Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote dekselvaas van Satsuma-aardewerk. Op losse voet en met sokkel.

Een grote dekselvaas van Satsuma-aardewerk. Op losse voet en met sokkel.

Un grand vase à couvercle en poterie Satsuma. Sur pied amovible et avec socle.
Dim. H:50cm
SKU: 1312220481.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #481
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #625

    Een vierkante vintage tafel op vier zwartgelakte ijzeren poten. Blad ingelegd met tegels, versierd met tekens van de dierenriem. Jaren vijftig.

    Une table vintage carrée sur quatre pieds en fer laqué noir. Dessus marqueté de tuiles, à décor de signes du zodiaque. Années 50.
    No longer available
    Dim. 79 x 75 x 75 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #177

    Een partij dessertlepeltjes en-vorkjes en twee paar visvorken en messen van overwegend Nederlands zilver, 2de gehalte, evenals een taartschep met datumletter H. Zevendertig stuks. (één lepeltje gebroken).

    Un lot de cuillères et fourchettes à dessert et deux paires de fourchettes et couteaux à poisson, principalement en argent hollandais, deuxième montant, ainsi qu'une pelle à tarte avec date lettre H. Trente-sept pièces. (une cuillère cassée).
    No longer available
    Dim. 530 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #680

    Een vintage rookbruin kunststoffen hanglamp. Jaren ‘70.

    Une suspension vintage en plastique brun fumé. années 70.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #682

    Een handgeknoopt wollen Kazaktapijtje.

    Carpette Kazak en laine, nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 147 x 84 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #351
    Royal Dux

    “Jachthond”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.

    "Chien de chasse". Un groupe en pâte tendre multicolore. Marqué en bas avec le triangle rose.
    No longer available
    Dim. H: 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #394

    “Para mi amigo Cezar.” Gemengde techniek op doek, op board. Gedateerd 13.7.12.

    « Para mi amigo César. Technique mixte sur toile, sur carton. En date du 13.7.12.
    No longer available
    Dim. 58 x 73 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #383

    Een kopje en schoteltje van Chinees porselein met blauw op witte decors en met capucineglazuur aan de buitenkanten.

    Une tasse et une soucoupe en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc et glaçure capucine à l'extérieur.
    No longer available
    Dim. Ø: 7 & 12 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #582
    Jacques Boonen
    Period: 1911-1968

    “Ros Beiaard”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘58.

    "Ros Beiaard". Aquarelle sur papier. Signée et datée '58.
    No longer available
    Dim. 24 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #263

    “Biddende oude dame.” Plaasteren sculptuur. Onleesbaar gesigneerd. Enkele kleine beschadigingen.

    "Vieille dame en prière." Sculpture en plâtre. Illisiblement signée. Quelques dégâts mineurs.
    No longer available
    Dim. H: 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #409

    Een vaasje in geel glas.

    Un vase en verre jaune.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #153
    Delheid

    Een zilveren vierdelig koffie en theestel met rozen versiering op de deksels en op een zilveren dienblad. 800‰. Gemerkt.

    Service à thé et café quatre pièces en argent avec décoration de roses sur les couvercles et sur un plateau en argent. 800‰. Marqué.
    No longer available
    Dim. 4,145 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #194
    A. De Smet

    “Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.

    "Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Peinture endommagée dans le coin inférieur gauche.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More