#149G. De Wit“Bloemenstilleven in bacchante vaas met classieke achtergrond.” Een wandtapijtje uit de werkhuizen van het bekende Mechelse bedrijf.
"Flower still life in bacchante vase with a classical background."No longer availableDim. 127 x 96 cmEstimate: € 120 / 200 -
#82J. Rantson“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Flemish winter landscape”. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#83HergéLes Avontures de Tintin. “Les Cigares du Pharaon”. Hard cover. Ed. Casterman 1955, eerste Franse uitgave in kleur. Uitstekende staat.
Les Avontures de Tintin. “Les Cigares du Pharaon”. hard cover. Ed. Casterman 1955, first French edition in colour. Excellent condition.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#259Lode Van VaernewijckEen lot van 3 aquarellen op papier. Onderaan gesigneerd.
#540Een licht bruine sjaal met licht blauwe en beige versiering.
#416Een secretaire in Louis XV stijl met marqueterie en bronzen elementen.
#549Hans Wap“Spinning tops”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
Spinning tops. Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 49 x 72 cmEstimate: € 35 / 45 -
#557Een paar bronzen gepatineerde kandelaars met 3 lichtpunten.
A pair of patinated bronze candlesticks with 3 light points.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 80 / 100 -
#543Een Chinees porseleinen rode vaas.
#229A. Grimberg“Bloemenstilleven.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flower still life.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#445Een koperen hallamp met raster van groen glazen knikkers.
A copper hall lamp with a grid of green glass marbles.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 180 / 240 -
#29W.M.F.Een verzilverd metalen sigarettendoosje, onderaan gemerkt.
A silver-plated metal cigarette box, marked at the bottom.No longer availableDim. h 5 x 13 x 17 cmEstimate: € 20 / 30