Een groot patineerd sierschild met een reliëfdecor van een classicistisch slagveld. Vlag met opschrift “Dei Gratia’.

A large patinated decorative shield with a relief decoration of a classical battlefield. Flag with the inscription "Dei Gratia".
Dim. Ø83cm
SKU: 2111230102.
Auction day: 21 November 2023 19:00
Catalogue #102
Estimate: € 200 / 300

  • #483

    Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.

    Dim. h 45 x Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #123

    Dim. 90cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #383

    Een Chinese bronzen wierookbrander in de vorm van een olifant met pagode.

    A Chinese bronze incense burner in the shape of an elephant with a pagoda.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #549

    Een polychroom houten masker. West-Afrika.

    A polychrome wooden mask. West Africa.
    Dim. 50 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #268
    Lladro

    Een lot van 10 Lladro items bestaande uit een boek ‘the magic world of porcelain’, een VHS cassette, 2 tafelstukken, een bordje, 3 presentatiesokkels en 2 beschadigde beelden in originele verpakking zijnde modelnummer 1614, ‘Dancing Crane’ met afgebroken snavel en nr 07618, ‘Garden Song’ waarvan het meisje in het modden doorgebroken is.

    A lot of 10 Lladro items including a book 'the magic world of porcelain', a VHS cassette, 2 table pieces, a plate, 3 presentation pedestals, and 2 damaged statues in their original packaging, being model number 1614, 'Dancing Crane' with a broken beak and no. 07618, 'Garden Song' with a broken girl figurine.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    Een koperen drieluik spiegel met bloemen en engeltjes versierd.

    A copper triptych mirror adorned with flowers and angels.
    Dim. 37 x 47 cm en 2 maal 32 x 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #593
    Paul Sersté

    Een terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.

    A terracotta statue of a girl, signed P. Sersté.
    Dim. h 74 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #343

    Een vintage bureaulamp, model Goose, chrome en metaal met hamerslagverf afwerking. Duitse makelij.

    A vintage desk lamp, model Goose, chrome and metal with hammered paint finish. Made in Germany.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #334

    “Damesportret.” Gemengde techniek op board.

    "Lady portrait." Mixed media on board.
    Dim. 65 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #145

    Two different 19th century silver pendants with the back 18ct gold, set with old-cut diamonds, with a combined weight of approximately 0.50 ct.
    Dim. 6,14 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #467

    Een fetisjbeeld met spijkers. Kongo.

    A fetish statue with nails. Kongo.
    Dim. 61 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #560
    Hermés

    Een veelkleurige armband van email. Met origineel tasje.

    A colorful enamel bracelet. With original pouch.
    Estimate: € 400 / 450

Veiling van 21 & 22 november 2023

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00