#732Collignon“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#470Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 4,80 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 4,80 ct.No longer availableDim. 13,33 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#484“Stormloop naar de sterren, de ruimtevaart” & “De auto’s in de wereld 1964”. Twee albums met chromo’s van Chocolade Jacques.
#577Een staande Thaise Boeddha van brons.
#620DKNYEen roestvrij stalen horloge in originele doos.
#184Frans Van Roie“Interieur van de Begijnhofkerk te Lier”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd.
”Intérieur du béguinage à Lier”. Huile sur toile. Signature au dos.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#548Een bronzen koro op drie poten, het deksel in de vorm van een Fo-hond met bal.
Un koro en bronze sur trois pieds, couvercle en forme de chien Phô et balle.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#38Paar oude doorlopers.
Une paire de couloirs anciens.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#539Christiaan Gerrit PolderPeriod: 1897 - 1981“Boomgaard”. Houtskool op papier”. Gesigneerd.
”Verger”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 100 / 200