, Ø70 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #294

    Een kader met twee banden en twee penningen van de Brusselse burgerwacht. Periode Eerste Wereldoorlog.

    Cadre avec deux ceintures et deux médailles de la garde civique belge. Période de la Grande Guerre.
    No longer available
    Dim. 42 x 82 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #394

    “Para mi amigo Cezar.” Gemengde techniek op doek, op board. Gedateerd 13.7.12.

    « Para mi amigo César. Technique mixte sur toile, sur carton. En date du 13.7.12.
    No longer available
    Dim. 58 x 73 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #171
    Val Saint Lambert

    Een grote coupe op voetstuk van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Une grande coupe sur piédouche en cristal taillé et doublé rouge. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 700 / 1000
  • #31

    Een siervaasje van blauw glas, rijkelijk gedecoreerd met koperen sierwerk.

    Un vase décoratif en verre bleu, richement décoré d'ornements en cuivre.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #198

    Een lot van 58 souvenirlepeltjes, waarbij 48 zilveren. Voornamelijk 800‰.

    Lot de 58 cuillères souvenirs dont 48 en argent. Principalement 800‰.
    No longer available
    Dim. 510 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #349

    Een oude hallamp met drie bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.

    Ancienne lampe de hall avec trois abat-jour en verre en forme de fleur. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #250

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 450
  • #525

    Een kristallen sac-à-perles luchter met zes externe lichtpunten en twee bijpassende wandlichten (één interne spiegel manco). Lodewijk XVI-stijl.

    Un lustre sac-à-perles en cristal avec six points lumineux extérieurs et deux appliques assorties (il manque un miroir intérieur). Style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #119
    Jacques Janssens

    “Le Matin.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd achteraan 1890. Kleine scheur bovenaan in de lucht.

    "Le Matin". Huile sur toile. Signée. Datée 1890 au dos. Petite déchirure dans le ciel en haut.
    No longer available
    Dim. 64 x 50 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #622
    David Hemadaze

    “Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1991.

    "Composition". Huile sur toile. Signée et datée 1991 au dos.
    No longer available
    Dim. 61 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #683
    Cardew design

    “Silver Service”. Een theepot met meerkleurig en verzilverde gedekte theetafel op het deksel. Ontwerp van Paul Cardew. Onderaan gemerkt.

    "Service d'argent". Une théière avec une table à thé multicolore et argentée sur le couvercle. Conception par Paul Cardew. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 75 / 100
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More