Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Eén grote en één kleine bonbonnière van gegoten kristal, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.
Val Saint-Lambert

Eén grote en één kleine bonbonnière van gegoten kristal, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.

Une grande et une petite bonbonnière en cristal coulé, violet dans la masse. Les deux marqués en bas.
Dim. Ø 16 & 22 cm
SKU: 2709220635.
Auction day: 28 September 2022 19:00
Catalogue #635
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint-Lambert

  • #535
    Val Saint-Lambert

    Een kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit 11 waterglazen (één beschadigd), 11 rodewijnglazen (één beschadigd), 11 wittewijnglazen en 9 likeurglaasjes. Compleet voor twaalf personen.

    Service de verres en cristal incolore, composé de 11 verres à eau (dont un abîmé), 11 verres à vin rouge (dont un abîmé), 11 verres à vin blanc et 9 verres à liqueur. Complet pour douze personnes.
    No longer available
    Dim. H:7-14cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #533
    Val Saint-Lambert

    Een paar gegoten kristallen vazen, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.

    Une paire de vases en cristal coulé, violet dans la masse. Les deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h 37 & 33 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #415
    Val Saint-Lambert

    Een gegoten kristallen vaas met 6 armen, paars in de massa.

    Un vase en cristal coulé à 6 bras, violet dans la masse.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #600
    Val Saint-Lambert

    Zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.

    Six verres à vin en cristal taillé avec calices colorés.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #677
    Val Saint-Lambert

    Elf geslepen kleurloos kristallen kommetjes met verguld montuur. 2 verschillende modellen. Gemerkt.

    Onze coupes en cristal incolore taillé avec montures dorées. 2 modèles différents. Marquées.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #368
    Val Saint-Lambert

    Een soliflorevaasje op ronde voet van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Vase soliflore sur pied rond en cristal taillé, coloré en vert dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #247
    Val Saint-Lambert

    Een moderne kristallen vaas met getorste ribben, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Un vase moderne en cristal à côtes torsadées, coloré en rouge dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #87
    Val Saint-Lambert

    Een kristallen vaas met vernauwende hals en met rond voetstuk. Deels in de massa blauw gekleurd. Gemerkt met label en onderaan. P.U.

    Vase en cristal à col rétréci et à base ronde. Partiellement coloré en bleu dans la masse. Marqué avec étiquette et en bas. PU.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #117
    Val Saint-Lambert

    Coupe van kleurloos kristal. Op een vierkante voet en met een vergulde Griekse fries.

    Coupe de cristal incolore. Sur une base carrée et avec une frise grecque dorée.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #68
    Val Saint-Lambert

    Een champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt met label en onderaan. Pièce unique.

    Un seau à champagne en cristal incolore taillé. Marqué avec étiquette et en bas. Pièce unique.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm Ø: 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #297
    Val Saint-Lambert

    Een vaasje van violet en kleurloos gedraaid glas. Onderaan gemerkt.

    Vase en verre torsadé violet et incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #23
    Val Saint-Lambert

    Een vaas van groen gedraaid kristal.

    Vase en cristal torsadé vert.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #376

    Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.

    Chaise d'église en bois patiné gris avec un dossier haut et une assise en osier.
    No longer available
    Dim. H:116cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #316

    Een paar witgepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met grijs fluweel.

    Paire de chaises de style Louis XVI à patine blanche, recouvertes de velours gris.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #419

    Een ronde spiegel van verguld hout. Kuif versierd met bloemen.

    Un miroir rond en bois doré. Coiffe orné de fleurs.
    No longer available
    Dim. Ø 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #690
    Brown & Beres Designs Inc.

    Een licht gepatineerd houten bijzettafel met leeuwenpoten en -kopjes.

    Une table d'appoint en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.
    No longer available
    Dim. 60 x 68 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #457

    Een balustervaas van Nanking-aardewerk.

    Un vase balustre en poterie de Nankin.
    No longer available
    Dim. H:46cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #683

    Twee antieke hutkoffers, waarbij één met intact binnenwerk. Stickers van de Cunard Line & Canadian Pacific. Slijtage.

    Deux coffres de voyage anciens dont un avec intérieur aux tiroirs intacts. Etiquettes de la Cunard Line et Canadian Pacific. Usures.
    No longer available
    Dim. 40 x 105 x 55 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #357

    “Madonna’s”. Drie identieke wassen beelden onder een stolp.

    "Madones". Trois figures de cire identiques sous une cloche.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #265

    Een Friese staartklok inclusief gewicht. Een kleine barst in het glas onderaan.

    Une horloge à queue frisonne avec poids. Une petite fissure dans le verre en bas.
    No longer available
    Dim. l: 127 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #310

    Een 18 K geelgouden ring bezet met twee briljanten en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de deux diamants et de trois saphirs d'un poids combiné de +- 0,25 ct.
    No longer available
    Dim. 1,90 g
    Estimate: € 320 / 360
  • #693

    Een negendelig roze glazen toiletstel. We voegen er een blauw glazen vaasje aan toe.

    Un ensemble de toilette en verre rose de neuf pièces. Nous ajoutons un vase en verre bleu.
    No longer available
    Dim. H:2-15cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #83

    Bronzen beeldje van een lijdende Christus. Donker patina.

    Statuette en bronze d'un Christ souffrant. Patine foncée.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #544

    Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.

    Une table en acajou avec un plateau profilé.
    No longer available
    Dim. 123 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More