Similar lots by type
-
#120“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en twee parels.
“Toi et Moi”. Une bague en or blanc sertie de diamants de taille marquise ayant un poids total de 0,50 ct et deux perles.No longer availableDim. 8,33 gEstimate: € 700 / 900 -
#195Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et une perle.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 600 / 800 -
#700Een waaier met decor van kraanvogels en een rijzende zon op goudgele achtergrond.
Un éventail au décor de soleil levant et grues, sur fond jaune-or.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 20 / 30 -
#70Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 600 / 800 -
#30Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie granaten.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de trois grenats.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 100 / 150 -
#270Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300 / 400 -
#711Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van twee vrouwen en achteraan met Chinese tekens. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise avec un décor polychrome représentant deux femmes, et porte à l’arrière des signes chinois. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#618“Kind met bloemenmand op olifant”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine. Achteraan gemerkt.
“Enfant avec un panier de fleurs sur un éléphant”. Une statue en porcelaine blanche monochrome d’après les blancs de Chine. Porte une marque au dos.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#20Een 18 karaats geel gouden geweven armband.
Un bracelet tissé en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 1,41 gEstimate: € 25 / 50 -
#627Een waterkom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels en paarden. Onderaan gemerkt.
Un bol à eau en porcelaine chinoise blanche et bleue, avec un décor de chevaux et oiseaux. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#55Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een saffier van ± 0,20 ct. en fantasiestenen.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un saphir de ± 0,20 ct et pierres de fantaisie.No longer availableDim. 8,03 gEstimate: € 200 / 300 -
#60Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,41 gEstimate: € 100 / 150 -
#623Een kalebasvaasje van blauw en wit Chinees porselein met een plantendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase gourde en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un décor de plantes. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 250 / 300 -
#15Een armband met bijpassende hanger van filigraan zilver bezet met jade. 800 ‰. We voegen er een gegraveerde fotohanger van zilver aan toe.
Un bracelet avec pendentif en argent philigrané et incrusté de jade. 800 ‰. Nous ajoutons un porte photo gravé en argent.No longer availableDim. 18,37 gEstimate: € 100 / 150 -
#25Twee verschillende 18 karaats geel gouden hangers, één bezet met een parel.
Deux pendentifs différents en or jaune 18 ct, dont un est serti d’une perle.No longer availableDim. 3,56 gEstimate: € 80 / 120 -
#280Een 18 karaats geel gouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de rubis ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,02 gEstimate: € 200 / 300 -
#573Een schotel van meerkleurig Chinees porselein naar het Chine de commande, gedecoreerd met een fantasie wapenschild in het plat en met Chinese taferelen op de vleugel. Met gesculpteerde houten staander.
Un plat en porcelaine chinoise d’après la Chine de commande, décoré d’un écusson fantaisie sur la partie plate et des scènes chinoises sur l’aile. Avec son support en bois.No longer availableDim. Ø: 32.5 cmEstimate: € 500 / 550 -
#65Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een kruis bezet met fantasiesteen.
Un pendentif en forme de croix en or jaune 18 ct serti d’une pierre fantaisie.No longer availableDim. 3,12 gEstimate: € 80 / 120 -
#235Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 300 / 400 -
#225Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met turkoois en jade.
Un bracelet à maillons en or jaune serti de turquoise et jade.No longer availableDim. 8,06 gEstimate: € 250 / 350 -
#628Een diep bord van blauw en wit Chinees porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt.
Une assiette profonde en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un décor floral. Marque présente en dessous.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 150 / 160 -
#135Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 11,87 gEstimate: € 250 / 350 -
#35Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,24 gEstimate: € 100 / 150 -
#587Een reisfles van meerkleurig Chinees porselein naar het famille verte met een decor van leerling krijgers en theedrinkers in cartouches op een achtergrond van bloemen en vlinders.
Une gourde de voyageur en porcelaine chinoise polychrome d’après famille verte, avec un décor de guerriers apprentis et buveurs de thé, en cartouches sur fond de fleurs et papillons.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 600 / 650
Other lots in this auction
-
#62“Romantisch landschap met personages”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage romantique et personnages”. Huile sur panneau. Non signé. XIXième siècle.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#136Een houten buffetkast met twee deuren onder twee laden.
Un buffet en bois à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. b: 168 cmEstimate: € 150 / 250 -
#698Vijf gastronomische boeken. Ali-Bab. “Gastronomie Pratique”. Flammarion, Paris 1931. 1281 pagina’s in linnen band (slijtage). Jules Gouffé. “Le Livre de Cuisine”. Hachette, Paris 1893. Lederen rug (slijtage). Prosper Montagné. “Larousse Gastronomique”. Voorwoord A. Escoffier en Ph. Gilbert. 1850 gravures en 16 kleurenplaten buiten de tekst. 1938. Jules Trousset. “Un million de recettes”. In 2 volumes. Fayard, Paris
Cinq livres gastronomiques. Ali-Bab. “Gastronomie Pratique”. Flammarion, Paris 1931. 1281 pages, couverture en lin ( usagé). Jules Gouffé. “Le livre de Cuisine”. Hachette, Paris 1893. Dos en cuir ( usagé). Prosper Montagné. “Larousse Gastronomique”. Préambule par A. Escoffier et Ph. Gilbert. 1850.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#405Een lot kunstboeken met o.a. Michelangelo, Degas en Renoir.
Un lot de livres d’art avec des livres concernant Degas, Renoir et Michel-Ange, etc...No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#655IOANNES MARIA CAMPANA, Résolutiones selectae ad materiam foriudications : de poena non revelantis crimen laefa maiestatis, Aquilae, 1647. In-octavo, perkamenten band.
IOANNES MARIA CAMPANA, Résolutiones selectae ad materiam foriudications : de poena non revelantis crimen laefa maiestatis, Aquilae, 1647. In-octavo, reliure en parchemin.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#565HergéTintin. “Le Temple du Soleil”. Casterman 1949. Achterflap B3. Redelijk tot goede staat.
Tintin. “Le Temple du Soleil”. Casterman 1949. 4e plat B3. Etat moyen.No longer availableEstimate: € 500 / 750 -
#100Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,76 ct. en kleine briljantjes. Met I.G.I. certificaat.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie d’un solitaire de ± 0,76 ct. et des petit brillants. Avec certificat I.G.I.No longer availableDim. 1,96 gEstimate: € 3000 / 3500 -
#533Een paar balustervazen en een gemberpot van Chinees porselein met een blauw decor van bloemen en een landschap op witte fond. Restauraties.
Paire de vases balustres et un pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et d’un paysage sur fond blanc. Restauration.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#682An Swerts“Naakt op het staatsblad” Houtskool op papier. Gemonogrameerd.
“Nu sur le moniteur”. Fusain sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 24,5 x 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#91Een zilveren communieset in etui: een servetring en een tweedelig bestek. Belgische keuren.
Garniture de baptême en argent, dans son étui. Anneau de serviette et deux pièces de couvert. Poinçons belges.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#183Joseph d’AstePeriod: 1881 - 1945“Fries koppel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.
“Couple frison”. Une statue en bronze patiné sur un socle de marbre vert. Porte une signature.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 400 / 500 -
#464“Surrealistische voorstellingen.” Twee litho’s van Marc Vanderleenen en Frank Maieu. Gesigneerd buiten de plaat, en beide genummerd 125/250.
“Représentations surréalistes”. Deux lithographies de Marc Vanderleenen et Frank Maieu. Signées hors planche, numérotées toutes deux 125/250.No longer availableDim. 28 x 40 - 21 x 30 cmEstimate: € 30 / 50




