Similar lots by type
-
#298Val Saint Lambert
Een ronde coupe in rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Une coupe ronde en cristal taillé et doublé. Porte une marque.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#857
Een langgerekte vaas en een coupe van geslepen kleurloos en groen Boheems kristal.
Un vase allongé et une coupe en cristal incolore taillé et en cristal de Bohème vert.No longer availableDim. h: 35 & 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#443Val St. Lambert
Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal vert et incolore taillé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#868Val St. Lambert
Een vaas op voet van geslepen kleurloos en paars kristal en een lampenvoet van geblazen groen kristal. Beide gemerkt.
Un vase sur pied en cristal incolore taillé et cristal mauve, et un pied de lampe en cristal soufflé vert. Tout deux avec marque.No longer availableDim. h: 25 & 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#465
Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.
Une coupe en cristal taillé incolore avec douze petits bols assortis.No longer availableDim. h: 10 cm Ø 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#459
Een gedeelte glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 7 likeurglaasjes, 10 aperitiefglaasjes, 4 wijnglazen en 8 waterglazen. Val St. Lambert.
Une partie d’un service de verres en cristal comprenant 7 verres à liqueur, 10 verres à apéritif, 4 verres à vin et 8 verres à eau. Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#535Val St. Lambert
Een karaf met drie glaasjes van gekleurd kristal.
Une carafe et trois verres en cristal de couleur.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#444
Gevarieerd lot met asbakken, doosjes enz. van porselein, kristal e.a. O.m. gemerkt van Val Saint-Lambert, Sèvres e.a.
Un lot comprenant des cendriers, petites boîtes. Porcelaine et cristal, quelques uns de la marque Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#247Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.
Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. Ø: 25,5 cmEstimate: € 300 / 360 -
#447Val St. Lambert
Een grote groene schotel en een roze vaas van kristal met getorste motieven. Beide gemerkt.
Un grand plat vert et un vase en cristal rose, motifs torsadés. Tout deux marqués.No longer availableDim. h: 27 & Ø: 39 cmEstimate: € 20 / 40 -
#893
Een vaas van kleurloos en mauve kristal. Italiaans werk.
Un vase en cristal incolore et mauve. travail italien.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#878
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 25 / 30 -
#363
Een paar boekensteunen van amber glas met gesatineerde kristallen hoofdjes. Boheems werk.
Une paire de serre-livres en verre ambre et têtes satinées. Travail bohémien.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#635
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 460 / 500
Other lots in this auction
-
#534
“Atelierstilleven met penselen”. Aquarel. Draagt een handtekening: Verwey.
”Nature morte, atelier et pinceaux”. Une aquarelle. Porte une signature: Verwey.No longer availableDim. 29 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#538
“Jonge vrouw bij een Egyptisch ornament. Een groep van terracotta. Genummerd.
”Jeune femme et ornement d’Egypte”. Une groupe en terre-cuite. Numérotée.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 100 -
#549D’Angelo
“Abstracte compositie met liggend personage”. Een met de hand ingekleurde zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
”Composition abstraite et personne couchée”. Une sérigraphie mise en couleurs fait main.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#614
“Compositie met zand en diverse verfsoorten”. Rond paneel. Draagt een handtekening.
”Composition, sable et peintures”. Un panneau rond. Porte une signature.No longer availableDim. Ø 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#752Stephen Kaye
“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Arbres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 121 x 152 cmEstimate: € 100 / 120 -
#512
“Stadszicht te Parijs”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Antoine.
”Vue de ville, Paris”. Huile sur panneau. Porte une signature: Antoine.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 120 / 160 -
#820Olland
Een Hollandse snelweegschaal. Met gewichten en weegbak.
Une balance hollandaise, avec poids et bac de pesage.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#525
Een lot bestaande uit een vaas, karaf en verstuiver van groen gekleurd geslepen kristal.
Un lot comprenant d’un vase, une carafe et un vaporisateur en cristal vert taillé.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#366Villeroy & Boch
Een aardewerken jardinIère, versierd met een meerkleurig decor van bloemenguirlandes. Op bijpassende piëdestal. Beide met barst. Onderaan gemerkt.
Une jardinière en faïence, décoration polychrome de guirlandes de fleurs. Sur piédestal assorti. Tout deux avec un éclat. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 30 cm; h: 25 + 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#879Louis Belen
“Mme Louis Belen” . Een aquarel op papier.
”Mme Louis Belen”. Une aquarelle.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#692René MorrenPeriod: 1868 - 1941
“Visser aan de dorpsrand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Pêcheur à la ligne au bord d’un village”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#329Vera Noens
“Huifkar in de winter”. Olieverf op schilderbord. Gesigneerd.
”Charrette en hiver”. Huile sur palette. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120