Other lots by Royal Boch
Similar lots by type
-
#654
Een lot Bretoens aardewerk, bestaande uit twee schotels, een vierdelig theesetje, een kandelaar en een theepotje. Merken van Rouen, Dieppe & Desvres.
Lot de poterie bretonne, composé de deux soucoupes, d'un service à thé quatre pièces, d'un bougeoir et d'une théière. Marques de Rouen, Dieppe & Desvres.No longer availableDim. H:5-18cmEstimate: € 50 / 80 -
#265
Een vaas van blauw geglazuurd steengoed.
Vase en grès émaillé bleu.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#8
Een paar kandelaars van meerkleurig Frans aardewerk.
Une paire de bougeoirs multicolores en faïence française.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#617
Een schaal van geglazuurd terracotta met bladerdecor. Onderaan gesigneerd.
Un bol en terre cuite vernissée à décor de feuilles. Signé en bas.No longer availableDim. 8 x 28 x 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#58Eugène Polot
“Visserskoppel”. Een paar XIXe eeuwse terracotta beeldjes. Gesigneerd.
Couple de Pêcheurs . Paire de figurines en terre cuite du XIXème siècle. Signé.No longer availableDim. h: 14,5 & 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#201
Een grote aardewerken vaas met blauw op wit decor en met vogelkoppen als handvatten. Randschade en gat in de bodem door eerdere montage als lampenvoet.
Grand vase en faïence à décor bleu sur blanc et avec des têtes d'oiseaux en guise d'anses. Bordure endommagée et trou dans le fond dus à un montage antérieur en pied de lampe.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#6
Een klein dekselvaasje en een zeshoekige vaasje zonder deksel van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.
Un petit vase avec couvercle et un vase hexagonal sans couvercle, en faïence de Delft bleu et blanc. Marqué en bas. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 17 & 13 cmEstimate: € 50 / 60 -
#66
Een ronde Engelse boekenstandaard.
Un présentoir à livres anglais rond.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7Céramique Montoise, Bergen
Een paar sierjardinières van meerkleurig aardewerk in de vorm van vissen met decor van A. Dubois.
Paire de jardinières en poterie multicolore en forme de poisson, décorées par A. Dubois.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#25
Een vis van wit geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un poisson en terre vernissée blanche. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#608
Een zittende Boeddha van Satsuma aardewerk.
Un Bouddha assis en faïence de Satsuma.No longer availableDim. h: 33cmEstimate: € 50 / 80 -
#665
Een designvaas van rood en zwart geglazuurd aardewerk.
Vase design en faïence émaillée rouge et noire.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#405
Een reeks van zes grote en zes kleine keukenpotten van aardewerk met blauw op witte decors. Gaaf en met deksels.
Ensemble de six grands et six petits pots de cuisine en faïence à décors bleu sur blanc. Intacts et avec couvercles.No longer availableDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 25 / 40 -
#237
Een gepolychromeerd aardewerken schenkkan. Niederviller, XVIIIe eeuw.
Cruche en faïence polychrome. Niederviller, XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 130 / 150 -
#583
Een lotje antiek aardewerk, bestaande uit een olie-en azijnstelletje. Frankrijk, vroeg XIXe eeuw. Bijgevoegd een kom van XIXe eeuws Brugs aardewerk met bakfout.
Un lot de poterie ancienne, composé d'un huilier-vinaigrier. France, début XIXème siècle. Inclus un bol de poterie brugeoise du XIXème siècle avec défaut de cuisson.No longer availableDim. h: 15 cm; Ø: 32 cmEstimate: € 90 / 110 -
#551
Een lot porseleinen borden bestaande uit: twee imari schaaltjes (21 cm x 17 cm), vijf imari borden (Ø 21,5 cm) en een grote blauw-witte schotel (Ø 32 cm).
Lot d'assiettes en porcelaine composé de : deux plats imari (21 cm x 17 cm), cinq assiettes Imari (Ø 21,5 cm) et une grande assiette bleue-blanche (Ø 32 cm).No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#631
Twee vazen van geglazuurd Perzisch aardewerk, versierd met bloemendecors.
Deux vases en faïence de Perse vernissée, à décor de décors floraux.No longer availableDim. h: 26 & 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#35
Een eironde vaas van geglazuurd aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Tijdperk Art deco. Vermoedelijk Boch, maar niet gemerkt.
Vase ovoïde en faïence vernissée à décor floral multicolore. Epoque Art Déco. Probablement Boch, mais non marqué.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#68
Een majolica sierkruik met handgeschilderd decor.
Cruche décorative en majolique avec décor peint à la main.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#223
Twee paar aardewerken vazen, versierd met blauw-wit decor van landschappen en bloemen in cartouches.
Deux paires de vases en faïence, ornés d'un décor bleu et blanc de paysages et de fleurs dans des cartouches.No longer availableDim. h: 40 cm - 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#273Unica Koninklijk Royal Gouda
Een grote kalebasvaas in plateelwerk met een bloemendecor. Onderaan gemerkt; Unica Koninklijk Gouda Royal.
Grand vase calebasse en faïence à décor floral. Marqué en bas : Unica Koninklijk Gouda Royal.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#552
Een paar vazen van japans aardewerk, versierd met een decor van pioenen en vogels.
Une paire de vases en poterie japonaise décorés de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#228
Een paar grote Delftse schotels van blauw en wit aardewerk, versierd met een bloemendecor en waarbij één met gele rand.
Paire de grands plats en faïence de Delft bleu et blanc, ornés d'un décor floral et un à bord jaune.No longer availableDim. Ø 41 - 42 cmEstimate: € 80 / 140 -
#627Robert Picault
Een fruitschaal van geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.
Une coupe à fruits en terre vernissée. Signée en bas.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#362
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 12 cmEstimate: € 60 / 100 -
#309
Vier Engelse prenten met vogels in notenhouten lijsten:- Morineplevier- Vorkstaartplevier- Kemphaan- Tureluur
Quatre gravures anglaises avec des oiseaux dans des cadres en noyer : - Dotterel - Pluvier à longue queue - Combattant varié - Chevalier gambetteNo longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#209Gerard CoxPeriod: 1864 - 1931
“Boslandschap met Beek”. Pasteltekening op papier. Gesigneerd.
“Paysage forestier avec ruisseau”. Dessin au pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 55 / 75 -
#539Nain
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 370 x 260 cmEstimate: € 400 / 600 -
#357
Vier bronzen beeldjes met Boeddhistische godheden. Waaronder Hotei, een kleine Guanyin enz.
Quatre statuettes en bronze représentant des divinités bouddhistes. Dont Hotei, un petit Guanyin, etc.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#506
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 359 x 251 cmEstimate: € 250 / 300 -
#521
Een paar gemberpotten van Chinees porselein.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 140 / 160 -
#421
Een Chinees porseleinen balustervaas met vogels in het decor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#77
Mooi art nouveau klokje.
Belle horloge Art Nouveau.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 150 / 160 -
#624
“Stilleven met bloemen en sinaasappels”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et oranges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#462C. L. Gavre
“Portret van een student”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Portrait d'élève . Huile sur carton. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#75
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een centrale saffier van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants baguettes brillants d'un poids combiné de +- 0,40 ct et d'un saphir central de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,42 gEstimate: € 450 / 550