#456Een mahoniehouten opklapbaar kaarttafeltje met vilten cirkel op het tafelblad. En met gedraaide poot gesteund op 3 gesculpteerde leeuwenpoten.
A mahogany folding card table with felt circle on the table top. And with turned leg supported on 3 sculpted lion's feet.No longer availableDim. 78 x 40 x 20(+20)cmEstimate: € 100 / 120 -
#215Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
#336Een Engels houten bijzettafeltje met rond tafelblad, driepotig.
#613Een set van 2 vergulde houten Birmaanse monniken .
#396Een Lodewijk XVI stijl tafeltje met gesculpteerde ornament in verguld kunstbrons.
A Louis XVI style side table with gilded bronze ornaments.No longer availableDim. 73 x 50 x 50cmEstimate: € 180 / 200 -
#666Een Louis XV zeteltje met gestoffeerde bekleding.
#644Jan Bosschaert“Duivels vandalisme.” Litho, buiten de plaat gesigneerd. Genummerd 132/150.
“Devilish vandalism.” Lithograph, signed outside the plate. Numbered 132/150.No longer availableDim. 47,5 x 47,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#82J. Rantson“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Flemish winter landscape”. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#418Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Igbo, Nigeria.
An African mask in carved wood, Igbo, Nigeria.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 50 / 70 -
#296Arthur Etienne & ZusEen paar gesculpteerde houten stoelen, geherstoffeerd. Voorste poten met wieltjes. Door Arthur Etienne & Zus. 1870.
#466Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.
A long glass dining table with chrome base and side table.No longer availableDim. 260 x 100 x 75 cmEstimate: € 200 / 240