Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote dekselvaas van Hollands aardewerk met meerkleurig Delfts decor. Gemerkt.
Keram, Holland

Een grote dekselvaas van Hollands aardewerk met meerkleurig Delfts decor. Gemerkt.

Un grand vase à couvercle en faïence hollandaise à décor de Delft multicolore. Marqué.
Dim. h: 64 cm
SKU: 1312220298.
Category: Aardewerk.
Auction day: 13 December 2022 19:00
Catalogue #298
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #588

    Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.

    Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #18

    Een XVIIIe eeuws aardewerken scheerbekken. Centraal-Frankrijk. Vroeg gerestaureerd.

    Un bassin à raser en faïence du XVIIIe siècle. Centre de la France. Restauration ancienne.
    No longer available
    Dim. b: 33 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #33
    Boch

    Een blauw-wit aardewerken theepot op komfoor, versierd met Delfts decor. Gemerkt.

    Une théière en faïence bleue et blanche sur un rechaud, ornée d'un décor de Delft. Marquée.
    No longer available
    Dim. H: 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #535

    Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.

    Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800. Et deux autres.
    No longer available
    Dim. Ø 23 - 42 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #17

    Een Frans aardewerken terrine, versierd met bloemendecor en een peer als dekselknop. XVIIIe eeuw.

    Une soupière en faïence française, décorée d'un décor floral et d'une poire comme fretel. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 55 / 60
  • #127

    Een paar cassolettes van geaderd marmer met verguld messingen monturen en met losse deksels.

    Une paire de cassolettes en marbre veiné avec des montures en laiton doré et des couvercles mobiles.
    No longer available
    Dim. H: 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #353

    Een lot blauw-wit aardewerk, bestaande uit een tabakspot met messingen deksel, een schenkkan en twee vaasjes van Ram. Haarscheur in het dekseltje.

    Lot de faïence bleue et blanche, composé d'un pot à tabac avec un couvercle en laiton, d'une cruche et de deux vases par Ram. Cheveu dans le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm en kleiner
    Estimate: € 60 / 100
  • #38
    Santucci Deruta

    Een dekselpot en een fruitschaal van Italiaans majolica. Onderaan gemerkt.

    Un pot à couvercle et un bol de fruits en majolique italienne. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm Ø: 36 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #697

    Een grote gietijzeren tuinvaas.

    Un grand vase de jardin en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #312

    Een lot van negen beeldjes van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.

    Lot de neuf figurines multicolores en poterie du Staffordshire.
    No longer available
    Dim. H: 15-26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #581

    Een grote en een kleinere vaas van Satsuma aardewerk. Met houten sokkels.

    Un grand et un plus petit vase en poterie Satsuma. Avec socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 37 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #683
    Cardew design

    “Silver Service”. Een theepot met meerkleurig en verzilverde gedekte theetafel op het deksel. Ontwerp van Paul Cardew. Onderaan gemerkt.

    "Service d'argent". Une théière avec une table à thé multicolore et argentée sur le couvercle. Conception par Paul Cardew. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #235
    Boch

    Een vijfdelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit vier hoornvazen en een dekselvaas. Gemerkt onderaan.

    Garniture de cinq pièces en faïence bleue et blanche, composée de quatre vases en corne et d'un vase à couvercle. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. 30, 43 & 57 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #397
    Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland

    Twee sierkandelaars en een knobbelvaasje van Gouds plateel. Allen gemerkt.

    Deux bougeoirs décoratifs et un vase nodule en poterie de Gouda. Tous marqués.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 & 36,5 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #272
    Pierre Dijckmans

    Een paar herbergtaferelen, olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    Une paire de scènes d'auberge, huile sur toile. Tous deux signées.
    No longer available
    Dim. 20 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #288

    Drie bajonetten begin 20ste eeuw.

    Trois baïonnettes début 20e siècle.
    No longer available
    Dim. l: 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #78

    Een lot, bestaande uit een kruisbeeld van schildpad en ebbenhout met XVIIIe eeuws gegoten bronzen corpus. We voegen er twee koperen Lodewijk XV-kandelaars aan toe.

    Lot composé d'un crucifix en écaille et ébène avec corpus en bronze coulé du XVIIIe siècle. On y ajoute deux bougeoirs Louis XV en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 58 cm
    Estimate: € 130 / 140
  • #380

    Twee elegante karaffen van geslepen glas met verzilverd metalen bovenranden.

    Deux élégantes carafes en verre taillé avec bords supérieurs en métal argenté.
    No longer available
    Dim. H. 40 & 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #351
    Royal Dux

    “Jachthond”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.

    "Chien de chasse". Un groupe en pâte tendre multicolore. Marqué en bas avec le triangle rose.
    No longer available
    Dim. H: 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #153
    Delheid

    Een zilveren vierdelig koffie en theestel met rozen versiering op de deksels en op een zilveren dienblad. 800‰. Gemerkt.

    Service à thé et café quatre pièces en argent avec décoration de roses sur les couvercles et sur un plateau en argent. 800‰. Marqué.
    No longer available
    Dim. 4,145 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #287

    Een paar gietijzeren tuinvaasjes.

    Une paire de vases de jardin en fonte.
    No longer available
    Dim. H: 31&32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #613
    Rosenthal

    Een paar bordjes en een paar kopjes met schoteltjes van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.

    Paire d'assiettes et de tasses en porcelaine avec soucoupes à décor en relief multicolore et doré 'Medusa', design Versace. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 100
  • #306

    Een kleine eikenhouten tafel met rond blad, drie gedraaid poten met vernauwingen en dwarsverbinding. Holland, XVIIIe eeuw.

    Une petite table en chêne avec une tablette ronde, trois pieds tournés avec des étranglements et une entretoise croisée. Hollande, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 67, Ø70 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #293

    “Een natuurdiorama met opgezette vogels en diertjes van papier-maché.” Onder glazen stolp.

    "Un diorama nature avec des oiseaux empaillés et des animaux en papier mâché." Sous cloche en verre.
    No longer available
    Dim. H: 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #398

    Een vaas van Imariporselein met bloemendecor. XIXe eeuw.

    Vase en porcelaine d'Imari à décor floral. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #154
    Karel De Bauw
    Period: 1909-2002

    “Het binnenbrengen van het vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Ramener le bétail". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80x70 cm
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More