#305Een lot van 2 vijzels waaronder 1 oude gietijzeren en 1 messing replica .
#376Een kleine, houten commode met 3 laden en marmeren blad.
#500Een lange parelhalssnoer bezet met 18 karaats geelgouden slot bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een saffier van +- 1 ct.
A long pearl necklace set with an 18 karat yellow gold clasp set with brilliants with a combined weight of +- 0.10 ct and a sapphire of +- 1 ct.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 650 / 750 -
#315CLJ SestleEen Art-Deco stijl lampje van een kindje gemerkt CLJ Sestle met een bal in glaspasta gemerkt France.
An Art-Deco style lamp of a child marked CLJ Sestle with a ball in glass paste marked France.No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 45 / 55 -
#494Boudewijn Tuerlinckx“Mannenportret.” Pastel op papier. ‘B. Tuerlinckx naar Louis Tuerlinckx.’ Gesigneerd.
#196Een marqueterie commode Louis XV stijl met 3 laden en marmeren blad. Steunend op bronzen leeuwenpoten. Her en der kleine fineerschade.
A marquetry commode Louis XV style with 3 drawers and marble top. Resting on bronze lion feet. Small veneer damage here and there.No longer availableDim. 89 x 130 x 53cmEstimate: € 200 / 280 -
#181Een paar bronzen panters als boeksteunen.
#389“Abstract met vlakken.” Olieverf op doek. Draagt monogram.
#236Een rijkelijk gesculpteerde groene zitbank met gevlochten rug. Met gehoefde voluutpoten. XIXde eeuw.
A richly carved coach with wicker back. Carved legs ending in hoofs.No longer availableDim. 222 x 90 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#415Een set van een kristallen karaf met tien glazen, handgeslepen met een floraal decor.
A set of a crystal decanter with ten glasses, hand-cut with a floral decor.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 40 / 60