Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote diepe schaal en een asbak van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt Val - st - lambert.

Een grote diepe schaal en een asbak van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt Val St Lambert.

Un grand plat profond et un cendrier en cristal taillé incolore et vert. Marque Val St Lambert.
SKU: 2602190419.
Category: Kristal.
Auction day: 26 February 2019 19:00
Catalogue #419
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #893

    Een vaas van kleurloos en mauve kristal. Italiaans werk.

    Un vase en cristal incolore et mauve. travail italien.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #868
    Val St. Lambert

    Een vaas op voet van geslepen kleurloos en paars kristal en een lampenvoet van geblazen groen kristal. Beide gemerkt.

    Un vase sur pied en cristal incolore taillé et cristal mauve, et un pied de lampe en cristal soufflé vert. Tout deux avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #443
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal vert et incolore taillé. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #857

    Een langgerekte vaas en een coupe van geslepen kleurloos en groen Boheems kristal.

    Un vase allongé et une coupe en cristal incolore taillé et en cristal de Bohème vert.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #247
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt en met etiket.

    Une coupe en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø: 25,5 cm
    Estimate: € 300 / 360
  • #444

    Gevarieerd lot met asbakken, doosjes enz. van porselein, kristal e.a. O.m. gemerkt van Val Saint-Lambert, Sèvres e.a.

    Un lot comprenant des cendriers, petites boîtes. Porcelaine et cristal, quelques uns de la marque Val St Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #298
    Val Saint Lambert

    Een ronde coupe in rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Une coupe ronde en cristal taillé et doublé. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #465

    Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.

    Une coupe en cristal taillé incolore avec douze petits bols assortis.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm Ø 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #535
    Val St. Lambert

    Een karaf met drie glaasjes van gekleurd kristal.

    Une carafe et trois verres en cristal de couleur.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #459

    Een gedeelte glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 7 likeurglaasjes, 10 aperitiefglaasjes, 4 wijnglazen en 8 waterglazen. Val St. Lambert.

    Une partie d’un service de verres en cristal comprenant 7 verres à liqueur, 10 verres à apéritif, 4 verres à vin et 8 verres à eau. Val St Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #447
    Val St. Lambert

    Een grote groene schotel en een roze vaas van kristal met getorste motieven. Beide gemerkt.

    Un grand plat vert et un vase en cristal rose, motifs torsadés. Tout deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 27 & Ø: 39 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #363

    Een paar boekensteunen van amber glas met gesatineerde kristallen hoofdjes. Boheems werk.

    Une paire de serre-livres en verre ambre et têtes satinées. Travail bohémien.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #635

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 460 / 500
  • #878

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 25 / 30

Other lots in this auction

  • #405

    Een lot boeken mbt beeldhouwkunst: - “Victor Rousseau”. Denise Vanden Eeckhoudt. Ed. Bern’art. Brussel, 2003. - “Romaanse beeldhouwkunst”. Jean-René Gaborit. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2011. - “De beelden van Brussel”. Patrick Derom. Ed. Pandora. Antwerpen, 2000. - “Willem van Tetrode, sculptor”. Ed. Waanders. Zwolle, 2003. - “Giambologna”. Charles Avery. Ed. Phaidon. Londen, 2000. - “Camille Claudel”. Naar aanleiding van de tentoonstelling in hetv Musée Rodin. Ed. Spadem. Parijs, 1991. - Tiepolo(..)

    Un lot de livres en relation avec la sculpture: - “Victor Rousseau”. Denise Vanden Eeckhoudt. Ed. Bern’art. Bruxelles, 2003. - “Romaanse beeldhouwkunst”. Jean-René Gaborit. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2011. - “De beelden van Brussel”. Patrick Derom. Ed. Pandora. Anvers, 2000. - “Willem van Tetrode, sculptor”. Ed. Waanders. Zwolle, 2003. - “Giambologna”. Charles Avery. Ed. Phaidon. Londres, 2000. - “Camille Claudel”. A l'occasion de l’exposition au Musée Rodin. Ed. Spadem. Parijs, 1991. - Tiepolo (..)
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #767
    Vianne

    Een gele glaspasta paddestoellamp.

    Une lampe champignon en pâte de verre jaune.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #175

    Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 5,60 ct. en robijnbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 3,36 ct.

    Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 5,60 ct et de baguettes de rubis ayant un poids total de ± 3,36 ct.
    No longer available
    Dim. 38,68 g
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #681

    Twee knielende personages van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.

    Deux personnages agenouillées en bois sculpté. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #795
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #663

    Een stenen tuinvaas met paarse fries en versierd met ringen.

    Cruche en pierre taillée.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #728
    Maurice De Vries

    Een Chinese dekselkom in blauw/wit porselein.

    Un bol à couvercle chinois en porcelaine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #99
    Frank Hoge

    “Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.

    ”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #520

    Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.

    Petite échelle pliante. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #720

    Een cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels en vissen binnenin.

    Cache-pot en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de poissons.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #804
    Walter Swennen

    Een ingekaderde kunstreproductie. Gesigneerd en genummerd 25/150 buiten de plaat.

    Une reproduction encadrée. Signée et numérotée 25/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 35 x 35 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #209
    Edwin Hayes
    Period: 1819 - 1904

    “Stormachtig kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1871.

    ”Vue marine en tempête”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1871.
    No longer available
    Dim. 30 x 48 cm
    Estimate: € 500 / 700
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More