#329Een celadonkleurige schemerlamp met kap.
#460PandoraEen Pandora zilveren armband met 10 bedels.
#102Arie Herkelman“Hollands wintertafereel met ijsschaatsers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#347Een Jugendstil tuintafeltje in brons .
#337Een lot van vintage schalen en vazen waarvan 3 in Murano glaspasta en een groen glazen vaas gestickerd Seda Sweden .
#358KarlsbaderEen porseleinen mokkaservies. Compleet voor 6 personen.
A porcelain mocha service. Complete for 6 people.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#429“Abstract met rose.” Zeefdruk. E.A.
“Abstract with rose.” Screen printing. EANo longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#51Ansonia Clock Co.Een Art Deco houten klok, gemerkt Ansonia Company New York.
#470Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en tourmalijn en amethist.
An 18 karat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.20 ct and tourmaline and amethyst.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#410Een parelhalsnoer met 6 rijen zoetwaterparels en zilveren slot.
#443DelftEen vroeg Delftse vaas met fijn schilderwerk en pagode. Onderaan gemerkt, oude collectie. Deksel manco. Begin 18e eeuw.
An early Delft vase with fine painting and pagoda. Marked at the bottom, old collection. Lid missing. Early 18th century.No longer availableDim. 28cmEstimate: € 100 / 125