Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote bolle vaas van Booms glas met een decor van herten. Gesigneerd ‘Artuer’.

Een grote bolle vaas van Booms glas met een decor van herten. Gesigneerd ‘Artuer’.

Un grand vase sphérique en verre de Boom, décor de cerfs. Signé: ‘Artuer’.
Dim. h: 26 cm
SKU: 2105190373.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #373
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #82
    de Rous

    “Stadszicht bij grijze lucht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue de ville, ciel gris”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #301

    “Liggende bacchante”. Een beeld van rood gepatineerd terracotta.

    ”Bacchante couchée”. Une statue en terre cuite rouge.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #337
    Boch

    Driedelig kaststel van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Une garniture de cheminée en trois pièces en faïence. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #251
    Swarovski

    “Pierrot”. Een kristallen object uit de reeks “Maskerade” naar een ontwerp van Adi Stocker. Jaarlijkse uitgave 1999. In originele doos, met display en kristallen plaquette.

    “Pierrot”. Objet en cristal de la série “Mascarade” d’après un modèle d’Adi Stocker. Edition annuelle 1999. Dans la boîte d’origine, avec display et plaquette en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #877

    Een grote presse-papier van Italiaans glas met inclusies.

    Un grand presse-papier en verre italien à inclusions.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #505

    Een Chinese cache-pot met een famille noire decor van pioenen en goudfazanten.

    Un cache-pot chinois, famille noire, pivoines et faisans d’or.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm x Ø 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een eikenhouten tinkast in Régencestijl met onderaan twee gemoulureerde deuren onder drie laden. XIXe eeuw.

    Un vaisselier en chêne style Régence à deux portes à moulures en dessous de trois tiroirs. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 200 x 135 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #828

    Een paar metalen Afrikaanse speren, de handgrepen bekleed met vacht van bongo-antiloop.

    Deux lances africaines en métal, les manches recouvertes de peau de bongo.
    No longer available
    Dim. l: 126 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #688

    Een Afrikaans houten beeld van een spiegelfetisj.

    Une statue en bois fétiche à miroir. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #754

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une sculpture africaine de divers personnages.
    No longer available
    Dim. h: 107 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #898

    Twee verschillende messingen kandelaars.

    Deux candélabres différents en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #874

    Een kleine gefineerde commode met drie laden en een rood marmeren blad.

    Une petite commode en bois de placage à trois tiroirs et une tablette en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More