Other lots in this auction
-
#617Staande Boeddha van brons. Thais werk, mogelijk XVIIde eeuw.
Un Bouddha assis en bronze. Travail Thaï, probablement XVIIème siècle.No longer availableDim. H. 467 cmEstimate: € 250 / 300 -
#742Juan Castells Marit“Flamencodansers”. Een ingekleurde houtsnede. Gesigneerd in de plaat.
”Danseurs de Flamenco”. Une gravure sur bois en couleurs. Signée dans la planche.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#289Henri Geertsen“Ommegang”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 17 op 250 exemplaren buiten de plaat.
”Habitude”. Une eau-forte. Signée et numérotée 17 sur 250 exemplaires, hors planche.No longer availableDim. 52 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#602Marinella Pirelli“Rose e foglie fossili”. Een reeks van 8 lithografieën en een titelpagina achter plexiglas. Allen gesigneerd buiten de plaat en genummerd op 25 exemplaren.
”Rose e foglie fossili”. Une série de 8 lithographies et une page titre sous verre plexi. Signées hors planche et numérotées sur 25 exemplaires.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 160 / 200 -
#436Een Zandjan tapijt van wol.
Un tapis Zandjan en laine.No longer availableDim. 312 x 231 cmEstimate: € 50 / 80 -
#219“Lezende man”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
”Homme et lecture”. Huile sur toile. XIXème siècle. Restauration et retoilée.No longer availableDim. 76 x 62 cmEstimate: € 300 / 400 -
#269E. Sanders“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#56Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#768Een lot strips, bestaande uit 22 albums van Jommeke, 29 albums van Piet Pienter en Bert Bibber en 18 albums allerlei.
Un lot de bandes dessinées, dont 22 albums de Jommeke, 29 albums de Piet Pienter et Bert Bibber et 18 autres albums.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#710Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een citrine van ± 6 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une citrine de ± 6 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#399Jaak Gorus“Schoolgaande”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Ecolier”. Une eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#273Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Met slinger en gewichten.
Une comtoise en cuivre repoussé jaune . Avec balancier et poids.No longer availableDim. l: 127 cmEstimate: € 80 / 120

