Similar lots by type
-
#567Chinese porseleinen plaquette met decoratie van vogels en planten.
Une plaquette en porcelaine chinoise, décor de plantes et oiseaux.No longer availableDim. Ø 27,5 cmEstimate: € 180 / 250 -
#548Een gemberpot van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor famille rose.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#828Een oude pop uit de jaren vijftig. Schade aan een voetje. We voegen er twee kleinere poppen van kunststof aan toe, waarbij één gemerkt van Schildkröte.
Ancienne poupée des années 50. Dégât à l’un des pieds. Nous ajoutons deux poupées plus petites en plastique dont une avec la marque de Schildkröte.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#480Een antieke poppenkoets.
Un coche pour poupées antique.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#773Een porseleinen theeservies met een blauw en wit decor van Engelse plattelandszichten, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden.
Un service à thé en porcelaine blanche et bleue, décor de paysages anglais, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses et sous tasses et six assiettes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#661Een jardinière van Chinees porselein met een decor van huiselijke taferelen op de zijkant en een Guan yin in een venster.
Une jardinière en porcelaine chinoise avec un décor de scènes ménagères et un Guan Yin dans une fenêtre.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 200 / 250 -
#577Een schotel van celadonporselein.
Un plat en porcelaine Celadon.No longer availableDim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#587Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.
Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 270 / 320 -
#749Royal KentuckyEen theeservies van meerkleurig porselein met een Satsumadecor, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden. Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine polychrome, décor Satsuma, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses avec sous tasses et six assiettes. marque à la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#641Een theepotje van Chinees porselein met een decor van vrouwen in een tuin. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise avec un décor de femmes dans un jardin. Marque à la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#611Een gemberpot van Chinees porselein met een houten deksel en versierd met een meerkleurig decor van Lange Lijzen in een tuin.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise et couvercle en bois, décor polychrome dans un jardin.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#768Een lot Japans porselein, bestaande uit acht borden, een diep bord met kom, een Imari-kom en twee waterkommetjes. Diverse leeftijden.
Lot de porcelaines japonaises comprenant huit assiettes, une assiette creuse avec bol, un bol Imari et deux bols à eau. Différentes périodes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#273LimogesEen paar porseleinen dekselvazen met handgeschilderde decors van romantische koppels in cartouches van verguldsel en op kobaltblauwe fond en met koperen monturen. In de stijl van Sèvres. Gemerkt.
Paire de vases couverts en porcelaine aux décors romantiques dans des cartouches entourées de dorures sur fond bleu cobalt. Montures en cuivre. Dans le style de Sèvres. Avec marque.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#671Een coupe van kanton porselein.
Une coupe en porcelaine canton.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#651Een bakschaal van meerkleurig porselein in de vorm van een kip.
Une terrine en porcelaine polychrome en forme de poule.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#667Een famille roze schaaltje van porselein met een decor van een haan op rozenstruik.
Une coupelle en porcelaine famille rose, décor de coq sur un rosier.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 90 / 120 -
#601Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
Un grand plat en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.No longer availableDim. Ø: 47 cmEstimate: € 550 / 650 -
#547Een Chinese gemberpot van oranje porselein, versierd met afbeeldingen van lotussen en watervogels.
Un pot à gingembre en porcelaine orange, décor de lotus et oiseaux d’eau.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#657Een kopje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Gemerkt met verwijzing naar Keizer Siuan-To.
Une tasse en porcelaine chinoise sang-de-boeuf. Marque et référence de l’Empereur Siuan-To.No longer availableDim. Ø 8,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#402Een reeks van acht theekopjes en schoteltjes van blauw en verguld porselein in de geest van het Limogesporselein. Onderaan gemerkt.
Suite de huit tasses et soucoupes en porcelaine bleue et dorée dans le goût de Limoges. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#498Een jardinière van blauw en wit porselein met een decor van bloemen. We voegen er een kleiner exemplaar aan toe.
Une jardinière en porcelaine blanche et bleue, décor florale. Nous ajoutons un modèle plus petit.No longer availableDim. Ø: 34 & 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#578Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het Blanc-de-Chine.
Un Guan Yin en position assise en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 270 / 320 -
#674Een gembertpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bleoemenstruiken.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor d’arbustres.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#647Twee porseleinen schaaltjes op voet. Famille roze met powder blue in de rand. Eén met kleine schilfer aan de rand. Gemerkt.
Deux coupes sur pied en porcelaine. Famille rose et poudre bleue. Une coupe présente un dégat au bord. Marquées.No longer availableDim. L 27,5 cmEstimate: € 120 / 160
Other lots in this auction
-
#431Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit bordjes, schoteltjes en kommetjes. Beschadigingen.
Lot de porcelaines de Chine bleues et blanches comprenant des petites assiettes, de soucoupes et des tasses. Dégâts.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#659Reno“Trilogie A, B & C”. Drie moderne werken. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2010.
“Trilogie A,B et C”. Trois oeuvres modernes. Huile sur toile. Signées et datées 2010.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#679“Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.No longer availableDim. 105 x 78 cmEstimate: € 100 / 150 -
#591Een beeldje van een godheid met een staf en bloemen. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec une crosse et fleurs. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 200 / 240 -
#615Een eikenhouten gebakvitrine met een afneembaar dienblad.
Petite vitrine à gâteaux en chêne. Tablette amovible.No longer availableDim. 82 x 73 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#589Een verlengbare tafel van gebeeldhouwd eikenhout met vier balusterpoten in verbinding.
Table à allonges en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise.No longer availableDim. 160 (300 verlengd) x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#41Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet, twee asbakken, twee zoutvaatjes en een bonbonnière zonder deksel.
Lot de cristaux incolores comprenant un vase sur piédouche, deux cendriers, deux salières et une bonbonnière sans couvercle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#690Een gepolychromeerd ééndeurskastje, versierd met Franse wapenschilden.
Meuble à une porte polychrome décoré d’écussons français.No longer availableDim. 76 x 52 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#716Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Une carpette Perse nouée main en laine et coton.No longer availableDim. 201 x 140 cmEstimate: € 100 / 160 -
#142Paule Bisman“Kerkinterieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 51 cmEstimate: € 80 / 100 -
#311Een lot XVIIIe eeuws messing, bestaande uit een koffiepot een oliekruik en een vuurkorfje.
Lot de laitons du XVIIIe siècle dont une cafetière, une cruche à huile et une corbeille à feu.No longer availableDim. h: 30 cm (kruik)Estimate: € 80 / 100 -
#37Een gedraaid notenhouten wandkapstok met twee grote en vier kleine uitplooibare haken. Kleine restauratie.
Porte manteau mural en noyer tourné avec deux grands et quatre petits crochets pliants. Petite restauration.No longer availableDim. 45 x 46 cmEstimate: € 40 / 60


