Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#380
Een comtoiseklok van geel koper met geëmailleerde wijzerplaat.
Comtoise en cuivre jaune à cadran émaillé.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#366
Een klein boekenkastje van gesculpteerd eikenhout.
Petite bibliothèque en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 30/40 -
#158Victoria ware
Een grote jardinière van blauw en wit porselein met een decor van personages in een stad. Onderaan gemerkt.
Grand jardinière en porcelaine bleue et blanche à décor de personnages dans la ville. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#520
Een paar wingchairs van gecapitonneerd bruin leder. Op wieltjes.
Paire de fauteuils à oeillères en cuir brun capitonné. Sur roulettes.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#769Salvador Dali
“Maria met kind”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 190/300 buiten de plaat.
“Vierge à l’Enfant”. Sérigraphie. Signée et numérotée. 190/300 hors cadre.No longer availableDim. 65 x 42 cmEstimate: € 120/180 -
#238
“Dansend naakt”. Een bronzen beeldje met tweekleurig patina op marmeren voetstuk in art decostijl.
“Nu dansant”. Statuette en bronze à patine bicolore sur base en marbre de style art déco.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/160 -
#711
Een lot van vier verschillende Chinese krijgsheren van gesculpteerd hardhout. Eén gebarsten, één met kleine restauratie.
Lot de quatre chefs de guerre chinois en bois dur sculpté. Une fissure à l’un, une petite restauration à l’autre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#296Sarouk
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 134 cmEstimate: € 80/120 -
#34
Drie oude etsen met kastelen en met de tandarts van de koning van Sicilië.
Trois eaux fortes anciennes représentant des châteaux et le dentiste du roi de Sicile.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#217
Een pendule van donkergepatineerd brons, gedragen door een olifant en met bovenaan een zittende figuur met parasol. XIXe eeuw.
Une pendule en bronze patiné, portée par un éléphant avec passager avec un parasol. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 2600/2800 -
#328
Twee ronde kommen van geslepen kristal. De ene rood gekleurd in de massa (schade), de andere kleurloos (schilfers).
Deux bols ronds en cristal taillé. L’un rouge (dégât), l’autre incolore (éclats).No longer availableDim. Ø 30 & 29 cmEstimate: € 40/60 -
#707
Twee maskers van gepolychromeerd hout en een kris met koperen versiering. Indonesië.
Deux masques en bois polychrome et un kris à décoration en cuivre. Indonésie.No longer availableEstimate: € 80/120