Similar lots by type
-
#231Von Schierholz
Een vierarmige kandelaar van meerkleurig Duits porselein, versierd met putti en bloesems in hoogreliëf. Gemerkt.
Bougeoir à quatre bras en porcelaine allemande multicolore, décoré de putti et de fleurs en haut relief. Marqué.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/120 -
#453
Een grote cachepot van Chinees porselein met decor van kraanvogels.
Un grand cache pot en porcelaine de Chine à décor de grues.No longer availableDim. Ø: 37 cmH: 31 cmEstimate: € 50/80 -
#613Rosenthal
Een paar bordjes en een paar kopjes met schoteltjes van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.
Paire d'assiettes et de tasses en porcelaine avec soucoupes à décor en relief multicolore et doré 'Medusa', design Versace. Marquées.No longer availableEstimate: € 75/100 -
#258
Een porseleinen siervaas met kobaltblauw glazuur met vergulde motieven en messingen monturen en op de buik een pastoraal decor.
Vase décoratif en porcelaine à glaçure bleu cobalt à motifs dorés et montures en laiton et décor pastoral sur la panse.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60/80 -
#490
Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.
Un meuble asiatique en bois dur avec quatre portes et trois tiroirs.No longer availableDim. 874 x 110 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#438
“Geluksgod met staf” & “Geluksgod met kind”. Twee beelden van Lu en Fu van meerkleurig porselein. Volksrepubliek.
« Dieu de la chance avec bâton » et « Dieu de la chance avec enfant ». Deux figurines de Lu et Fu en porcelaine multicolore. République populaire.No longer availableDim. h: 60 & 58 cmEstimate: € 220/240 -
#607
Een grote dekselpot van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor van een jachtscène. Onderaan gemerkt.
Un grand pot en porcelaine de Chine à couvercle avec un décor européen multicolore d'une scène de chasse. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 90/120 -
#648Lladro
Vier beeldjes van meerkleurig Spaans porselein, bestaande uit twee scholieren, een jongen met hoed, een jongetje met vogeltje en een biscuit sierstukje met beeltenis van Cervantes.
Quatre figurines de porcelaine espagnole multicolore, composées de deux étudiants, un garçon avec un chapeau, un garçon avec un oiseau et un ornement en biscuit avec une image de Cervantes.No longer availableDim. H: 11-26 cmEstimate: € 60/100 -
#581
Een grote en een kleinere vaas van Satsuma aardewerk. Met houten sokkels.
Un grand et un plus petit vase en poterie Satsuma. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 32 & 37 cmEstimate: € 45/55 -
#678
Een lot van 15 stuks meerkleurig porselein, bestaande uit dekselpotjes, beeldjes, een vaasje, enz. Enkele beschadigingen.
Lot de 15 pièces en porcelaine multicolore, composé de pots avec couvercles, de figurines, d'un vase, etc. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#627
Drie vaasjes van cloisonné op messing. Met houten sokkeltjes.
Trois vases en cloisonné sur laiton. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 19 & 24 cmEstimate: € 50/80 -
#433
Een paar zeskantige vazen van blauw-wit Chinees porselein met een decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de longues élises. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120/200 -
#638
Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van geisha’s. Op houten sokkels.
Paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine à décor multicolore de geishas. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 35 + 5 cmEstimate: € 100/120 -
#603Rosenthal
Een sierschotel en een asbak van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.
Plat décoratif et cendrier en porcelaine à décor en relief multicolore et doré 'Medusa', design Versace. Marqué.No longer availableDim. Ø: 31 cm13.5x13.5 cmEstimate: € 60/80 -
#303Franklin Porcelain
“The meadowland butterfly vase” & “The country garden butterfly vase”. Een paar porseleinen vazen met decors van John Wilkinson. Gemerkt. 1981.
« Le vase papillon des prairies » & « Le vase papillon des jardins champêtres ». Une paire de vases en porcelaine à décors de John Wilkinson. Marqué. 1981.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 40/60 -
#565
Een lot ingelijste tegels van mangaan paars aardewerk bestaande uit: één vierdelig tegeltableau, twee paar ingelijste tegels en twee apart ingelijste tegels. Een tegel gerestaureerd.
Lot de carreaux encadrés de faïence violet manganèse composé de: un tableau de carreaux en quatre parties, deux paires de carreaux encadrés et deux carreaux encadrés séparément. Un carreau restauré.No longer availableDim. 27 x 27 cm, 27 x 13 cm & 13 x 13 cmEstimate: € 120/200 -
#428
Een grote balustervaas van Chinees porselein. Met houten sokkeltje.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100/150 -
#611
Een vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Met houten sokkel.
Vase en porcelaine de Chine multicolore et doré. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 36 + 4 cmEstimate: € 80/100 -
#425
Een Chinees kastje met vier deurtjes en vier laden en met messingen beslag. Einde XIXde eeuw.
Un cabinet chinois à quatre portes et quatre tiroirs et avec des garnitures en laiton. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 132 x 91 x 41 cmEstimate: € 200/300 -
#693
Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25/45 -
#628
Twee rundshoorns met gegraveerde decors van dieren.
Deux cornes de boeuf à décors gravés d'animaux.No longer availableDim. h: 44,5 cmEstimate: € 60/80 -
#437
Een sierschotel van Imariporselein met gelobde rand.
Plat décoratif en porcelaine d'Imari à bord lobé.No longer availableDim. Ø: 33,5 cm.Estimate: € 45/60 -
#411
Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
Bol en porcelaine d'Imari à bord lobé. Fissure à la glaçure.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#361
Een kraanvogel van gesculpteerd jadeiet op houten sokkeltje. Chinees werk.
Une grue en jadéite sculptée sur un socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. h:18 + 5 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#415Obermaier, München
Een oude mannequin. Kleine letsels en slijtage.
Un vieux mannequin. Légères blessures et usures.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 100/150 -
#545Imperial
Een driedelig klokstel van koper en albast gedecoreerd met hanenkoppen en zamakken saters, kandelaars met zeven lichtpunten.
Garniture de trois pièces en cuivre et albâtre à décor de têtes de coqs et de satyres en régule, bougeoirs à sept points lumineux.No longer availableDim. h 67 cmEstimate: € 400/600 -
#28
Een drageoir van geslepen kleurloos glas.
Un drageoir de verre incolore taillé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30/35 -
#381Val Saint Lambert
Een art deco vaas van olijfgroen glas. Model Picardie, 1935. Gemerkt.
Un vase art déco en verre vert olive. Modèle Picardie, 1935. Marqué.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#271Val Saint Lambert
Een gegoten kristallen vaas, mauve aan de bovenkant.
Un vase en cristal moulé, mauve au sommet.No longer availableDim. h 36,5 cmEstimate: € 40/50 -
#48D W Porzellan, Karlsbad
Een ronde schotel en een langwerpig schoteltje van porselein met vergulde decors. Onderaan gemerkt.
Un plat rond et un plat allongé en porcelaine à décors dorés. Marqués en bas.No longer availableDim. Ø: 33 cm33x15 cmEstimate: € 25/35 -
#572Karel Van Nuffel
“Rite”. Gemengde techniek op paneel. Met galerijsticker uit 1962.
"Rite". Technique mixte sur panneau. Avec autocollant de galerie de 1962.No longer availableDim. 65 x 58 cmEstimate: € 40/50 -
#352Felicien Rops
“Oeuvres inutiles ou nuisibles”. Boekillustratie, gesigneerd in de plaat.
"Oeuvres inutiles ou nuisibles". Illustration du livre, signée dans la planche.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 60/100 -
#561
Twee theekannetjes van blauw en wit Chinees porselein, het éne met een decor van vogels, bloemen en bamboe, tijdperk Qianlong (haarscheur onderaan), het andere met perziken, XIXde eeuw.
Deux théières en porcelaine de Chine bleu et blanc, l'une à décor d'oiseaux, de fleurs et de bambous, époque Qianlong (fêlure au fond), l'autre à pêches, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 19 & 14 cmEstimate: € 120/180 -
#232Gauwebergen
“Leielandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage aux bords de la Lys". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 100/150 -
#348
Een ebbenhouten bestekkistje, ingelegd met fruithouten bies. Benen bolpootjes. Gecompartimenteerde binnenkant met fluweel bekleed. Zonder sleuteltje.
Un coffret à couverts en ébène, incrusté de garnitures en bois fruitier. Pieds boule en os. Intérieur compartimenté doublé de velours. Sans clé.No longer availableDim. 19 x 13 cmEstimate: € 40/50 -
#412
Constructivistisch kunstwerk in ijzer.
Oeuvre constructiviste en fer.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 60/80