#441Een geknielde geisha van gepatineerd brons.
#78Een lot, bestaande uit een kruisbeeld van schildpad en ebbenhout met XVIIIe eeuws gegoten bronzen corpus. We voegen er twee koperen Lodewijk XV-kandelaars aan toe.
Lot composé d'un crucifix en écaille et ébène avec corpus en bronze coulé du XVIIIe siècle. On y ajoute deux bougeoirs Louis XV en cuivre.No longer availableDim. h: 23 & 58 cmEstimate: € 130 / 140 -
#102“Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.
#589“Driemaster”. Pastel en aquarel op papier. Gesigneerd.
#561Twee theekannetjes van blauw en wit Chinees porselein, het éne met een decor van vogels, bloemen en bamboe, tijdperk Qianlong (haarscheur onderaan), het andere met perziken, XIXde eeuw.
#14Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Zicht op een kerk”. Inkt en aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
#255Een rechthoekige sigarettendoos van geguillocheerd zilver met een centraal monogram. Dubbele scharnieren, enige slijtage. Keuren van Birmingham, datumletter g voor 1881, makersmerk Colen Hewer Cheshire.
Un étui à cigarettes rectangulaire en argent guilloché avec un monogramme central. Charnières doubles, quelques usures. Poinçons de Birmingham, lettre de date g pour 1881, poinçon de fabricant Colen Hewer Cheshire.No longer availableDim. 13,5 x 7,5 cm 200 gEstimate: € 80 / 120 -
#467Drie diverse antieke aardewerken bowls van verschillende grootte, sober versierd in grijsblauw. Chinees-Oost-Aziatische productie.
Trois bols anciens divers en faïence de tailles différentes, sobrement décorés en gris-bleu. Production sino-est-asiatique.No longer availableDim. H. 22,5, 22 & 17,5 cmEstimate: € 120 / 200