#449Dees De Bruyn“Portret van een zangeres.” Litho genummerd 22/35. Gesigneerd buiten de plaat.
#679Een campaign table van notenhout met klapblad en volledig opvouwbaar. Engeland, begin XXste eeuw. (AID 942).
#106Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
#328Een lot van 10 stripalbums, bestaande uit eerste drukken 5 Michel Vaillant en 3 van Alex. Evenals nr 14 van de Lustige Kapoentjes & “De negen peperbollen” van Nero.
A lot of 10 comics, consisting of first editions of 5 Michel Vaillant and 3 of Alex. Added is no. 14 of the lusty Kapoentjes & De negen perperbollen by Nero.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#680Een houten paraplu/wandelstokhouder met 12 vakken en metalen opvangbak onderaan.
A wooden umbrella container with 12 compartments. Metal recipient underneath.No longer availableDim. 81 x 67 x 25cmEstimate: € 5 / 100 -
#247“L’Accolade” Bronzen beeld met twee paarden. Naar PJ Mene.
“L'Accolade” Bronze sculpture with two horses. AFter PJ Mene.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 200 / 260 -
#208Lodewijk Van BoeckelEen zwart gepatineerde rozenrank in gesculpteerd smeedijzer als muurlamp. Gesigneerd op blad.
A black patinated rose vine in sculpted wrought iron as a wall lamp. Signed on sheet.No longer availableDim. 44cmEstimate: € 100 / 150 -
#245Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#258Sylla Eustache & Jac. Debut e.a.“Chiffres & Monogrammes dans le Style Moderne”. Ed. Calavas Paris. Vier mappen met monogrammen In-folio (31 bladen). Slijtage aan omslagen. Omstreeks 1900. Evenals: Jan Haring. “Kabinet der Schrijfkunst”. Ed. Van Looy Amsterdam 1906. Map met linnen rug, In-folio oblong (45 bladen).
“Chiffres & Monogrammes dans le Style Moderne”. Ed. Calavas Paris. Four folders with monograms In-folio (31 sheets). Wear on covers. Around 1900. Also: Jan Haring. "Cabinet of Writing". Ed. Van Looy Amsterdam 1906. Cloth backed folder, In-folio oblong (45 pages).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#458Een Chinees porseleinen vaas, famille rose decor .
A Chinese porcelain famille rose vase.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100 / 120