Similar lots by type
-
#789
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een coupe op verzilverde voet, diverse vaasjes, een gedeelte toiletstelletje van Val St. Lambert, drie bokalen, een olielamp, ...
Lot de cristaux et de verrerie comprenant une coupe sur pied en métal argenté, petits vases divers, une partie de garniture de toilette de Val Saint-Lambert, trois pots, une lampe à huile etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#809
Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en kristallen pendeloques
Une paire de girandoles en bronze et cristal à six lumières.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 180/220 -
#377Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal met groene motieven. 1928.
Vase en cristal taillé aux motifs verts. 1928.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#382Val St. Lambert
Drie beeldjes van kleurloos geslepen kristal in de vorm van een liggende poes, een vos en een vlinder, waarvan twee in de originele verpakking.
Trois statuettes en cristal taillé incolore en forme d’un chat couché, un renard et un papillon dont deux dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#21Val St. Lambert
Twee verschillende coupes van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Deux coupes en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#361
Een paar karaffen van geslepen Boheems kristal, rood gekleurd in de massa.
Paire de carafes en cristal taillé de Bohème coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 60/100 -
#347Val St. Lambert
Een roze en een lichtgroene kristallen vaas en een schaal, eveneens lichtgroen in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal et plat. Colorés vert clair dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#37
Een vaas van kleurloos geslepen kristal en een designvaasje van geblazen glas.
Vase en cristal taillé incolore et un petit vase design en verre soufflé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#277Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Vase en cristal taillé, coloré bleu dans la masse. Attribué à.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 180/220 -
#387
Drie vazen in diverse uitvoeringen van geslepen Boheems kristal en rood gekleurd in de massa.
Trois vases divers en cristal de Bohème taillé et coloré rouge dans la masse.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#303
Een lot geslepen kristal, bestaande uit twee cilindervazen, een bolle vaas en een cocktailshaker.
Lot de cristaux taillés comprenant deux vases cylindriques, un vase sphérique et un shaker.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#23Val St. Lambert
Een kleine en een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, de bodem versierd met een fruitdecor in reliëf.
Une petite et une grande coupe en cristal taillé incolore, le fond décoré de fruits en relief.No longer availableEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#255Borsari en Bourjois
Een eau de parfum van 50 ml en een eau de toilette van 100 ml.
Eau de parfum de 50 ml et une eau de toilette de 100 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#593
Een Hollands kabinet van gefineerd hout met bovenaan twee gebogen paneeldeuren en onderaan drie grote laden onder drie kleine laden. XIXe eeuw.
Cabinet hollandais en bois de placage. Le dessus à portes galbées et le dessous à trois grands en dessous de trois petits tiroirs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/700 -
#256
Een tweedeursgarderobe van gebleekt eikenhout, versierd met twee gebeeldhouwde leeuwenkopjes boven de gecanneleerde zijstijlen.
Garde-robe à deux portes en chêne clair décorée de deux têtes de lions sculptées. Pans cannelés.No longer availableDim. 213 x 154 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#384Boch, Luxembourg
Soepterrine van aardewerk met een blauwe fries “à l’épi”. Met onderschaal. Eerste helft XIXde eeuw.
Soupière en faïence décorée d’une frise à l’épi. Avec présentoir. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. L. 35 cmEstimate: € 50/60 -
#660
Een eikenhouten wandconsole met drie laden.
Console en chêne ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100/120 -
#743
Een lot van vijf heiligenbeeldjes van gesculpteerd steen.
Lot de cinq statuettes religieuses en pierre sculptée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50/80 -
#723
Een paar officierssabels, waarvan één van Debonnaire uit Brussel.
Paire de sabres d’officier dont un par Debonnaire à Bruxelles.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#222
Een zevendelig tuinstel van gietijzer.
Un set de jardin en fonte, 7 pièces.No longer availableEstimate: € 350/450 -
#506
“Mannenfiguur”. Een zwartgelakt kunstwerk, gesculpteerd uit een boomstam
“Figure masculin”. Sculpté dans un tronc d’arbre, laqué noir.No longer availableDim. h: 184 cmEstimate: € 200/300 -
#492
“Atelier”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Atelier”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 118 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#242
Een driedelig salongarnituur van verguld hout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een grote zitbank en twee armstoelen, bekleed met rood fluweel.
Garniture de salon trois pièces en bois doré de style Louis XV. Comprenant un canapé et deux fauteuils, recouverts de velours rouge.No longer availableEstimate: € 800/1000 -
#540
Een paar dagobertstoelen van gesculpteerd eikenhout, versierd met een engelenhoofdje, draken en een schild. XIXe eeuw. Bekleding te vervangen.
Paire de chaises Dagobert en chêne sculpté décorées d’une tête d’angelots, de dragons et d’un écusson. XIXe siècle. Couverture à remplace.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 250/400