#675
#660
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
#130
#466Gabbeh
Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt
#655
#228Goum
Een handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.
#416
Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#782
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#775Mori Bochara
Een antiek handgeknoopt wollen tapijt.
#646Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
#750Mori
Twee verschillende kleine handgeknoopt tapijtjes.
#735
#745
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#60
#450
Een lot van drie Oosterse karpetjes.
#237Goum
#780
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#597
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#670
Een wollen Oosters tapijt.
#650
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#710
Een handgeknoopt zijden karpetje en een bidkleedje. Het laatste met slijtage.
#95
#740
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol.
#426Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#623
#59Jozef Tilleux
“Begijnhofkerk te Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#390Lagerfeld factice
Vijf verschillende voorbeelden van flesjes parfum.
#539Manuel Trinidad
#562
Suite de dix petites chaises rustiques aux sièges en osier, dossiers à lattes légèrement différents. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#299
“Paarden”. Drie gravures naar Vernet.
#505
Guido Burggraeve, Roger Arnhem, Baudouin Delaite. “Les Oiseaux d’André Buzin”. Drie mooi geïllustreerde boekjes. Evenals “Buzinbox”, een metalen doos met daarin een geborsteld stalen lijst met een illustratie van André Buzin en 102 reproducties van de ontwerpen van Buzin. Genummerd exemplaar, beperkte oplage. Vergezeld van 75 verschillende postfrisse zegels met de bewuste vogels.
Guido Burggraeve, Roger Arnhem, Baudouin Delaite. “Les Oiseaux d’André Buzin”. Trois petits livres joliment illustrés. Ainsi que “Buzinbox”, une boîte en métal contenant un cadre à photographie en acier brossé et 102 reproductions de dessins par Buzin. Exemplaire numéroté, edition limitée. Accompagnés de 75 différents timbres non oblitérés décorés des oiseaux en question.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#741
Een coupe van okerkleurig glas in een smeedijzeren montuur, versierd met rozen.
#532Paul PermekePeriod: 1918-1990
“Kustlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 600/800 -
#392
Petite chaise volante en noyer sculpté de style Louis XV, recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#258
#166
Een mahoniehouten tweedeursbibliotheek in Georgian stijl.
Bibliothèque en placage d’acajou ouvrant à deux portes vitrées à lattes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 180/240