#8“De gouden eeuw van de rock-’n-roll”. Richard Havers & Richard Evans. Ed. Atrium. Alphen aan den Rijn, 2011. Inclusief cd.
”De gouden eeuw van de rock-’n-roll”. Richard Havers & Richard Evans. Ed. Atrium, Alphen aan den Rijn., 2011. CD inclus.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#753Een lot van twaalf verschillende porseleinen mokkatasjes met ondertasjes. Voornamelijk Tsjechisch.
Un lot de douze tasses et sous-tasses à moka. Tchèque.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#722Edel“Gitane” & “Man, vrouw & appel”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
”Gitane”, “Homme, femme et pomme”. Techniques mixtes sur papier. Signés.No longer availableDim. 35 x 35 & 52 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#409Een mahoniehouten violontafel op centrale voet.
#742Juan Castells Marit“Flamencodansers”. Een ingekleurde houtsnede. Gesigneerd in de plaat.
”Danseurs de Flamenco”. Une gravure sur bois en couleurs. Signée dans la planche.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#586HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 650 / 750 -
#433“Man met ezel”. Een groepje van terracotta.
#328Een lot van elf kleurloze glazen vazen op voet.
#26Een eikenhouten hangvitrine met één deur.
#458Een Sint-Jozef met kind van meerkleurig biscuit. Onder stolp.
Un Saint Joseph avec enfant en biscuit polychrome. Sous cloche.No longer availableDim. h: 46 cm (stolp)Estimate: € 40 / 60 -
#471Een paar blauwgeglazuurd aardwerken patévormen met deksels in de vorm van een eend. Frans werk.
Une paire de moules à pâté avec couvercles en faïence à glaçure bleue en forme de canards. Travail français.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60 / 80