#91J. Callens“Damesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#375Een print op papier met paard en hooiwagen.
#407V.J. Bergh“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#383L. Francklot van 3 etsen-”Havenlandschap” - “Rivierlandschap”, “Havenzicht met kranen”, litho op papier gemengde techniek, gesigneerd onderaan “Franck L.”.
A lot of 3 etchings -”Harbour landscape” - “River landscape”, “Haven view with cranes”, lithograph on paper mixed media, signed at the bottom “Franck L.”.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 66cmEstimate: € 100 / 200 -
#167Een gekleurde houtsnede. Gemonogrameerd.
A coloured woodcut. Monogrammed.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#428Daniel WinkelmanEen lot van drie fotogravures met betrekking tot Lier. E.a.
A lot of three photo engravings related to Lier. And others.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 16 cm -
#205Arthur HebberechtPeriod: 1891-1965“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1939.
"Flower Vase". Oil on board. Signed and dated 1939 on the reverse.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
“Homestead”. Oil on canvas. Signed and dated '75.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 70 / 100