#261Jules DuboisEen strandzicht, olieverf op paneel. Gesigneerd.
A beach view, oil on panel. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#42Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971‘Hoevezicht’, een ets op papier door Dirk Baksteen, gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
#292‘Floralia’, olie op papier, gesigneerd J. Bommers en gedateerd 1880.
'Floralia', oil on paper, signed J. Bommers and dated 1880.No longer availableOnline onlyDim. h 44 x b 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#31‘De bittere drank’, olieverf op paneel, naar Adrien Brouwer.
#61Theo Van de Vyver“Orthodoxe man”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
#266“Hoeve achter de fruitbomen”. Olieverf op karton, , onleesbaar gesigneerd in vergulde kader.
"Farm behind the fruit trees". Oil on cardboard, indistinctly signed in a gilt frame.No longer availableOnline onlyDim. h 11 x b 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#334“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"The knitter". Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#406“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#151“Märklin”. Een paar prints op papier met thema Marklin treinen.
"Märklin". A pair of prints on paper featuring Marklin trains.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 24cmEstimate: € 25 / 35 -
#240Irene Hamerlinck“Winters dorpzicht”. Een schilderij, olieverf doek. Onderaan gesigneerd.
"Winter village scene". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 55cmEstimate: € 50 / 75 -
#100‘Brug bij valavond’, gemengde techniek, toegeschreven aan Christian Rolet.
'Bridge at dusk', mixed media, attributed to Christian Rolet.No longer availableOnline onlyDim. h 21 x b 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#306Rudi de VosPeriod: °1944“Tennis in Boom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Tennis in Boom". Oil paint on panel. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120