#402Marcel PraetEen lot van 8 litho’s en gravures, genummerd en sommige E.A. Gesigneerd buiten de plaat.
A lot of 8 lithographs and engravings, numbered and some EA Signed outside the plate.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#631Een paar polychroom aardewerken schotels. Achteraan gemerkt.
A pair of polychrome earthenware dishes. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#530Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een aquamarijn van +- 2 ct.
An 18 carat yellow gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.40 ct. and an aquamarine of +- 2 ct.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 700 / 800 -
#697Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#503Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.
#222Een butler spiegel met verguld houten lijst.
A butler mirror with gilded wooden frame.No longer availableDim. Ø42cmEstimate: € 75 / 125 -
#639Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel met Wanli-decor.
#50Een 9 karaats geelgouden slavenarband.
#281Castleton & CoEen zwarte hoge hoed, gemerkt Castleton & Co London, met bijhorende doos.
#671Een kleine kristallen vaas gemerkt Val Saint-Lambert.
#668Een lot van 5 kunstboeken, diverse thema’s schilderkunst.
A lot of 5 art books, various themes painting.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#5Val Saint-LambertEen kristallen schaal groen gekleurd in de massa.
A crystal bowl of Val Saint Lambert coloured green in the mass.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 35 / 45