Other lots by Ethiopie
-
#705Ethiopie
Tien halssnoeren en drie hangers van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht 1986.
Dix colliers et trois pendentifs en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1986.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#580Ethiopie
Een halssnoer van Venetiaans, Boheems en Europees glas met een hanger van been. Gedragen door de medicijnman. Aangekocht in 1985 ter plaatse.
Collier d’un chaman en verre vénitien, bohème et européen à pendentif en os. Acheté sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#765Ethiopie
Twee te herstellen halssnoeren van Venetiaans, Boheems en Europees glas met zeven hangers van been. Gedragen door de medicijn man. Aangekocht in 1985 ter plaatse.
Deux colliers de chaman à réparer en verre de Venise, Bohème et Europe à sept pendentifs en os. Achetés sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#600Ethiopie
Vijf verschillende koptische kruisen van 10 ‰ zilver één met lederen ketting. Ter plaatse aangekocht in 1986.
Cinq croix coptes en “argent” 10‰, une à la corde en cuir. Achetées sur place en 1986.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#630Ethiopie
Een vruchtbaarheidshalssnoer, een speld en zes verschillende hangers van 10 ‰ zilver. Ter plaatse aangekocht in 1986.
Collier de fertilité, épingle et six différents pendentifs en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1986.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#710Ethiopie
Een groot lot verschillende amuletten, oorhangers, koptische kruisen e.a. van 10 ‰ zilver. Ter plaatse in 1985 aangekocht.
Grand lot d’amulettes, de boucles d’oreilles, de croix coptes e.a. en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#685Ethiopie
Een halssnoer van Venetiaans, Boheems en Europees glas met twee hangers van been. Gedragen door de medicijnman. Aangekocht in 1985 ter plaatse.
Collier de chaman en verre vénitien, de Bohème, européen à deux pendentifs en os. Acheté sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#655Ethiopie
Twee verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht in 1985.
Deux différents colliers en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#670Ethiopie
Twee verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht in 1985.
Deux colliers en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#735Ethiopie
Zeventien verschillende oorhangers van 10 ‰ zilver. Ter plaatse aangekocht in 1986.
Dix-sept différentes boucles d’oreilles en “argent” 10‰. Achetées sur place en 1986.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#795Ethiopie
Een halssnoer en vier armbanden van verzilverd metaal. Ter plaatse aangekocht in 1984.
Collier et quatre bracelets en métal argenté. Acheté sur place en 1984.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#585Ethiopie
Twee verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht in 1986.
Deux différents colliers en “argent” 10‰. Acheté sur place en 1986.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#590Ethiopie
Een halssnoer van zilver 10 ‰ bezet met leeuwenklauwen en amuletten en een munt van “Maria Theresia” van zilver.
Collier en “argent” 10‰ serti de griffes de lion et d’amulettes et d’une pièce de monnaie de Marie-Thérèse en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#700Ethiopie
Drie verschillende munten waarvan één “Maria Theresia” van zilver en één met ketting van koord en zilver 10 ‰.
Trois différentes pièces de monnaie, dont une “Marie-Thérèse” en argent et une en “argent” 10‰ suspendue à une corde.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#625Ethiopie
Een zilveren ketting met hanger ter plaatse aangekocht in 1985.
Chaîne en argent et pendentif. Achetés sur place en 1985.No longer availableDim. 108,45 gEstimate: € 60/100
Similar lots by type
-
#390Festina
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1136
Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.
Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 460/480 -
#335
Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.
Lot de décorations et de médailles dont: Ordre de Léopold (1e et 2e classe, plusieurs), Lauréat du Travail en bronze, argent et or, palmes d’or, médaille commémorative 40-45, résistance armée 40-45, Albert I, 25 ans etc.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#983
Een salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit twee stoelen, een canapé en een ronde tafel.
Salon de style Louis XV comprenant deux chaises, un canapé et une table ronde.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#284
“Winterpret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#385Tommy Hilfiger
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#320Dupont
Een aansteker van Chinese lak in origineel etui.
Briquet en laque de Chine dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1080
Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#282Fritz GrebePeriod: 1851-1924
“Herder met schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#748
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#370
Zes zakhorloges. Eén kleine sleutelhorloge met geguillocheerde kast en vijf remontoirs waarvan een met kast gemerkt 800‰ (werk geblokkeerd), één met mooie gegraveerde zilveren kast van het merk Longines, een dameshorloge gegraveerd zilver en gedreven koper, één van gedeeltelijk verguld zilver en met een geschilderd bloemenmotief op de wijzerplaat, achteraan versierd met een gegraveerd paard en een Roskopf Chemin de Fer met gedreven kast.
Six montres de gousset. Dont une petite montre à clé à boîtier guilloché et cinq remontoirs dont une à boîtier en argent 800‰ (mouvement bloqué), une à boîtier en argent joliment gravé de la marque Longines, une montre de dame en argent gravé et cuivre repoussé, une en argent partiellement doré et à motif de fleurs peintes à la main sur le cadran, le verso décoré d’un cheval gravé et une Roskopf Chemin de Fer à boîtier repoussé.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#1107Val Saint-Lambert
Glasservies model Esneux taillé. 12 water, 11 witte, 11 rode wijn, 10 champagnecoupes, 11 likeurglaasjes. 55 stuks totaal.
Service de verres, modèle Esneux en crital taillé. 12 verres à eau, 11 à vin blanc, 11 à vin rouge, 10 coupes à champagne, 11 gouttes, 55 pièces en total.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#1137
Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Réplique en acajou d’un pièce de maîtrise en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/220 -
#1098
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#380Festina
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Eau résistante.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1106
Een vierdelige paravent met houten kralen.
Paravent à quatre vantaux aux perles de bois.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 50/80 -
#980
Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.
Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1078May ClaerhoutPeriod: 1939-2016
“Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.
“Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 100/150 -
#1139
Een replica van een meesterstuk van deels zwartgelakt mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Pièce de maîtrise en acajou formant un escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 150/180 -
#743
Een oude barometer.
Ancien baromètre.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 20/30 -
#1121
Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/300 -
#375Swatch
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#203Erard, Paris
Een palissanderhouten kwartvleugelpiano. Begin XXste eeuw.
Piano quart queue en palissandre. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 2000/3000 -
#1132SBS Solingen
Een verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.
Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#423
Oude poppenwagen. Omstreeks 1950. Van het merk Storck.
Ancien chariot de poupée de la marque Storck. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#867Stein
Twee bierpullen van aardewerk. De éne in de vorm van een vrouwentorso met tinnendeksel en met opschrift “Garmisch-Pa”. De andere in de vorm van een accordeonspeler, met tinnen klep. Onderaan gemerkt Original Gerzit.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 17 & 20 cmEstimate: € 25/50 -
#823Neubauer à Verviers
Een oeil-de-boeufklok in kast van zwartgelakt hout met albasten wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers en rondom versierd met koperen inlegwerk.
Pendule oeil-de-boeuf en bois noirci à cadran en albâtre aux chiffres romains et entouré d’incrustations en cuivre.No longer availableDim. 59 x 52 cmEstimate: € 100/150 -
#1045Stein
Vier bierpullen van steengoed met tinnen deksel. Versierd met wapenschilden en geometrische figuren. Eén gemerkt SKW Trostberg en twee Goebel.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 15,5 cmEstimate: € 30/50 -
#359
“Lid raad van State der Verenigde Nederlanden”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.
“Membre du Raad van State des Pays-Bas”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 50/80 -
#772
“Gele roos” & “Stilleven met appels”. Twee schilderijen, waarbij het tweede van Eric Delvaux.
“Rose jaune” et “Nature morte aux pommes”. Deux tableaux dont le deuxième par Eric Delvaux.No longer availableDim. 47 x 48 & 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#631Volkstedt/Rudolstadt
Een dame en een heer van meerkleurig porselein. Enkele vingertjes manco bij de dame en de wandelstok van de heer gerestaureerd. Mogelijk Macheleid of Eckert. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
Dame et homme en porcelaine polychrome. Quelques doigts manquent chez la femme et la canne de l’homme est restaurée. Probablement Macheleid ou Eckert. Marque sous la vase, vers 1900.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 180/200 -
#250
Een 18 karaats geel gouden parure bestaande uit een halssnoer, een paar oorbellen en een ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,25 ct. een centrale opaal van ± 6 ct. en parels. In de originele doosjes.
Parure extraordinaire en or jaune 18 ct comprenant un collier, une paire de boucles d’oreilles et une bague sertis de brillants ayant un poids totale de ± 2,25 ct et d’une opaline centrale de ± 6 ct et de perles. Dans les boîtes d’origine.No longer availableDim. bruto 49,66 gEstimate: € 3500/4500 -
#626
Een buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse Renaissancestijl met twee paneeldeuren onder twee laden en versierd met leeuwenkoppen met ringen.
Buffet en chêne sculpté de style Renaissance ouvrant à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs et décoré de têtes de lion aux anneaux en laiton. Travail malinois.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 180/240 -
#299Georges Courtens
“Sloep aan de oever”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Chaloupe sur la côte”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#921Stein
Vijf bierpullen van steengoed met tinnen deksels. Eén in blauw en grijs met tekst “In Nord und Süd, In Ost und West ist Trinken steß das allerbest”, geflankeerd door drinkende kabouters (H. 21 cm). Eén met een everzwijnenjacht in bruin op kobaltblauw, oor in de vorm van een vos, gemerkt Gerz (H. 25 cm). Eén met een herbergscène in bruin op kobaltblauw met tekst “Ein kühler Trunk gibt allen Schwung”, gemerkt Gerz (H. 24 cm). Eén met polychrome drinkende jagers, gemerkt King (H. 25 cm). Eén met ee(..)
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#175
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en tzavoriet en parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de tzavorite et de perles.No longer availableEstimate: € 1000/1200