#559John Brosens“Stadstuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#633“Madonna met kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Oostenrijks werk.
#263“Biddende oude dame.” Plaasteren sculptuur. Onleesbaar gesigneerd. Enkele kleine beschadigingen.
"Vieille dame en prière." Sculpture en plâtre. Illisiblement signée. Quelques dégâts mineurs.No longer availableDim. H: 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#189Bruno Vekemans“Echtpaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#554Leonor Fini“Meisje met kat”. Zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
#74“Diana gewekt door een faun”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Ovaal ontwerp voor een plafonddecoratie in de geest van François Boucher. Franse School XVIIIde eeuw.
#626Een kleine gefineerde commode op tapse poten met vier laden, versierd met ingelegde boord. Een sierlijstje los.
#584Jan CobbaertPeriod: 1909-1995“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd IIII/XV buiten de plaat.
"Composition". Une lithographie. Signée et numérotée III/XV à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 44,5 x 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#628Twee rundshoorns met gegraveerde decors van dieren.
Deux cornes de boeuf à décors gravés d'animaux.No longer availableDim. h: 44,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#122M. AubertPeriod: 1910 - 2006“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#125Orfina SwissEen 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband.
Une montre femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 42,70 gEstimate: € 1200 / 1300