#121Een opgezette murene, taxidermie, begin 20e eeuw.
#199Juliette PintelonPeriod: °1897“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#516Een massief eikenhouten keukentafel met 4 laden. Op gesculpteerde voet.
#181Een polychrome houtgesculpteerde Corpus Christi, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.
A polychrome wood carved Corpus Christi, late 19th-early 20th century.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#527Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
#345Een lot van 30 kristallen glazen van Val Saint Lambert, 23 wijnglazen en 7 champagnefluiten.
A lot of 30 crystal glasses by Val Saint Lambert, including 23 wine glasses and 7 champagne flutes.No longer availableDim. h 12.5 x Ø 8.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#437Een polychroom houten masker. Gabon.
A polychrome wooden mask. Gabon.No longer availableDim. 34 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#273Lladro‘Jolie’, een Lladro beeld, modelnummer 5210 in originele verpakking.
'Jolie', a Lladro figurine, model number 5210 in its original packaging.No longer availableDim. h 19.5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#538Een vruchtbaarheidsboom. Kongo.
A fertility tree. Congo.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#333Een lot van 7 Imari borden.
A lot of 7 Imari plates.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#494Mathieu Kitanda“Een geschiedenis van Kongo, met Mobutu, Mgr Monsengwo en vele anderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
"A history of Congo, with Mobutu, Mgr Monsengwo, and many others." Oil on canvas. Signed and dated 1992.No longer availableDim. 82 x 106 cmEstimate: € 120 / 200