#769Een collectie beeldjes van meerkleurig biscuit.
#686HerizEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#238Een paar bronzen boekensteunen met leeuwinnen.
#93“Jongetje en meisje met speelgoedwagentje”. Twee beeldjes van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt.
#712Herman SelleslagsPeriod: °1938“Jane Birkin, 1970”. Een foto. gesigneerd en gedateerd en met droogstempel.
Jane Birkin 1970. Photo signée et datée et avec tampon à sèche.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 75 / 100 -
#20Een 18 karaats geel gouden te herstellen ketting met hanger scapulier en een 18 karaats te herstellen en armband en stukje ketting.
Un collier réparable en or jaune 18 carats avec pendentif scapulaire et un bracelet réparable 18 carats et un morceau de chaîne.No longer availableDim. 8,72 gEstimate: € 260 / 350 -
#176Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
#646Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#519“Strandzicht met personages”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Vue de la plage avec personnages . Huile sur toile. Signé illisible.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#479“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 450 / 550