#649Een ovale spiegel in verguld houten lijst.
#510Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (klein letsel aan wijzerplaat).
#557Een Chinees houten tafelschermpje met een gesculpteerde plaquette van schildpad.
Un paravent de table en bois chinois à plaquette sculptée en tortue.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 160 / 180 -
#438Een paar gedreven roodkoperen kandelaars in Adamstijl. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre repoussé rouge, style Adam. Début XIXème siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#74Nestor CambierPeriod: 1879- 1957“Landschap met spelende kinderen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et enfants qui jouent”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
Bague en or rose clair 18 ct sertie d’un diamant “fancy yellow” de ± 0,40 ct. Qualité I1.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 500 / 600 -
#387“Kriegsalbum”. Een Duitse uitgave uit de Eerste Wereldoorlog.
#117Een Westerwaldkruik van steengoed met een blauw bloemendecor.
#464Een paar Japanse houtsneden met erotische voorstellingen.
#741Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
#11Val St. LambertEen lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.