Other lots by Val Saint-Lambert
#535Val Saint-LambertEen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit 11 waterglazen (één beschadigd), 11 rodewijnglazen (één beschadigd), 11 wittewijnglazen en 9 likeurglaasjes. Compleet voor twaalf personen.
#533Val Saint-LambertEen paar gegoten kristallen vazen, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.
#415Val Saint-LambertEen gegoten kristallen vaas met 6 armen, paars in de massa.
#600Val Saint-LambertZes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
#677Val Saint-LambertElf geslepen kleurloos kristallen kommetjes met verguld montuur. 2 verschillende modellen. Gemerkt.
#368Val Saint-LambertEen soliflorevaasje op ronde voet van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt.
#247Val Saint-LambertEen moderne kristallen vaas met getorste ribben, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#87Val Saint-LambertEen kristallen vaas met vernauwende hals en met rond voetstuk. Deels in de massa blauw gekleurd. Gemerkt met label en onderaan. P.U.
#117Val Saint-LambertCoupe van kleurloos kristal. Op een vierkante voet en met een vergulde Griekse fries.
#68Val Saint-LambertEen champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt met label en onderaan. Pièce unique.
#23Val Saint-LambertEen vaas van groen gedraaid kristal.
#376Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
#316Een paar witgepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met grijs fluweel.
Paire de chaises de style Louis XVI à patine blanche, recouvertes de velours gris.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#419Een ronde spiegel van verguld hout. Kuif versierd met bloemen.
Un miroir rond en bois doré. Coiffe orné de fleurs.No longer availableDim. Ø 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#457Een balustervaas van Nanking-aardewerk.
#683Twee antieke hutkoffers, waarbij één met intact binnenwerk. Stickers van de Cunard Line & Canadian Pacific. Slijtage.
#357“Madonna’s”. Drie identieke wassen beelden onder een stolp.
#265Een Friese staartklok inclusief gewicht. Een kleine barst in het glas onderaan.
#310Een 18 K geelgouden ring bezet met twee briljanten en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de deux diamants et de trois saphirs d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 320 / 360 -
#693Een negendelig roze glazen toiletstel. We voegen er een blauw glazen vaasje aan toe.
#83Bronzen beeldje van een lijdende Christus. Donker patina.
#544Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.