Other lots in this auction
-
#111Val Saint Lambert
Een coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt.
Une coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marquée.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 120/180 -
#610
Een groepje van schakende dames van porselein. Merk van Dresden. Klein letsel.
Un groupe de dames en porcelaine jouant aux échecs. Marque de Dresde. Dégât mineure.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 65/70 -
#228
Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
Une paire de bougeoirs en métal argenté de style Adam.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 100/120 -
#350
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 380/450 -
#501
Guanyin met een rozenmand en een kraanvogel. Grote houtsculptuur. Chinees werk.
Guanyin avec un panier de roses et une grue. Grande sculpture en bois. Travail chinois.No longer availableDim. H. 83 cmEstimate: € 400/600 -
#305Rörstrand
Een lot van zeven borden van verschillende jaartallen. ‘Julen’ & ‘Mors Dag’. We voegen er één gebroken aan toe.
Un lot de sept assiettes d'années différentes. 'Julen' & 'Mors Dag'. Nous en ajoutons un cassé.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 35/60 -
#17
Een Frans aardewerken terrine, versierd met bloemendecor en een peer als dekselknop. XVIIIe eeuw.
Une soupière en faïence française, décorée d'un décor floral et d'une poire comme fretel. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 55/60 -
#405
Een design stoel met zwarte bekleding. Naar het model Golem van Vico Magistretti (1969).
Une chaise design avec un couverture noire. D'après le modèle Golem de Vico Magistretti (1969).No longer availableDim. 110 x 51 cmEstimate: € 30/40 -
#591Boch
Een paar dekselvazen van blauw-wit aardewerk, de deksels met leeuwtjes getooid. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en faïence bleue et blanche à couvercles, les couvercles décorés de lions. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50/80 -
#121Hattakitkosol SomchaiPeriod: 1934-2000
“Dancer with ball.” Bronzen beeld, met witmarmeren sokkel. In de voet getekend en genummerd 44/100.
Danseur avec ballon. Statue en bronze, avec socle en marbre blanc. Signé dans le pied et numéroté 44/100.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 300/400 -
#66
Een pittoreske eikenhouten driepoottafel met rond blad. Holland, XVIIIe eeuw.
Une table tripode pittoresque en chêne avec un plateau rond. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 78 x Ø 98 cmEstimate: € 120/200 -
#361
Een kraanvogel van gesculpteerd jadeiet op houten sokkeltje. Chinees werk.
Une grue en jadéite sculptée sur un socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. h:18 + 5 cmEstimate: € 50/80