Other lots in this auction
-
#152Emile Gastemans
“Op Linkeroever”. Technique Mixte. Gemonogrammeerd, achteraan atelierstempel.
“Sur la Rive Gauche”. Technique mixte. Monogrammée et avec cachet d’atelier au verso.No longer availableDim. 46 x 52 cmEstimate: € 100/150 -
#293
Een merkwaardig destilleerapparaat van gietijzer en messing.
Un appareil à distillation remarquable en fonte et laiton.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#44Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“Gents grootheid leidt haar toekomst”. Houtsnede. Genummerd 19/750, gedateerd 1962 en gesigneerd buiten de plaat.
”La grandeur de Gand et son futur”. Une gravure sur bois. Numéroté 19/750, daté 1962 et signé hors planche.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#550Bulurbaft
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 171 x 132 cmEstimate: € 120/200 -
#381
Twee terrines en een schaal van tin.
Deux terrines et un plat en étain.No longer availableDim. h: 30 & Ø: 33 cmEstimate: € 25/35 -
#27
Een sierstuk van glas en kristal in de vorm van een bloem. Italiaans werk.
Une pièce de décoration en verre et cristal en forme de fleur. Travail italienNo longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30/50 -
#201
“Het gevecht tegen de poema”. Een beeld van bruingepatineerd brons op houten voetstuk. Naar een werk van Charles Russel.
”Le combat avec le puma”. Une statue en bronze sur socle en bois. D’après une oeuvre de Charles Russel.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 400/500 -
#750Rosa RamalhoPeriod: 1888 - 1977
“Duivel”. Een beeldje van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Le Diable”. Une statue en faïence glaçurée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#419
Zes verschillende kopjes en drie schoteltjes van Capucineporselein met blauw-witte decors binnenin. XVIIIe en XIXe eeuw. Eén schoteltje Europees. (met schilfer).
Six tasses différentes et trois sous-tasses en porcelaine Capucine, décor bleu et blanc à l’intérieur. Une soucoupe européenne avec un éclat.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#240
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,60 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 3,60 ct.No longer availableDim. 21,53 gEstimate: € 3000/3300 -
#258
Een shaker en zes glaasjes van kleurloos en rood Boheems kristal.
Un shaker et six petits verres en cristal de Bohème rouge et incolore.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#396
Een sober eikenhouten bureautje met een deur aan weerskanten en drie laden in de gordel.
Un petit bureau en chêne, sobre, une porte de chaque côté et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 80 x 132 x 70 cmEstimate: € 40/60