#306Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
#305Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct. en een centrale briljant van +- 1,01 ct. GSI1.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,72 ct. Et un diamant central de + - 1,01 ct. GSI1.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 3200 / 3300 -
#642Een smeedijzeren wandtafel.
#20Een 18 karaats geel gouden te herstellen ketting met hanger scapulier en een 18 karaats te herstellen en armband en stukje ketting.
Un collier réparable en or jaune 18 carats avec pendentif scapulaire et un bracelet réparable 18 carats et un morceau de chaîne.No longer availableDim. 8,72 gEstimate: € 260 / 350 -
#480Russische icoon met het leven van Christus met centraal de Verrijzenis. XIXde eeuw. Slijtage aan beschildering, centrale aaneenzet zichtbaar.
#6Een bronzen luchtertje met zes lichtarmen.
#679De Smedt“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#115Een 14 karaats geel gouden in filigraan bewerkte gebedskoker.
#471S. FerraroEen porseleinen vaas met blauw op zwart decor van zink, kobalt en titanium. Onderaan gesigneerd.
Un vase en porcelaine avec décor bleu sur noir de zinc, cobalt et titane. Signé en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 300