Other lots in this auction
-
#383Een lot postzegels in tien albums, alsook een doos losse zegels.
Un grand nombre de timbres dans dix albums, ainsi qu'une boîte de timbres en vrac.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#126Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#150Chopard Genève Swiss MadeEen 18 karaats wit gouden dameshorloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Montre à bracelet de dame en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de +- 2,00 ct.No longer availableDim. bruto: 38,04 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#469“Bonjour Madame Manoire”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bonjour Madame Manoire . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#110Een 18 karaats roos gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,23 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2,23 ct.No longer availableDim. 15,26 gEstimate: € 1850 / 2000 -
#372P. Peelman“Personages en paardenkar op het binnenhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages et char à cheval dans une cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#154Remi Deppe“Zicht op het kanaal te Weert”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1946.
Vue du canal de Weert . Huile sur toile. Signée et datée 1946 au dos.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 200 / 250 -
#387Een armstoel in Lodewijk XV-stijl met blauwe stoffen bekleding.
Fauteuil de style Louis XV avec revêtement en tissu bleu.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#137ChristofleEen etui met twaalf lepels en twaalf vorken van verzilverd metaal.
Un étui avec douze cuillères et douze fourchettes en métal argenté.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#582Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014“Abstracte figuren”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
“Figures abstraites”. Technique mixte sur toile. Signée.No longer availableDim. 95 x 120Estimate: € 250 / 350 -
#272Staf François“Nazomer & “In Hekelgem”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1973 & 1975.
“Fin de l’été” et “In Hekelgem”. Deux tableaux en huile sur toile. Signées et resp. datées 1973 et 1975.No longer availableDim. 60 x 70 & 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#742Een klasseerkastje met rolluikje.
Un meuble de classement avec volet roulant.No longer availableDim. 60 x 64 x 33 cmEstimate: € 80 / 100

