#223
#325
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#233
Een wandelstok met zilveren handgreep in de vorm van een hand met een schedel.
#753
Een vaas in ‘Murano’ stijl.
Un vase, style Murano.No longer availableDim. h.29,50 cmEstimate: € 55/65 -
#819
Een gazelleschedel op muurplaat.
Un crâne de gazelle sur plaque murale.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 100/150 -
#315Palais Swiss Made
Een dameshorloge met 18 karaats geel gouden kast en met zwart lederen polsband.
#805
Een Impala- en een gazelleschedel op houten wandplaten.
Un crâne de gazelle et d’Impala sur attaches murales en bois.No longer availableDim. l: 65 & 58 cmEstimate: € 80/120 -
#323
Een liggende hond van brons op een houten voetstukje.
Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
#194
“Personages in een uitgestrekt rivierlandschap”. Olieverf op doek. Herdoekt. Toegeschreven aan B.C. Koekkoek.
”Personnages dans un paysage fluvial étendu”. Huile sur toile. A été rentoilé. Attribué à B.C. Koekkoek.”No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 1500/2000 -
#142René De PauwPeriod: 1887 - 1946
“Arbeiders”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘30.
”Ouvriers”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘30.No longer availableDim. 100 x 72 cmEstimate: € 180/240 -
#222Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Huiselijk geluk”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd.
”Bonheur domestique”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 54 cmEstimate: € 450/550