Other lots in this auction
-
#777Twee boeken: - “De geschiedenis van de Belgische auto” 1980.- “Cars”. 2000.
Deux livres: - L'histoire de la voiture belge 1980. - Cars . 2000.No longer availableEstimate: € 24 / 28 -
#553Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Barst aan een handvat.
Un vase hexagonal en porcelaine chinoise à décor multicolore. Marqué en bas. Fissuré sur une anse.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#461Een kandelaar in de vorm van een bronzen kameel met verzilverde palmbladeren. XIXe eeuw.
Bougeoir en forme de chameau en bronze à feuilles de palmier argentées. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 70 -
#485Oude Russische icoon met de Bewening van Maria. In de XIXde eeuw bijgeschilderd.
Icône russe ancienne représentant la Lamentation de Marie. Repeint en partie aux XIXe siècle.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#450Een lang halssnoer met grijze parels.
Un long collier de perles grises.No longer availableDim. 67 cmEstimate: € 120 / 150 -
#590Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant de cire sous une cloche.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#368Val Saint-LambertTwee vazen en een asbak. Onderaan gemerkt.
Deux vases et un cendrier. Marqués en bas.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#302Een sierzwaard in een plexiglazen sokkel gemonteerd.
Sabre décoratif sur socle en plexiglas.No longer availableDim. H. 147 cmEstimate: € 120 / 200 -
#207Clovis-Edmond MassonPeriod: 1831-1913“Leeuwin met prooi”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Lionne avec proie . Une statue en bronze patiné. Signé.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 600 / 650 -
#594Twee driedelige theestellen met gekleurde en vergulde versieringen. XIXe eeuw.
Deux services à thé en trois parties à décorations colorées et dorées. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 17- 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#645Een fruithouten Lodewijk XVI tafelbureau met sletig vachettelederen blad. Vijf laden aan de éne kant, trompe l’oeil laden aan de andere. Versierd met een zwarte houten bies, messingen schoeisel, later voorzien van wieltjes. We voegen er een soortgelijke stoel aan toe.
Bureau plat Louis XVI en bois fruitier. Tablette recouverte de vachette (usée). Cinq tiroirs d’un côté, trompe l’oeil de l’autre. Décoré d’un filet en bois noirci. Pieds chaussés de laiton, aux roulettes montées ultérieurement. Nous ajoutons une chaise semblable.No longer availableDim. 84 x 130 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#344Een houten kolompendule met inlegwerk. Met slinger en sleutel
Pendule à colonnes en bois incrusté. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 120 / 200

