Similar lots by type
-
#627Drie vaasjes van cloisonné op messing. Met houten sokkeltjes.
Trois vases en cloisonné sur laiton. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 19 & 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#613RosenthalEen paar bordjes en een paar kopjes met schoteltjes van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.
Paire d'assiettes et de tasses en porcelaine avec soucoupes à décor en relief multicolore et doré 'Medusa', design Versace. Marquées.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#433Een paar zeskantige vazen van blauw-wit Chinees porselein met een decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de longues élises. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#603RosenthalEen sierschotel en een asbak van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.
Plat décoratif et cendrier en porcelaine à décor en relief multicolore et doré 'Medusa', design Versace. Marqué.No longer availableDim. Ø: 31 cm13.5x13.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#361Een kraanvogel van gesculpteerd jadeiet op houten sokkeltje. Chinees werk.
Une grue en jadéite sculptée sur un socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. h:18 + 5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#303Franklin Porcelain“The meadowland butterfly vase” & “The country garden butterfly vase”. Een paar porseleinen vazen met decors van John Wilkinson. Gemerkt. 1981.
« Le vase papillon des prairies » & « Le vase papillon des jardins champêtres ». Une paire de vases en porcelaine à décors de John Wilkinson. Marqué. 1981.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 40 / 60 -
#231Von SchierholzEen vierarmige kandelaar van meerkleurig Duits porselein, versierd met putti en bloesems in hoogreliëf. Gemerkt.
Bougeoir à quatre bras en porcelaine allemande multicolore, décoré de putti et de fleurs en haut relief. Marqué.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#443Een grote dekselpot van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen en vlinders. Met houten sokkel.
Un grand pot en porcelaine de Chine à couvercle à décor multicolore de fleurs et de papillons. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 33 + 4 cmEstimate: € 45 / 55 -
#453Een grote cachepot van Chinees porselein met decor van kraanvogels.
Un grand cache pot en porcelaine de Chine à décor de grues.No longer availableDim. Ø: 37 cmH: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#607Een grote dekselpot van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor van een jachtscène. Onderaan gemerkt.
Un grand pot en porcelaine de Chine à couvercle avec un décor européen multicolore d'une scène de chasse. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 90 / 120 -
#581Een grote en een kleinere vaas van Satsuma aardewerk. Met houten sokkels.
Un grand et un plus petit vase en poterie Satsuma. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 32 & 37 cmEstimate: € 45 / 55 -
#437Een sierschotel van Imariporselein met gelobde rand.
Plat décoratif en porcelaine d'Imari à bord lobé.No longer availableDim. Ø: 33,5 cm.Estimate: € 45 / 60 -
#638Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van geisha’s. Op houten sokkels.
Paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine à décor multicolore de geishas. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 35 + 5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#258Een porseleinen siervaas met kobaltblauw glazuur met vergulde motieven en messingen monturen en op de buik een pastoraal decor.
Vase décoratif en porcelaine à glaçure bleu cobalt à motifs dorés et montures en laiton et décor pastoral sur la panse.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#693Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25 / 45 -
#611Een vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Met houten sokkel.
Vase en porcelaine de Chine multicolore et doré. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 36 + 4 cmEstimate: € 80 / 100 -
#565Een lot ingelijste tegels van mangaan paars aardewerk bestaande uit: één vierdelig tegeltableau, twee paar ingelijste tegels en twee apart ingelijste tegels. Een tegel gerestaureerd.
Lot de carreaux encadrés de faïence violet manganèse composé de: un tableau de carreaux en quatre parties, deux paires de carreaux encadrés et deux carreaux encadrés séparément. Un carreau restauré.No longer availableDim. 27 x 27 cm, 27 x 13 cm & 13 x 13 cmEstimate: € 120 / 200 -
#411Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
Bol en porcelaine d'Imari à bord lobé. Fissure à la glaçure.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#425Een Chinees kastje met vier deurtjes en vier laden en met messingen beslag. Einde XIXde eeuw.
Un cabinet chinois à quatre portes et quatre tiroirs et avec des garnitures en laiton. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 132 x 91 x 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#438“Geluksgod met staf” & “Geluksgod met kind”. Twee beelden van Lu en Fu van meerkleurig porselein. Volksrepubliek.
« Dieu de la chance avec bâton » et « Dieu de la chance avec enfant ». Deux figurines de Lu et Fu en porcelaine multicolore. République populaire.No longer availableDim. h: 60 & 58 cmEstimate: € 220 / 240 -
#678Een lot van 15 stuks meerkleurig porselein, bestaande uit dekselpotjes, beeldjes, een vaasje, enz. Enkele beschadigingen.
Lot de 15 pièces en porcelaine multicolore, composé de pots avec couvercles, de figurines, d'un vase, etc. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#628Twee rundshoorns met gegraveerde decors van dieren.
Deux cornes de boeuf à décors gravés d'animaux.No longer availableDim. h: 44,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#648LladroVier beeldjes van meerkleurig Spaans porselein, bestaande uit twee scholieren, een jongen met hoed, een jongetje met vogeltje en een biscuit sierstukje met beeltenis van Cervantes.
Quatre figurines de porcelaine espagnole multicolore, composées de deux étudiants, un garçon avec un chapeau, un garçon avec un oiseau et un ornement en biscuit avec une image de Cervantes.No longer availableDim. H: 11-26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#490Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.
Un meuble asiatique en bois dur avec quatre portes et trois tiroirs.No longer availableDim. 874 x 110 x 50 cmEstimate: € 120 / 180
Other lots in this auction
-
#556Een XVIIe eeuws gepolychromeerd houten heiligenbeeldje op console. Bijgevoegd een recenter houten beeldje van Sint-Jozef met kind.
Une statue de saints en bois polychrome du XVIIe siècle sur console. Ainsi qu’une statue en bois plus récente de Saint Joseph avec enfant.No longer availableDim. h: 25 & 20 cmEstimate: € 250 / 400 -
#691Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decor van bloeiende struiken en dieren.
Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor d'arbustes à fleurs et d'animaux.No longer availableDim. 183 x 123 cmEstimate: € 50 / 70 -
#243ChristofleEen driearmige kandelaar in twee delen, gemerkt aan de voet. In originele doos.
Un bougeoir à trois bras en deux parties, marqué au pied. Dans la boîte d'origine.No longer availableDim. 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#41Twee Art Deco bronzen damesprofielen op resp. arduinen en travertijnen sokkel.
Deux profils de femmes Art Déco en bronze sur resp. socle en pierre bleue et travertin.No longer availableDim. h. 17& 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#9Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Kempische hoeve”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/40 buiten de plaat.
"Ferme de Campine". Une gravure. Signée et numérotée 8/40 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 14x10 cmEstimate: € 35 / 50 -
#28Een drageoir van geslepen kleurloos glas.
Un drageoir de verre incolore taillé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 35 -
#194A. De Smet“Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.
"Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Peinture endommagée dans le coin inférieur gauche.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#692Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
Un tapis de laine arménienne noué à la main.No longer availableDim. 280 x 340 cmEstimate: € 120 / 200 -
#189Bruno Vekemans“Echtpaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Un couple marié". Technique mixte sur papier. Signeé.No longer availableDim. 95 x 73 cmEstimate: € 1200 / 1500 -
#429Luce Versluys“Waterpartij met zeilboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Pièce d'eau avec voilier". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#240Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 7,87 gEstimate: € 650 / 700 -
#601Een aardewerken terrine met een dekselknop in de vorm van een peer. Frankrijk, omstreeks 1800. Schade aan het blad van de peer en haarscheur van rand tot midden in de coupe.
Une soupière en faïence avec un bouton de couvercle en forme de poire. France, vers 1800. Dégâts à la feuille du poirier et cheveu du bord au centre de la coupe.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 35 / 45


