#333Een lot van 7 Imari borden.
A lot of 7 Imari plates.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#583Een grote schotel in geglazuurd aardewerk.
#597Een grote kleurloze glazen vaas.
#184Een langwerpig glas-in-loodraam, periode interbellum met floraal decor. Eén korte kant beschadigd.
#567Bell Telephone CompanyEen antieke wandtelefoon, Bell Telephone, Anvers, Belgique in hout, bakeliet en metaal. Ca 1900.
An antique wall telephone, Bell Telephone, Antwerp, Belgium in wood, bakelite, and metal. Ca 1900.No longer availableDim. 21 x 27 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#332‘Monroe resting’, gemengde techniek op doek.
#249“Bruggetje”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Little Bridge. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom."No longer availableDim. 64 x 85cmEstimate: € 50 / 75 -
#431Een polychroom masker. Afrikaans werk.
A polychrome mask. African work.No longer availableDim. H.59 cmEstimate: € 60 / 80 -
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#290Een halssnoer van donkere Tahitiparels met zilveren slot.
#318Een set van 2 bronzen kandelaars, rijkelijk versierd met oa. guirlandes.
A set of 2 bronze candlesticks, lavishly decorated with, among others, garlands.No longer availableDim. h 26Estimate: € 40 / 60 -
#493Een houten gesculpteerd Boeddhabeeld.
A wooden carved Buddha statue.No longer availableDim. 100cmEstimate: € 120 / 200