Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#490
Een haardstel en -scherm van geel koper, waarbij de laatste met een gedreven decor van een straatfeestscène.
Garniture de cheminée et pare-feu en cuivre jaune, le dernier décoré d’une fête dans la rue repoussée.No longer availableEstimate: € 4à/60 -
#617
Een zilveren sigarendoos, als geschenk aan Mr. Jean-Louis Klein. Gemerkt ‘Simonet’. 900 ‰.
Boîte à cigares en argent. Présentée à Mr. Jean-Louis Klein et marqué Simonet. 900‰.No longer availableDim. b: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#449
“Sloep aan de oever”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Bonnet’.
“Chaloupe sur la rive”. Huile sur toile. Porte une signature Bonnet.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#646
Een grote trumeau van gesculpteerd eikenhout.
Un grand trumeau sculpté en chêne.No longer availableDim. h: 182 cmEstimate: € 100/150 -
#158Victoria ware
Een grote jardinière van blauw en wit porselein met een decor van personages in een stad. Onderaan gemerkt.
Grand jardinière en porcelaine bleue et blanche à décor de personnages dans la ville. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#146
Een eikenhouten trumeau. Begin XXe eeuw.
Trumeau en chêne. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 124 cmEstimate: € 80/120 -
#790
Een lot van drie kaders, waarbij een werk op doek, een tekening naar Ensor en een pasteltekening.
Un lot de trois cadres dont une toile, un dessin d’après Ensor et dessin en pastel.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#118
Een paar vaasjes van groen crackleware. Chinees werk. Als lampen gemonteerd.
Paire de petits vases en faïence craquelée verte. Travail chinois. Montés en lampe.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120 -
#430
Een klein barkastje in de vorm van een ton. We voegen er een reistasje voor twee flessen van hout en leder aan toe.
Petit bar en forme de tonneau. Nous ajoutons un sac de voyage pour deux bouteilles en bois et cuir.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40/60 -
#197
Bronzen beeld naar de klassieke oudheid.
Sculpture en bronze d’après l’antiquité.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 240/280 -
#225
Een lot van 80 luxestalen van Joop!. Voor mannen en vrouwen in vijf verschillende geuren.
Lot de 80 échantillons de luxe de Joop! Pour hommes et femmes à cinq différentes fragrances.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#265Olivier Strelli en Naomi Campbell
Twee eaux de toilette van 100 ml en 50 ml natural spray’s. We voegen er twee eaux de toilette “Ispahan en Folies de Saisons” van Yves Rocher aan toe.
Deux eaux de toilette “natural spray” de 100 et de 50 ml. Nous ajoutons deux eaux de toilette “Ispahan” et “Folies de Saisons” par Yves RocherNo longer availableEstimate: € 50/100