Other lots in this auction
-
#216Goebel, GermanyEen grote vitrinekast met verlichting. Gemerkt.
Une grande vitrine avec éclairage. Marquée.No longer availableDim. 234 x 100 x 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#4Een ingekaderde brief, gesigneerd door voormalig Amerikaans president Gerald Ford.
Lettre encadrée signée par l’ancien président américain Gerald Ford.No longer availableDim. 50 x 42 cm (kader)Estimate: € 25 / 35 -
#154Remi Deppe“Zicht op het kanaal te Weert”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1946.
Vue du canal de Weert . Huile sur toile. Signée et datée 1946 au dos.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 200 / 250 -
#537Een zwartgelakt Chinees houten juwelenkastje, versierd met ingelegde bloemen van parelmoer en met messingen monturen.
Un coffret à bijoux chinois en bois laqué noir, décoré de fleurs en nacre incrustées et de montures en laiton.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#19Spiegeltje van gebeeldhouwde en vergulde lijst met bloemen op de hoeken. Einde XIXde eeuw.
Miroir en cadre sculpté et doré avec des fleurs aux angles. Fin du XIXème siècle.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#433Een album met 270 oude prentkaarten van begin XXe eeuw.
Un album de 270 cartes postales anciennes du début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#242Een hoge glazen stolp met tien vlinders.
Cloche haut en verre contenant dix papillons.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#522Frans Gentils“Landbewerkers”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
Ouvriers agricoles . Huile sur toile. Signée au dos.No longer availableDim. 45 x 47 cmEstimate: € 90 / 110 -
#1“Cocker met pup”, “Kaketoe” & “Poedel”. Drie beeldjes van meerkleurig Engels aardewerk, waarbij de eerste twee van Royal Doulton en het laatste van Beswick (staart poedel gelijmd).
“Cocker et pup”, “Cacatoès” et “Caniche”. Trois statuettes en faïence polychrome anglaise dont les deux premiers en Royal Doulton et le dernier de Beswick (queue du caniche recollée).No longer availableDim. h: 5 - 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#107Een Russische bontmuts in hoedendoos.
Un chapeau de fourrure russe dans une boîte à chapeau.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#212Een bronzen edelhert op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Jules Moigniez.
Cerf en bronze sur socle en marbre. D’après l’oeuvre de Jules Moigniez.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 300 / 340 -
#276Een tweepersoons Lodewijk XVI canapé van gebeeldhouwd notenhout. Oorspronkelijke zijden bekleding.
Canapé Louis XVI à deux places en noyer sculpté. Garnissage d’origine en soie.No longer availableDim. L. 129 cmEstimate: € 120 / 200

