Other lots by Amaleh
#576Indo-Bidjar
Een Indisch wollen tapijt.
#530Indo-Mahai
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#676Baharlou
#696Katmandu
Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#560
#710
Een Nepalees Bakthapurtapijt.
#510Nasbaf
#740Puccini
Een mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
#520Gabbeh
#636Luribaft
#546Indo-Bidjar
Een Indisch wollen tapijt.
#720Gabbeh
#490
Een machinaal blauw wollen tapijt.
#646Mahi
#540Gabbeh
Een Iraans wollen tapijt.
#746Kathmandu
Een Nepalees wollen tapijt.
#626Ziegler
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#686Puccini
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#690Garous super
#550Bulurbaft
#670Indo-Bidjar
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#706Metro
#570
Een fijn handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#580Samarkand
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
Un tapis d'Afghanistan en laine noué main.No longer availableDim. 180 x 122 cmEstimate: € 200/240
#855
#115
Zeven verschillende kleurrijke parelhalssnoeren.
Sept colliers de perles différents.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#123
#826
Twee armstoelen in Régencestijl, bekleed met naaldwerk.
#591
#589Monogrammist O.S.
“”de Lach”. Houtconstructie. Draagt monogram en nummer 2947.
”Le Rire”. Une construction en bois. Porte un monogramme et numérotée 2947.No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 400/500 -
#647
Een Inro-doosje van gelakt bamboehout met een decor van kraanvogels, waarbij één van parelmoer. Afgewerkt met een fijn gesculpteerde netsuke van een meermin. Omstreeks 1900.
Une boîte Inro en bambou laqué au décor de grues dont une grue en nacre. Finition d’un netsuke sculpté en forme de sirène. +- 1900.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#233
Een grote drageoir van roze glas.
#285
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct en saffier in princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un saphir ‘Princess Cut’ ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 4,64 gEstimate: € 900/1000 -
#412
#684Henri Van Seben
”Personnages sur la cour”. Aquarelle et gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 42,5 x 37,5 cmEstimate: € 50/80