#686
Een lot van 4 gesculpteerde houten stoelen met gestoffeerde bekleding.
#307
Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.
A lot of 2 copper candlesticks 3-legged, and 2 copper lampadaires.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 50/80 -
#393
Een lot van 2 Afrikaanse houten sierzwaarden.
#492Paul Tuerlinckx
“Stilleven met maïs.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#373
Een paar Chinese blauwe en witte porseleinen gemberpotjes.
#25
#197
Een paar marmeren cassolettes met verguld bronzen elementen.
#156
#336
Een Engels houten bijzettafeltje met rond tafelblad, driepotig.
#237
Een vide-poche van wit en rood marmer met twee kleine bronzen olifantjes.
A white and red marble vide-poche with two small bronze elephants.No longer availableDim. 20 x 25,5 cmEstimate: € 40/50 -
#616
Een wit en zwart marmeren zuil.
#608
Een rijkelijk versierde cache-pot vn porselein met fruitmotieven. Onderaan gemerkt.
A richly decorated porcelain cachepot with fruit motifs. Mark underneath.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 80/120