Other lots in this auction
-
#443
Een lot Afrikaanse kunst, bestaande uit een aardewerken pijp en een ebbenhouten heren- en damesbuste. We voegen er een Canadees aardewerken dekselpotje aan toe.
Lot d'art africain, composé d'une pipe en terre cuite et d'un buste masculin et féminin en ébène. Nous ajoutons un pot en terre cuite canadien avec couvercle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#537
Een zwartgelakt Chinees houten juwelenkastje, versierd met ingelegde bloemen van parelmoer en met messingen monturen.
Un coffret à bijoux chinois en bois laqué noir, décoré de fleurs en nacre incrustées et de montures en laiton.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#206
Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
Petite vitrine art déco avec deux petite portes sur les côtés décorées de marquetterie fleurie.No longer availableDim. 125 x 125 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#340
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en een opaal van +- 4,74 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,32 ct. Et une opale de + - 4,74 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 800 / 900 -
#263
Een schemerlamp op getorste bronzen voet met kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.
Une lampe de table sur une base en bronze torsadée avec un abat-jour en verre teinté dans le style Tiffany.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160 / 180 -
#174
“Hollands kustzicht met schepen op ruwe zee”. Olieverf op paneel in de geest van de XVIIe eeuw.
Une vue de la côte hollandaise avec des navires dans une mer agitée . Huile sur panneau dans l'esprit du 17ème siècle.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#312
“Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘H.V.H.’.
Nature morte aux lilas . Huile sur toile. Monogrammé H.V.H. .No longer availableDim. 36 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#267
“Meditation”. Een meerkleurig porseleinen beeldje naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 13 V. Gemerkt.
Meditation . Une figurine en porcelaine multicolore conçue par M. I. Hummel. No 13 V. Marqué.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 420 / 460 -
#350
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 7,98 gEstimate: € 400 / 500 -
#573
Een paar driedelige tulpenvazen van monochroom wit porselein.
Paire de tulipiers trois pièces en porcelaine monochrome blanche.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 260 / 300 -
#513Guerin
Een grote siervaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met reliëfdecor. Onderaan gemerkt. Tijdperk art deco.
Grad vase en grès polychrome à décor en relief. Marque sous la base. Période art déco.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#205
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,86 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de princesses en diamant d'un poids combiné de + - 2,86 ct.No longer availableDim. 8,74 gEstimate: € 1500 / 1700