Other lots in this auction
-
#230Een 18 karaats wit gouden druppelvormige ring bezet met vier diamant markiezen, één baguette en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en forme de goutte en or blanc 18 carats sertie de quatre auvents de diamants, d'une baguette et de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#326Een Louis-Philippe étagère met vier niveaus. Een lade in de bovenste gordel. XIXde eeuw.
Une étagère Louis-Philippe à quatre niveaux. Un tiroir dans la ceinture supérieure. XIXème siècle.No longer availableDim. 137 x 105 x 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#296Een lage ovale Chinese tafel, versierd met een gesculpteerd decor van krijgers onder glas. et zes krukjes.
Une table chinoise basse ovale, décorée d'un décor sculpté de guerriers sous verre. Avec six tabourets.No longer availableDim. 54 x 120 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#360Een gesculpteerd Afrikaans houten masker met resten van polychromie. Bembe, Zaïre.
Un masque africain en bois sculpté avec des restes de polychromie. Bembe, Zaïre.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 55 / 65 -
#13Een oud geëmailleerd Pools waarschuwingsbord.
Un vieux panneau d'avertissement polonais émaillé.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 25 / 30 -
#297Een paar boekensteunen met wereldbolletje.
Une paire de serre-livres avec globe.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#172Louis CrépinPeriod: 1828-1887“Dorpslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.
Paysage de village . Huile sur toile. Signé et daté 1879.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 300 / 500 -
#344La Bouquetière en Le Colporteur. Twee beeldjes van zamak. We voegen er een bronzen beeldje van een art deco danseres aan toe.
La Bouquetière et Le Colporteur. Deux figurines en régule. Nous ajoutons une statue en bronze d'une danseuse art déco.No longer availableDim. H. 26 & 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#196Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van fantasievogels en de deksels getooid met een Fo-hond.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux fantaisie bleu sur blanc et couvercles ornés d'un chien de Pho.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 260 / 280 -
#128Een paar Chinees porseleinen tuinstoeltjes met bloemendecors.
Une paire de chaises de jardin en porcelaine de Chine avec des décorations florales.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#269Emile NelisPeriod: 1853 - 1884“Interieur met palmiers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Intérieur avec palmiers . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 51 x 64 cmEstimate: € 200 / 240 -
#376Een armstoel van leder, canvas en metaal. Slijtage en op te frissen.
Un fauteuil en cuir, toile et métal. Usure et à rafraîchir.No longer availableDim. 100 x 65 cmEstimate: € 80 / 120



