#153Delvaux
“Mousson”. Handtas in donkerbruin leder, groot model.
#214
#277
Een kortzwaard met vol messingen gevest.
#18
Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.
#155
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 600/800 -
#416
Een antiek kastje met kamerpot. Tijdperk Napoleon III.
#620Turfmaster
Een complete golfset met dertien sticks in draagtas en met karretje. Als nieuw.
#132D. De Heem
“De feestdis.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La table de fête. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 220/240 -
#336
Een houten stoeltje, omplooibaar tot trapladdertje.
#116
Un meuble haut en chêne richement sculpté avec deux tiroirs en ceinture, une tablette intermédiaire et des colonnes torsadées.No longer availableDim. 99 x 120 x 59 cmEstimate: € 500/800 -
#449Toshusai SharakuPeriod: act. +/- 1795
“Acteur Ichikawa Yaozo”. Een Japanse houtsnede. 1940.
#164Jan Hubertus Leonardus De HaasPeriod: 1832-1908
Boeufs à l'étable. Huile sur toile. Signée en haut à gauche. Très légers dégâts de peinture dans la zone neutre en haut à droite.No longer availableDim. 37 x 55 cmEstimate: € 400/600