Similar lots by type
-
#527
Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.
Un lot de sept poignards orientaux de différents modèles.No longer availableDim. L: 25-43 cmEstimate: € 150/200 -
#267
Een lot van 4 messen en dolken in schede met diverse origine, vorm en afmetingen.
A lot of 4 knives and daggers in sheaths of various origins, shapes and sizes.No longer availableDim. 45cmEstimate: € 75/125
Other lots in this auction
-
#669Capodimonte.
“Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.
"Le chariot". Un grand groupe de plastique italien, multicolore conçu par Belcari. Plusieurs dommages et rênes manquantes.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#119Hiëronymus HopferPeriod: 1500-1550
“Het Parisoordeel, naar Lucas Cranach”. Gravure. Met monogram in de plaat en genummerd 36. Toegeschreven aan.
“Le jugement de Paris d’après Lucas Cranach”. Gravure. Avec monogramme dans la planche et numéro 36. Attribuée à.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 400/600 -
#537
Vijf diverse grote schotels van veelkleurig porselein met verschillende decors. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Kleine letsels.
Five various large dishes of multicolored porcelain with different decors. Chinese work. Marked at the bottom. Minor injuries.No longer availableDim. Ø 36 à 29,5 cmEstimate: € 40/60 -
#591
Een paar gemberpotten van Chinees porselein. Gedecoreerd met centrale figuren.
A pair of Chinese porcelain ginger jars. Decorated with central figures.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60/100 -
#215
Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
A solid wood desk-writing table. (AID5464)No longer availableDim. 79 x 220 x 99 cmEstimate: € 300/400 -
#120
Een 18 karaats geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat yellow gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.12 ct. and rubies with a combined weight of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 600/650 -
#371Polish Ocean Lines
Een geblazen licht-bruine kristallen vaas met geëtst bloemdecor. Gemerkt.
A blown light brown crystal vase with etched floral decoration. Marked.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 40/50 -
#657
Een mahoniehouten sigarendoosje.
A mahogany cigar box.No longer availableDim. 23 x 18 x 9 cmEstimate: € 40/45 -
#202
“Vissersboten aan het strand”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op paneel. Uit de catalogus van Van Herck.
"Fishing boats on the beach". A 19th century painting, oil on panel. From the Van Herck catalogue.No longer availableDim. 34 x 54 cmEstimate: € 120/200 -
#277Musterschutz
Een vintage Duitse Musterschutz kreeftschaal. Keramische schaal versierd met kreeftornamenten als poten en divers plantdecor.
A vintage German Musterschutz lobster shell. Ceramic dish decorated with lobster ornaments as legs and various plant decor.No longer availableDim. 12 cm x Ø 26 cmEstimate: € 80/120 -
#222Delbeke
“Jongens met draaitol”. Pastel op papier, onderaan gesigneerd, gedateerd ‘44.
"Boys with spinning top". Pastel on paper, signed at the bottom, dated '44.No longer availableDim. 78 x 62 cmEstimate: € 100/140 -
#686
Een houten telefoonmeubel met 2 boekenstanden.
A wooden telephone table with 2 book stands.No longer availableDim. 74 cmEstimate: € 25/35