#155Een art deco platina ring bezet met diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague art deco en platine sertie de diamants de taille ancienne et de brillants ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 8,74 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#555Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#442Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
Un pied de lampe en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#42Een plantenstaander van steengoed, versierd met een meerkleurig reliëfdecor.
Un support pour plantes en faïence, décoration en relief polychrome.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 50 / 80 -
#714Drie Chinese houten kaders met reproducties van houtsneden.
Trois cadres en bois de Chine, reproductions de gravures sur bois.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#547Een gefineerd rond tafeltje in art decostijl.
Une petite table ronde style Art Déco.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#736Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#430Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een centrale amethist van ± 0,50 ct. en briljantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Bague en or jaune 14 ct sertie d’une améthyste centrale de ± 0,50 ct et de petits brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,27 gEstimate: € 150 / 250 -
#673Een waterbuffel en een Geisha van gesculpteerd jade. Op houten sokkels.
Un buffle d’eau et une geisha en jade sculptée. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 17 & 23 cmEstimate: € 80 / 120