#276Een sobere gefineerde rechthoekige eettafel. Verlengbaar.
Une table dînatoire rectangulaire en bois de placage sobre. A rallonges.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#498Een opiumflesje van Chinees ivoor, gedecoreerd met erotische scènes.
#515Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met tukoois en parels.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de turquoise et de perles.No longer availableDim. 20,87 gEstimate: € 350 / 450 -
#371Een lot oude boeken, vooral m.b.t. Antwerpen.
#333Een paar verguld houten tafellampen met metalen ringen. Te monteren op elektriciteit.
#555Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#396Vitrine met één plexiglazen deur in het genre van Vernis Martin.
#528Een koperen luchter met acht lichtarmen.
Un lustre en cuivre à huit bras.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#241Capodimonte“De jager”. Een groep van gepolychromeerd porselein. Onderaan gemerkt.
”Le chasseur”. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque à la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
Une commode courbée en bois de placage acajou à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 106 cmEstimate: € 200 / 240 -
#568Een paar godsbeeldjes van Chinees porselein.
Une paire de statues en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 160 / 180