Similar lots by type
-
#244
Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.
Un miroir rectangulaire en bois partiellement patiné bleu et clouté de laiton.No longer availableDim. 99 x 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#59
Een ovale houten spiegel met decor van acanthusbladeren.
Un miroir ovale en bois décoré de feuilles d'acanthe.No longer availableDim. 73 x 58 cmEstimate: € 25 / 35 -
#722
Een reclamespiegel voor Bastos in houten lijst.
Un miroir publicitaire encadré en bois pour Bastos.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 32 / 40 -
#79
Een ovale spiegel met houten lijst, versierd met vergulde motieven.
Un miroir ovale avec un cadre en bois, décoré de motifs dorés.No longer availableDim. 59 x 52 cmEstimate: € 25 / 35 -
#199
Een grote gepatineerd houten schouwspiegel, bovenaan versierd met een engel op een arend in reliëf.
Grand trumeau en bois patiné surmonté d’un angelot et d’un aigle en relief.No longer availableDim. 196 x 87 cmEstimate: € 150 / 200 -
#219
Een XIXe eeuwse foto in vergulde kader van hout en plaaster, versierd met fruit, bloemen, lisdodde en varens. Enkele barsten in het plaaster.
Photographie du XIXe siècle dans un cadre doré en bois et plâtre décoré de fruits, de fleurs et de feuillages. Quelques fissures dans le plâtre.No longer availableDim. 106 x 92 cmEstimate: € 80 / 120 -
#224
Een fraai uitgewerkte vergulde schouwspiegel in Lodewijk-XV-stijl, versierd met bloemen.
Trumeau de style Louis XV joliment sculpté et doré à décor de fleurs.No longer availableDim. 113 x 124 cmEstimate: € 200 / 300 -
#139
Een schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Renaissancestijl.
Trumeau en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 138 x 129 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#492
“Compositie in reliëf”. Olieverf. Gesigneerd in nat ‘Zangs’ rechts bovenaan.
Composition en relief. Huile. Signée Zangs à droite vers le haut.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#524Schuermans
“Anion - Cation”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 2000 buiten de plaat.
Anion - Cation . Une lithographie. Signée et datée 2000 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 81 x 110 cmEstimate: € 50 / 80 -
#207Clovis-Edmond MassonPeriod: 1831-1913
“Leeuwin met prooi”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Lionne avec proie . Une statue en bronze patiné. Signé.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 600 / 650 -
#353
Een grote siercoupe coupe van blauw Muranoglas.
Une grande coupe décorative en verre de Murano bleu.No longer availableDim. l: 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#310
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hart bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec un pendentif en forme de cœur serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 400 / 500 -
#15
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen met munten. Mexicano 1865. 1 Peso.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats avec pièces. Mexicano 1865. 1 Peso.No longer availableDim. 2,17Estimate: € 100 / 150 -
#484
“Paar composities”. Olieverf op doek. Toegeschreven achteraan ‘Del Pezzo’.
Paire de compositions. Huile sur toile. Attribuées aux versos: Del Pezzo.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 500 / 700 -
#4
Een ingekaderde brief, gesigneerd door voormalig Amerikaans president Gerald Ford.
Lettre encadrée signée par l’ancien président américain Gerald Ford.No longer availableDim. 50 x 42 cm (kader)Estimate: € 25 / 35 -
#221
Een opgezette vos.
Un renard empaillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#606Vitra
“Baobab”. Een designbureau van groen kunststof naar ontwerp van Philippe Starck.
Baobab . Un bureau design en plastique vert dessiné par Philippe Starck.No longer availableDim. 70 x 180 cmEstimate: € 500 / 1000 -
#687
Een art nouveau vaas van geel koper en tin.
Vase art nouveau en cuivre jaune et étain.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 150 / 200 -
#433
Een album met 270 oude prentkaarten van begin XXe eeuw.
Un album de 270 cartes postales anciennes du début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 250 / 300